Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropla d

lymphomyotos - krople na migdałki jak podać

Polecane posty

Gość kropla d

proszę Was o rdę w sprawie kropli homeopatycznych Lymphomyotos. Syn dostał je na przerost migdałkó podniebiennych. Czy któraś mama tez je podawała? Poradźcie jak je podać,, mały ma 2 latka a smak i za każdym razem jak podam to wypluwa te krople, a zależy mi aby je połykał, bo grozi mu wycięcie migdałów, a tego chciałabym uniknąć. Wiem że leków homeopatycznych nie powinno sie podawać ani z jedzeniem ani z piciem, a same w sobie mają niedobry smak. Proszę pomóżcie, może macie jakiś pomysł jak mu je podac aby ich nie wypluwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty za głupoty gadasz??????
przecież homeopatia w kroplach jest bez smaku ! już nie wymyślaj ! 3x dziennie po 8 kropli podawaj to takie typowe, ja natomiast zwolennikiem starej szkoły jestem czyli na szklankę wody przegotowanej letniej wkrapiam 15 kropli i podaje po łyżeczce nawet 3x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetest_thing
krople homeopatyczne powinny byc jak najdłuzej utrzymane w ustach aby substancja czynna wchłonela sie przez śluzówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla d
no niestety te krople mają smak gorzko- ziołowy są na alkoholu, sama spróbowałam, mam podawać 3 razy po 15 kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×