Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bla ble bli

Wczoraj chciałam zapisac sie w przychodni na wizyte u okulisty i...

Polecane posty

...najblizszy termin był do pani doktor na czerwiec.Zapytałam wiec czy może mnie lekarka przyjac odpłatnie i usłyszałam-alez oczywiście,dzis o godz 16 :O I po hooj ja płace składki ,skoro i tak leczę się za swoje pieniadze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka to suszarka
Bo z naszych składek na ZUS musimy utrzymywac stado urzędników i chłopów co płaca Krus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weminkaa
to wina Kk który ciągnie kase z budzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do ortodonty z córką moge chodzic tylko co 4 miesiace-bo tylko za 3 wizyty w roku płaci NFZ i tylko do 12-tego roku zycia :OA potem narzekaja ,ze dzieci w Polsce mają wady zgryzu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacimy składki wszyscy razem, w zamyśle żeby móc sie leczyć kiedy jesteśmy chorzy.... jest wiele chorób, pospolite jak wada wzroku co sprawia ze duża ilość ludzi potrzebuje rady specjalisty.... mamy możliwość leczenia ale jest długa kolejka no i wada wzroku nie jest śmiertelną chorobą. Gdyby pękł Ci wrzód... pogotowie przyjedzie nie sprawdzając czy jesteś ubezpieczona bo jest zagrożone twoje życie, gdy chodzi o oczy tego zagrożenia nie ma. Żyjemy w danym społeczeństwie i godzimy sie lub nie :P na pewne zasady. Płacimy podatki ktore w wiekszości przypadków trafiają na utrzymanie innych ludzi... chodzi o koszty leczenia. Rocznie płacimy na zus jakąś kwote z czego wiekszość ludzi nigdy nie skorzysta.... no i powinno sie całować po nogach jezusa za to ze naszym zmartwieniem jest słaby wzrok a nie rak... Koszt wizyty i dalszego leczenia oczu to powiedzmy 1000zł w sumie rozkładając na rok, taki przykład, sama byłabys wstanie to załatwić gdybyś nie płaciła zusu.... ale co z sytuacją gdy masz raka.... i koszt miesiecznego leczenia to 30 000zł np. jesłi wszyscy nie bedziemy płacili zus to w takich przypadkach ludzie by zdychali na ulicy jak w 42'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to irytujące ze sie płaci i nie można skorzystać ze specjalisty, ale każdy system ma wady... nasz polega na słabym dostępie do specjalistów typu okulista czy endokrynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagałam natychmiastowej wizyty u okulisty bo mialam juz 3 ataki z zanikiem widzenia i drętwieniem twarzy.Musialam zrobic badanie dna oka ,zeby teraz szybko isc do neurologa z tym wynikiem.Znajac zycie do neurologa tez bede musiala pójśc prywatnie bo najbliższy wolny termin bedzie za rok :O Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
W takim wypadku tylko na ostry dyżur do szpitala trzeba jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
to wina KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×