Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veganka-meggi

ludzie zazdroszczą weganon, bo nie potrafią kontrolować swojego jedzenia.

Polecane posty

Gość veganka-meggi

w przeciwieństwie do wegan, weganie jedzą tylko to co zdrowe (przy okazji czesto smaczne). ludzie tego zazdroszczą i ich to rozwściecza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnhynmyujm
ja tez jem rzeczy zdrowe i smaczne, nie mam ci czego zazdroscic, raczej zal mi twojej glupoty, ze jestes weganka by czuc sie lepsza od innych, buahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegua12
ta, zdrowe, jecie soje modyfikowana genetycznie nasączona trującym raundopem od Monsanto, popatrz na swoją cerę i zapytaj ską ci sie to bierze skoro tak niby zdrowo jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
a na jakiej podstawie wysnuwasz swe wnioski? Jakoś mało mnie obchodzi co kto kładzie na talerzu i przez ten pryzmant jeszcze nikogo nie oceniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Jak wynika z tematu - to weganie nie potrafią kontrolować swojego jedzenia wg ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
vegua12 nie jem soi ale wiem ze są bez gmo tylko droższe i ctobie pewnie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.e
nie zazdroszcze. Ja tez jem to co lubie. Kontroluje to co jem. nie musze nikomu zazdroscic. zalosna jestes autorko i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
e.l.e skoro nie zazdroscisz to ok temat nie o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz że kłamiesz
znam taka jedną wegankę i kiedyś była bardzo ładna a teraz blada, chuda, cera brzydka, oczy przygasle i tylko lata po sklepach i wybiera jedzenie i sie wścieka że chemia i gmo we wszystkim, pewnie tym sobie tlumaczy ze tak nedznie wyglada, weganki szybko sie starzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
e.l.e skoro nie zazdroscisz to ok temat nie o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.e
temat jest ogolnie chujowy i to jest moja ostatnia wypowiedz. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jemiesa ani ryb od 13 lat i nie uwazam sie za zdrowsza, bo potrafie zrec tylko weganskie smieci. spierdalaj gimbazo do domu, bo nam wstyd przynosisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
kciukiem a ty przynosisz wstyd weganon, wegetarianon, kobietom i nawet debilom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,chxz
kciukiem wpierdala w kfc i uwaza sie za obronczynie praw xzwierzat :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma w doopie to co jesz
Selekcja naturalna na szczęscie wszystko zweryfikuje. Można wierzyć w te pierdoły "autorytetów" nad wyźszoscia przetworzonej chemicznie soi nad pysznym mięskiem, ale to twoje potomstwo będzie potem zdyhchać bo mamusia chciała być modna i cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewZNE, gdzie jem ważne co. w kfc nigdy nie jadłam, jak juz to w macu sałatke z frytkami pogryzajac parowkami sojowymi z intermarche. veganka, zapewne na klka mc zorbilas sobie siete i muuusisz sie pochwalic, ale zrob to wsrod kolezanek, tam jestes ''fajna'':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w przeciwieństwie do wegan, weganie jedzą tylko to co zdrowe (przy okazji czesto smaczne). ludzie tego zazdroszczą i ich to rozwściecza" x x Tak. Retoryka typowego neofity. Np powiedz dowolnemu wyznawcy Apple że jego iPhone wcale nie jest taki super to od razu powie że jest super tylko mu się zazdrości. x x A jezeli już tak mówimy o zdrowym odżywianiu to powiedz mi dlaczego dla człowieka o wiele bardziej wartościowym bilogicznie białkiem jest białko zwierzece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam zeee
Po to Bog stworzyl zwierzeta zebysmy je zabijali i ze smakiem jedli. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
ma w doopie to co jesz jak już pisałam soi nie jem, za to dużo innych roslin strączkowych i orzechów (BEZ GMO), moje dzieci mają się wspaniale nasza lekarz tez jest weganinem :) wielu lekarzy przechodzi na dietę bezmiesną wegańską i witariańską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jedzcie czyjes cialo, ktore tak ladnie pod szybka w miesnym wyglada zasluga ludwika I plynu do szyb. a ja nadal zycze kazdemu dzieciakowi smierci. niech taka miesozerna mausia poczuje jak to jedt, gdy ginie ktos najblizszy. i to w meczarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegankalubnie
i tak wszyscy umrzemy :) pójdziemy do piachu i zeżrą nas robale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, widać że weganizm to nie tylko dieta ale wręcz religia, której wyznawcy są równie agresywny w stosunku do innych jak mohery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegankalubnie
Wiele lekarzy pali fajki i chleje alkohol ... i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie lóty dla ciebje maj
autorko przeczytaj pierwszy post bo jest on bez sensu: "w przeciwieństwie do wegan, weganie jedzą tylko to co zdrowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
Dareios niestety ludzie dochodzili kilka tysiecy lat żeby zobaczyć, że wszystko co nam potrzebne jest w roślinach. Dowodem na to sa lekarze weganie , wegetarianie i witarianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadałem pytanie - nikt się nie odniósł. skoro dieta bezmięsna jest taka super to dlaczego białko roślinne jest o wiele mniej wartościowe dla człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×