Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zmartwiona88

Ubezpieczenie zdrowotne - jak zdobyć

Polecane posty

Witam, chciałam się dowiedzieć jak zdobyć ubezpieczenie zdrowotne? Ukończyłam w tym roku studia, i zapisałam się od razu do urzędu pracy (dzięki czemu uzyskałam ubezpieczenie). Niestety w urzędzie pracy otrzymywałam ciągle oferty pracy w ogóle nie związana z moim wykształceniem, przez co na spotkaniach z pracodawcą zawsze byłam odrzucana. W końcu udało mi się samej zdobyć staż, i co za tym idzie zostałam skreślona z listy bezrobotnych. Teraz staż skończył się i znowu nie mam ubezpieczenia. Nie chce znowu rejestrować się w urzędzie i kolejny raz otrzymywać bezsensowne oferty. Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie ubezpieczenia? Czy można zapisać się w urzędzie pracy tylko w celu uzyskania ubezpieczenia? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu jest? Naprawdę potrzebuje pomocy, muszę wybrać się do lekarza. Inaczej by mi się tak nie spieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_1987
witam ja takze poszukuje pomocy w tej sprawie. u mnie w urzedzie gdy idzie sie zarejestrowac to trzeba najpierw wyznaczyc sobie termin wypelniajac formularz na necie. tam jest do wybrania cel rejestracji, miedzy innymi ubezpieczenie zdrowotne. czy to znaczy ze nie beda mi szukac pracy ale bede mial ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella1265
mam podobny problem, musze wybrac sie do lekarza a nie posiadam ubezpieczenia, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella1265
mam podobny problem, musze wybrac sie do lekarza a nie posiadam ubezpieczenia, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella1265
mam podobny problem, musze wybrac sie do lekarza a nie posiadam ubezpieczenia, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella1265
mam podobny problem, musze wybrac sie do lekarza a nie posiadam ubezpieczenia, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella1265
mam podobny problem, musze wybrac sie do lekarza a nie posiadam ubezpieczenia, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella1265
tez mam ten problem, nie mam ubezpieczenia a musze isc do lekarza, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Wykupic prywatne np w PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Wykupic prywatne np w PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Wykupic prywatne np w PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Teraz tak wygląda sytuacja z leczeniem, że płacisz przymusowo na nfz, bo potrącają z wypłaty składki, a później i tak idziesz się leczyć prywatnie...patologia. Czyli de facto płacisz dwa razy. Dlatego ja sobie wykupiłem ubezpieczenie prywatne Vision ( www.ubezpieczeniemedyczne.eu ) i mam przynajmniej opiekę na przyzwoitym poziomie, bez upokarzającego dopraszania się o przyjęcie u lekarza. Tutaj mnie przyjmują w Lux Med z otwartymi rękami, a nie z łaski i to po dwóch miesiącach czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×