Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć kochane. Świadoma jestem,że spotkam się z krytyką ale szukam kogoś, kto był w podobnej sytuacji, podzieli się przeżyciami...Niechcciana ciąża, brak warunków no i te magiczne tabletki...Zjadłam dziś 12. pierwsze 4 dopochwowo, pozostałe doustnie, lekko bolał mnie brzuch, mam biegunkę ale to wszystko...Myślicie,że nie podziałało?Czy też mam poczekać na krwawienie? Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nawet te krytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej juz tylko czekanie
na krwawienie zostalo, jak nie wystapi to raczej nie zadzialalo, jakkolwiek ma to dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdklks
Właśnie odebrałaś sobie szansę na szczęście w życiu :( Dzieciątko to cud dla którego warto żyć. I jeszcze jedno, nigdy nie zapomnisz tego, co zrobiłaś, bo czasu nie cofniesz. To dzieciątko już się pojawiło w Twoim życiu, a Ty- jego mama- zamiast pokochać odtrąciłaś i zabiłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdklks
Który to tydzień ciąży był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wzięłam w zeszły czwartek 3 x 4 tabletki pod język i dostałam po godzinie od pierwszej dawki lekkiego krwawienia które trwały 2 dni , do tej pory nic:( sama nie wiem czy się udało? może któraś miała podobne objawy?? proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola najlepiej to idź do ginekologa bo może trzeba wyczyścić macicę jak ciąża obumarła,nie zawsze jest wydalana z krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam usunac ...siedzoalam kilka dni nad tabletkami i nie potrafilam ..3 miesiace temu urodzilam synka ..jestem samotna matka , mieszkam z rodzicami , nie jest kolorowo, caly czas wyrzuty adery od rodzicow , ojciec dziecka nie chce dawac alimentow ..ale jestem dumna nie zabilam dzieciatka zyje usmiecha sie przytula mnie malutkimi lapkami ..cieszy sie ze jest na swiecie i to daje mi sily !!!!! niestety przes stresy cala ciaze dziecko nie jest calkiem zdrowe ale to juz inny temat ...wspolczuje Ci , ze nie masz serca , ale bwdziesz sie przed Bogiem rozliczac za swoj czyn , a juz od teraz za kazdym razem jak bedziesz widziwc male dziecko nie zapomnisz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję milkywey28 za odpowiedz ale może orientujesz się czy może samoistnie się wyczyścić przy pierwszej miesiączce według mnie był to 5 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolcia
Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec zakupione przezemnie osobiscie w aptece. Tabletki orginalne i bardzo skuteczne. Cena 150zl +16zl przesylka z mozliwoscia sorawdzenia przy odbiorze. Podaje meilka parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w końcu dostałam zestaw z Women on waves . Długo na niego czekałam i już nie jest mi potrzebny. Jeśli ktoś potrzebuje, odstąpię. Zestaw oryginalny razem z receptą dla zdecydowanej osoby. women6136@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostalo mi 12 tabletek tabletek poronnych ar... ktory sama ostatnio zazywalam. Mam tez na niego recepte. Odsprzedam za cene apteczna. Nie zalezy mi na zdarciu kasy wiem jak ciezko go dostac. Prosze o komentarz z mailem lub telefonem odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iza 577405474, jak jesteś w potrzebie to warto zadzwonić. Posiada wszystkie środki i jest uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_P
Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%) Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%) Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii) Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%) WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474 Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą. Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lojalnego sprzedawcę 577405474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka Mendel

Dzięki za namiar 

Pani Ewelina pomogła

Bez obaw można u niej kupić jeśli jesteś w potrzebie

577405474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Arthrotec 12szt. Kupiony dla siebie, nie zdążyłam wykorzystać. Więcej info na iwonkka22@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde a nie stalo ci sie nic po tylu tabletkach? oczywiscie decyzja czy chcesz byc w ciazy nalezy tylko do ciebie, nikt nie powinien cie tutaj krytykowac. jednak prosze cie, zabezpieczaj sie na przyszlosc. jesli nie lubisz gumek to kup sobie diafragma caya. jest to wkladka dopochwowa ktora ma taka sama skutecznosc. i masz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej zostało mi jeszcze 3 opakowanie ostatnie cena za jedno 150zl plus koszt wysyłki lub odbiór osobisty. 

Pomagaanna2@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jeśli któraś potrzebuje tych pigułek to skontaktujcie się z dziewuchy dziewuchom  albo woman on Web . Te wszystkie Iwony i Ilony to naciagaczki i oszustki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:19, LoutieCutie napisał:

Zjadłam dziś 12. pierwsze 4 dopochwowo, pozostałe doustnie, lekko bolał mnie brzuch, mam biegunkę ale to wszystko.

Przecież jest ULOTKA. Nikt ci tego nie sprzedaje bez ulotki. Wszędzie jest napisane jakie tabletki mają być i jak je użyć.

Poza tym to muszą być dwa różne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×