Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość teczal

Co polecacie na wstrętny zatkany nos?

Polecane posty

Gość teczal

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni_trus
Jak dla mnie najlepszy jest aerozol envilu do nosa. Chciałem tylko czegoś co faktycznie spowoduje, ze będę mógł swobodnie oddychać w nocy i w dzień , a tu miła niespodzianka katar mi się skończył po 3 dniach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelki polecam
Ostatnio mi zawaliło na maksa nos i gardło, poszłam ze łzami w oczach do apteki, bo musiałam być zdrowa! Farmaceutka dała mi krople do inhalacji. Szkoda, że już mało kto to poleca. Katar szybko przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklamenka 55
bardzo dobre sa krople z olejkiem herbacianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie krople
otrivin duo, są najlepsze i cała moja rodzina sobie zachwala przy przeziębieniu, natychmiast odtykają nos i przynajmniej da się oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochas_zgr
Również polecam Envil , super środek na katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimedia
Xylometazolin, kosztuje niewiele, chyba około 5 zł. No i odtyka nos po 3 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackenedkruk
Zgadzam się z opinią, ze bardzo szybko można się pozbyć kataru dzięki temu aerozolowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgro
Zdecydowanie bardziej wolę aerozol Envil niż oszukańczy nasivin albo otrivin albo jeszcze jakiś inny „-vin. Przynajmniej pewność, że faktycznie leczy katar, a nie tyko pozwala oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie otrivin
tylko udraznial nos, ale kataru nie leczyl ;( nastepnym razem sprobuje ten envil ktory polecacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Tia... dałaś się nabrać spamerkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie otrivin
zobaczymy ;) ostatnio leczylam katar 2 tygodnie, a niby leczony i nieleczony trwa tydzien :( i w sumie zawsze tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haryysss
Jakoś w przyszłym miesiącu będę chciała kupić inhalator i już jestem prawie że zdecydowana na Pro Sanity. Kosztuje coś około dwie stówki. Ma irygator do oczyszczania zatok i na tej funkcji mi szczególnie zależy. Inhalacja będzie bardziej dla dzieci, a oczyszczanie to już bardziej dla mnie bo mam duże problemy z zatokami od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMedi24
Witam! Płukanie nosa izotonicznym roztworem wody morskiej lub roztworem soli fizjologicznej oczyszcza nos z nadmiaru śluzu i szkodliwych zanieczyszczeń, udrażnia nos i poprawia oddychanie. Pomocne mogą być także inhalacje np. z soli kuchennej (łyżka stołowa soli na 1 litr gorącej wody). Możliwe jest również stosowanie preparatów czasowo obkurczających błonę śluzową nosa (z oksymetazoliną czy ksylometazoliną), ale należy pamiętać, że jedynie przez 3 do 5 dni. W razie dłuższego stosowania mogą wystąpić objawy niepożądane tzw. polekowy nieżyt nosa. W przypadku alergicznego nieżytu nosa skuteczne są zwykle leki przeciwhistaminowe. W razie wątpliwości sugeruję kontakt z lekarzem. Zachęcam także do skorzystania z usługi eMedi24 oferowanej przez Medipark. http://www.medipark.pl/oferta/emedi24/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantrusz
Ja polecam nozitix jak sie okazalo bardzo skuteczny lek na zatkany nos poczytałem wiecej na ich stronie http://nozitix.pl/ na temat tego w jaki sposob ten lek dziala i postanowilem sprawdzic bo akurat meczyl mnie katar wszystko dziala dokladnie tak jak napisane jest na ulotce wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Doskonale wiem jak zatkany potrafi uprzykrzyć życie :( Podstawą jest regularne oczyszczanie i nawilżanie nosa, zachowanie odpowiedniej higieny jest niezwykle ważne i znacznie przyspiesza cały proces regeneracji podrażnionej śluzówki. U mnie fajnie sprawdza się spray Rinozine Aqua z http://www.rinozine.pl/. Zawiera naturalną wodę morską wraz ze wszystkimi minerałami. Może być też spokojnie stosowany u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemoriss
Generalnie to ja mam z tym od dziecka problem i już wielu sposobów próbowałem jeśli chodzi o domowe sposoby to praktycznie nic mi nie pomaga, a jesli chodzi o typowe leki to Nozitix się sprawdza. Co prawda nie jest najtańszy, ale bardzo skuteczny polecam sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Super maseczkę ma nasz Novama Familino Pro. Nie wżyna się w policzki, jest szczelna, otwór wentylacji idzie w dół więc też odpowiadają wszelkie problemy z podrażnianiem oczu i śluzówki przez aerozol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

mi to bardzo dużo dało że kupiliśmy sobie do domu Alergia Stop. Inhalacja pomaga mi na ciągle zatykający się nos i zatoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika

Jeśli to katar alergiczny to Apicold Mint powinien pomóc. Ja go uzywam i bardzo szybko udrożnia nos i ułatwia oddychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bączka

Ja zamiast truć się chemią na szybkiego umawiam się na wizytę u http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ Nie dość, że całkowicie mija zatkany nos to jeszcze organizm dostaje niezłego kopa do walki z infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinka

nie trzeba od razu chemią 😉 można szukać produktów z dobrym składem, ja mam alergię i niesttety w zimie przez kurz i ogrzewanie nieźle mni przytyka ale kupiłam sobie apicold mint do nosa, psikam kilka razy dziennie, oddycha się dużo latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koma

Na ten paskudy polecam oxalin, przynajmniej będziesz miała szybkie efekty i wyleczysz się do końca. Ja kataru nie znoszę, a on potrafi trwać w nieskończoność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardenia

Mojemu też po oxalinie szybko się poprawiło. Nawet mu odtykało nos na długo i normalnie oddychał. Muślę, że tylko dlatego nie walczyliśmy z bolącym gardłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.12.2018 o 09:37, Gość gosc napisał:

Super maseczkę ma nasz Novama Familino Pro. Nie wżyna się w policzki, jest szczelna, otwór wentylacji idzie w dół więc też odpowiadają wszelkie problemy z podrażnianiem oczu i śluzówki przez aerozol.

Tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Sprawdź sobie różne urządzenia dostępne na rynku, całkiem sporo tego się pojawia w ostatnich latach, inhalatory są na tyle popularne, że bez problemu coś można wybrać. Najlepiej sięgaj po sprawdzone marki, jakiegoś polskiego producenta. Jak nie potrzebujesz urządzenia o dużej wydajności to opcją może być od Sanity Silent Mesh

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Tak ogólnie co do inhalatorów to trzeba sobie powiedzieć, że ten wybór jest obecnie bardzo duży i wyłącznie od nas zależy z jakiego będziemy korzystać, ale pojawiają się także różne nietypowe propozycje jak mini inhalator Clip – to rzeczywiście sensowna opcja dla wymagających osób, które chcą mieć inhalację zawsze pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soky

Wasz oxalin jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie ma co szukać cudownych inhalatorów, jeśli o dwóch dniach ci wszystko przechodzi a nos zaczyna się odtykać. Płyn jest gęsty, więc nie spływa do gardła. Dla mnie to wielki plus. Nie znoszę smaku psikadeł do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Soky, wypróbowany i szczerze mówiąc załatwił sprawę okropnego kataru bardzo szybko. Ma żelową konsystencję, więc ani nie wycieka z nosa, ani nie wpada do gardła i go nie podrażnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×