Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysiatysia

bol piersi po owulacji a ciaza?

Polecane posty

Gość marysiatysia

witam kobietki mam pytanie poniewaz staramy sie z mezem o dziecko juz 4 miesiac i nic.. :( teraz czekam na okres ale dzien po owulacji zaczely mnie bolec piersi i tak sobie mysle a raczej jestem pewna ze znowu nic z tego:( moje pytanie brzmi czy jesli bola piersi tak jak zawsze po owulacji to znaczy ze nie ma ciazy???? bardzo was prosze o odpowiedzi !!!! dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
bardzo dziekuje za odp czekam na kolejne mam nadzieje ze ktos cos jeszcze napisze :) Pozdrawiam Serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiuu
Ja nigdy po owulacji nie miałam bólu piersi dopiero tak na 2-3 dni przed okresem i właściwe ten jeden raz miałam kilka dni po owulacji, ale jakoś nie zwróciłam na to uwagi (nies staraliśmy się o dziecko) i okres spóźnił mi się 3 dni, zrobiłam test i 2 kreseczki! Na początku szok ale cieszyliśmy się, niestety poroniłam w 7tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
:( Bardzoo mi przykro ze poronilas :( co do bolu piersi zawsze mnie bola dzien po owulacji i tak do okresu.. wiec nie wiem co mam myslec ale obawiam sie ze nic z tego znowu:( jakos nie mam nadziei :( wszedzie gdzie czytam kiedy zaczely bolec piersi w ciazy to kobiety pisza ze z tydzien przed okresem lub kilka dni przed:( a mnie dzien po owulacji wiec chyba znowu nici z tego.. bardzo dziekuje za wypowiedzi !!!!:* czekam na jakies nowe Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietooooooo
co to sa 4 mc nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
hej nom trace juz powoli nadzieje :/ a co do tych 5 lat to moze ty jestes bezplodna ? 5 lat to strasznie duzooo mowi sie ze jesli nie nie udaje rok czasu zajsc w ciaze to trzeba zrobic jakies badania... powinnas sie udac do lekarza ty i maz/chlopak czekam na nowe wypowiedzi dziekuje Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
no to widzisz masz problemy dlatego az 5 lat :( zycze zafasolkowania jak najszybciej :) Pozdrawiam i czekam na nowe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
dziekuje za odpowiedz :) troche mnie pocieszylas wiem ze nie wolno tracic nadziei ale nie chce tez myslec ze sie uda bo pozniej rozczarowanie jest okropne jak przyszodzi okres:( co do piersi to troszke sie powiekszyly ale zawsze tak mam po owulacji wiec to nic mi nie mowi niestety :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
moze ktos doda cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
dodam jeszcze ze w tamtych cyklach bolaly mnie tez sutki po owulacji a teraz sutki nie bola tylko piersi tak na dole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczekasz do
terminu miesiączki i się dowiesz. Nie ma co się doszukiwać objawów ciąży dzień po owulacji, a to że piersi Cię teraz bola nic nie znaczy.Miesiączka albo się pojawi albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
hej no wlasnie tylko ja sie juz nie doszukuje objawow przestalam to robic dalam na luz w tym mies bo i tak czuje ze okres bedzie chce wlasnie dodac sobie troszke otuchy bo stracilam calkowicie nadzieje ze w najblizych miesiacach sie uda:/ wszedzie gdzie czytam kobiety w ciazy zaczynaly bolec piersi albo w dzien okresu albo po tym dniu wiec u mnie marne szanse ze sie wkoncu udalo dodalam ten post bo jestem ciekawa czy jest wogole ktos kto czul piersi od owulacji i sie okazalo ze to ciaza... bo wydaje mi sie ze to raczej nie mozliwe:/ehh ale dziekuje bardzo za odpowiedzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiąc starań
to DOPIERO4 miesiąc... także nie załamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
wiem ze to tylko 4 mies ludzie staraja sie po 6-8-12mies ale to tak wkurza jak co dziennie lub co 2 dzien sie kochamy a tu i tak przychodzi okres :/ od razu mnie chce szlak trafic jak widze ta krew :/ sorki za wyrazenie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może wstrzymajcie się
trochę z tym współżyciem dziennym co 2-3 dzień to chyba lepiej. Plemniki chociaż zdążą dojrzeć. Przy codziennym współżyciu tych plemników jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiatysia
hej dziekuje za rady :) tylko z tym kochaniem co 2-3 dni to nie jest tak do kona chyba prawda :( jedni naukowcy pisza ze co 2 dni inni ze nie co 2 dni tylko codziennie bo jak sperma za dlugo jest w mezczyznie to tez zle bo cos sie tam uszkadza i tez jest zle.. kurcze nie wiadomo wlasnie tak do konca jak to jest.. :( ehh zobaczymy jak to bedzie... dzieki za zainteresowanie :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisia2013
Witajcie dziewczyny:) Tak Was tu czytam, Macie fajne to forum, i wiecie co .... nigdy wcześniej tak nie Miałam, ale tez zastanawia Mnie to, że 3 dni po owulacji zaczęły Mnie boleć piersi najpierw tak lekko i z dnia na dzień coraz to mocniej aż czasami dotknąć się nie Mogę, są nabrzmiałe, powiększone ale żeby wrażliwe na dotyk to aż tak to nie. Dodam też, że mam też nie regularne miesiączki tzn. między 25-29 dni ;( Tez z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 roku i nic, i tak fajnie jedną tu wypowiedź przeczytałam (chodzi mi o nadzieję), że tez już tracę nadzieję że MOŻE W KOŃCU SIĘ UDA :( ale jak to mówią nadzieja matką głupich ;) I wiecie co najgorsze jest w tym, że mam 28 lat i chyba zaczynam się przyzwyczajać do wygód i staram się myśleć że tak ma być :) Bez dzidzi :((( Pozdrawiam was i życzę powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisia2013
Witajcie dziewczyny Tak Was tu czytam, Macie fajne to forum, i wiecie co .... nigdy wcześniej tak nie Miałam, ale tez zastanawia Mnie to, że 3 dni po owulacji zaczęły Mnie boleć piersi najpierw tak lekko i z dnia na dzień coraz to mocniej aż czasami dotknąć się nie Mogę, są nabrzmiałe, powiększone ale żeby wrażliwe na dotyk to aż tak to nie. Dodam też, że mam też nie regularne miesiączki tzn. między 25-29 dni ;( Tez z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 roku i nic, i tak fajnie jedną tu wypowiedź przeczytałam (chodzi mi o nadzieję), że tez już tracę nadzieję że MOŻE W KOŃCU SIĘ UDA ale jak to mówią nadzieja matką głupich I wiecie co najgorsze jest w tym, że mam 28 lat i chyba zaczynam się przyzwyczajać do wygód i staram się myśleć że tak ma być Bez dzidzi Pozdrawiam was i życzę powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati3100
Cześć dziewczyny, My staramy się pół roku. Wł aśnie teraz po raz pierwszy piersi bola mnie zaraz po owulacji. Wcześniej bol pojawiał się około tyg. Przed @. Ból jest tez inny zawsze pojawiał się od strony pach. A teraz od zew. wew.. co jakiś czas mrowienie, pieczenie.. Nie wiem czy to jakieś zaburzenia hormonalne. Czy możliwe są tak wczesne objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień po owulacji, nawet jeśli doszło do zapłodnienia to Twój organizm jeszcze o tym nie wie, więc jakim cudem objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie objaw a może wpływ wydzielanego podczas zagnieżdzenia zarodka progesteronu?? Ponoć wydzielanie tego hormonu powoduje ból piersi.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kochałam się z chłopakiem w dni nie płodne bez zabezpieczenia, on we mnie nie doszedł nigdy. Dzisiaj spóźnia mi się okres 7 dni już, bolą mnie piersi, czasem podbrzusze, ale boli mnie też cały brzuch, dlaczego? Nie mam mdłości, ani nic takiego. Byłam chora nawet dosyć bardzo, dużo stresu i w ogóle, zmiany pogody były z słońca na deszcz i silny wiatr. Dodam też że boli mnie jajnik, do tego moje jajeczko w pochwie jest nisko położone i jest otwarte. Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie po dniach płodnych(są jeszcze 2 tygodnie do spodziewanego okresu) zaczęły stopniowo boleć mnie piersi po bokach i później stopniowo co raz mocniej i od dołu pozniej ten ból stopniowo malał po około 8 dniach przestały w dodatku strasznie się stresuje ktoś wie co to może być zawsze tydzień przed okresem bolały mnie całe piersi i ból pod koniec był okropny dodam że kochałam się z chłopakiem w pierwszych dniach płodnych zabezpieczylismy się jednak jednak pierwsze wejście było bez prezerwatywy która później od razu została założona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tak czytam i zastanawiam się bo nigdy tak nie miałam może ktoś się z tym spotkał po owulacji zaczęły mnie boleć piersi ale zupełnie inaczej niż jak przed okresem i są zupełnie inne najbardziej zaskoczyło mnie to ze zaczęła wyciekac z nich ciecz staramy się o drugie dziecko pierwsze urodziłam 9 lat temu wydałam majątek na testy i teraz tak w pierwszym tygodniu zrobiłam 4 z czego 3 pokazały słabiutką kreske na początku drugiego zrobiłam strumieniowy gdzie była dosyć widoczna ta druga kreska ale jak dla mnie za słaba żeby pochwalić się mężowi teraz zrobiłam następny płytkowi gotowa ze będą dwie mocne kreski ale moje zdziwienie było gdy test nic nie pokazał zrobiłam kolejne 3 i dalej nic piersi nadal bola i nadal po przecisnieciu leci ciecz jak można być i zarazem nie być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka gosc
Czesc dziewczyny. Ja mam taki nietypowy problem? Nie wiem jak to nazwac. Po prostu po mojej miesiaczce (ktora trwala od 19 do 25 grudnia.) z moim narzeczonym kochalismy sie non stop bez zabezpieczenia i za każdym razem dochodzil we mnie. Oczywiscie wiemy co robimy.. Moja owulacja byla 3 lub 4 stycznia. Ciezko powiedziec bo tego i tego bolaly mnie jajniki a wiem ze napewno była bo od zawsze odczuwałam owulacje dosc silnie. Wiec pojawia sie moje pytanie czy moge byc w ciazy? Poniewaz 3 dni po owulacji zaczely mnoe bardzo bolec piersi? Nie chce sie niepotrzebnie nakrecac. Ale znam swoje ciało i moj organizm bo od kiedy pamietam bardzo obserquje siebie i to co sie dzieje ze mna. Prosze o odpowiedz czy ktoras z Was tak miala? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to samo ... od 2 dnia po owulacji bola mnie piersi i tak mrowieja czasami. ..nic tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze po owulacji bolą piersi, raz bardziej raz mniej, jest to wynik podnoszącego się progesteronu w drugiej fazie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestwish
Staramy się z mężem o dziecko już prawie 1,5 roku. Jego wyniki idealne, moje również ale jednak się nam nie udaje. Nigdy zaraz po owulacji nie bolały mnie piersi. Owszem, parę dni przed @ odczuwałam lekki ból, piersi stawały się takie "napuchnięte". Teraz od czasu owulacji nie mogłam dotknąć swoich piersi. Były nabrzmiałe, ciężkie i z widoczną siatką żył. Nawet biustonosz mnie uwierał! Przypadkowe szturchnięcie w piersi sprawiało, że łzy same mi leciały... nie miałam pojęcia co się dzieje, gdyż nigdy tak nie miałam. Naczytałam się w internecie, że to bardzo częste objawy ciąży. I jak każda kobieta, która pragnie być mamą - nakręciłam się. Ze zrobieniem testu postanowiłam wstrzymać się do dnia planowanej miesiączki. Test jednak wykonałam 2 dni wcześniej. I nie dlatego, że "objawy" się nasiliły.. Dostałam @. Nawet nie wiesz, jak wielkie było moje rozczarowanie, gdy to zobaczyłam. Nie potrafiłam powstrzymać łez i zastanawiałam się po jaką cholerę w ogóle uwierzyłam w te internetowe opowieści. Oczywiście wiem, że podczas ciąży są takie objawy jak bolące piersi, nie mniej jednak mój lekarz uświadomił mnie, że następuje to mniej więcej w okolicach 3 tygodnia ciąży, a co zatem idzie - już po terminie kolejnej @. Tak więc morał taki, że już więcej nie będę liczyć na to, że objawy początkowej ciąży innych kobiet będą takie same u mnie. Każda kobieta jest inna. I nic nie da pewności ciąży tylko potwierdzone USG u ginekologa. Życzę powodzenia wszystkim "pragnącym"! Uda nam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoplacebomaster
piersi zaczęły mnie boleć 3-4 dni po owulacji od kiedy... staramy się o dziecko. to ból psychosomatyczny. organizm wiedział, że tego oczekuję więc mnie boli. tak samo powstają choroby psychosomatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1414
Czesc.zaczelam czytac to forum,bo tez mam to uczucie.zaraz po owulacji zaczely mnie bolec piersi. Wczesniej bolaly Tuz przed okresem. Wedlug wyliczen mialam dni plodne okolo 11-14 stycznia. Wkrotce zrobie test I podziele sie Z wami wynikami. Tu nadmienie,ze mam 41 lat. Z moim mezczyzna staramy sie o dzidzie ponad 20 mies. On zostal przebadany I okazalo sie,ze liczba plemnikow jest mala,******iwosc nie najlepsza no I problem Z anatomia plemnikow. Lekarz powiedzial,ze szansa jest. U mnie Z kolei juz nie najswietniejsze wyniki Z iloscia dojrzewajacych jajeczek. Jezeli naturalnie nie wyjdzie to poczekamy na nadchodzaca wkrotce inseminacje. Mam nadzieje,ze moje piersi bolace to jakis znak, ale to zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×