Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988ldz

Jak pic ocet jabłkowy, jakie proporcje?

Polecane posty

Ja polewam nim warzywa i traktuje jako przyprawę zuzywam około lyżkę, ale czytalam ze ma być 1 łyżka na szklankę wody trzy razy dziennie (czyli 3 łyżki dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzdzietna z wyboru!
a ty dalej probojesz zwaloic kg? siedzac na kanapie i pijac ocet??? rusz sie zagranice , dot ej roboty co niby mialas miec zalatwiona jak bys popracowala troche moment bys schudla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzdzietna z wyboru!
siedzac gubisz??? marzenie.... to twoj rocznik 1988?????????? no nie wierze ze do 100kg da sie utuczyc w tym wieku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzdzietna z wyboru! poczytaj troszke o mnie na innym topiku a wtedy się wypowiadaj że siedze :) pozdrawiam:D i życzę mniej złosliwości bo tw jad kochaniutka nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu... :O
dziewczyna pyta o ocet a nie o to czy uważasz że dobrze spędza swoje życie :O wez wyluzuj... o occie tez sie chetnie dowiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije ocet całe życie
w dzieciństwie spirytusowy, potem jak weszły te "smakowe" to jż w ogóle Spirytusowy zwykle w strasznych ilościach dolewałam do czegoś np pomidory z ogórkiem, czy galaretka z nóżek potrafiłam wypić butelkę octu w tydzień Teraz na blacie w kuchni zawsze mam balsamiczny, jabłkowy i winny biały Pociągam z butelek kilka razy dziennie, bo nie mogę obok nich przejść obojętnie, dodatkowo używam do czego tylko się da w dużych dawkach Gdyby ocet miał odchudzać ważyłabym z 30 kilo;) Badania krwi tez mam książkowe:) ale mi narobiliście smaku, aż mi się ślina w ustach zbiera, a w pracy jestem, a tu octu ni hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu... :O
pewnie organizm już się przyzwyczaił ;) ale że spirytusowy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije ocet całe życie
Spirytusowy tylko jako dodatek, bo ciężko go połknąć tak samego... Ale np do jednej salaterki sałatki z pomidorów wlewam ok 3 kieliszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×