Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaaaaaaaaaaaa

Czy jak codziennie pije piwo to jestem alkoholiczką?

Polecane posty

Gość kasiaaaaaaaaaaaaa

lubie po prostu smak piwa i być lekko pijana dlatego wypijam sobie codziennie pod wieczór z 2 piwa :) czy jestem alkoholiczką jak tak robie? mój chłopak nazwał mnie ostatnio żulicą, nie obraźliwie tylko tak pieszczotliwie w każdym razie troche mnie to zdziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooooooooooooznaaaaaaaaa
jesteś uzależniona od piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaa
pieszczotliwie bo mamy specyficzne poczucie humoru :P i często sie niby kłócimy dla żartu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w żadnym wypadku
Ja też wypijam sobie co wieczór 1-2 piwka i w żaden sposób nie wpływa to negatywnie na moje funkcjonowanie. Jak facet ma taki zwyczaj to jest OK, ale jak kobieta to dla niektórych jest już jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaa
specyzuje ze lubie piwa mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaa
podszyw z tymi piwami mocnymi :P aczkolwiek przyznam że tez je lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz podpada to trochę pod alkoholizm, ale nie popadajmy w szaleństwo gorzej jak zaczniesz pić przed pracą, albo upijać się co wieczór na umór :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
niestety alkoholizm i nie wmawij ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 332515
to dlaczego pytasz..skoro twoim zdaniem jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli musisz codziennie
wypic, w dodatku lubisz byc lekko pijana , to uzaleznienie od piwa=alkoholu=alkoholizm, chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli musisz codziennie
i obojetnie , czy ktos jest facetem, czy kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli musisz codziennie
Dodatkowo, kobiety maja ze wzgledów zdrowotnych inny limity spozycia alkoholu http://www.wyhamujwpore.pl/articles/view/24/limity-spozycia Kobiety Jeżeli pijesz alkohol codziennie to: - powinnaś zachować co najmniej dwa dni abstynencji (najlepiej dzień po dniu) w tygodniu, - nie przekraczaj granicy 2 porcji standardowych (tzn. 20g czystego, 100% alkoholu) dziennie. Dwie porcje alkoholu to: 1 półlitrowe piwo, 1 kieliszek wina (12%) o pojemności 200ml lub 60ml wódki. W ciągu tygodnia nie pij więcej niż 140ml czystego alkoholu, co jest równoważne z 7 półlitrowymi butelkami piwami, niecałymi dwoma butelkami wina (o pojemności 0,75 l) lub 420 ml wódki (ok.0,8 półlitrowej butelki wódki). Pijąc okazjonalnie nie przekraczaj jednorazowo 4 porcji standardowych (40g czystego alkoholu), tzn. nie wypijaj przy jednej okazji więcej niż dwie półlitrowe butelki piwa, 2 kieliszki wina o pojemności 200ml każdy lub 120 ml wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smigła
jeśli robisz top codziennie i to z przyjemnością to się uzależnisz. ja w czasie wakacji wypijałam nawet po 3 i to codziennie. tak wypadało bo wszyscy to robili. wakacje sie skończyły a ja nadal piłam. powiedziałam NIE. teraz raz w tygodni wypiję pół i juiż mi tak nie smakuje. a po piwie wzrasta apetyt i TYJEMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak upijam sie raz w tygodniu na imprezie za to regularnie co tydzien to tez juz jest problem? Dodam ze nie pije do nieprzytomnosci,urwania filmu i pawia ale lubie wtedy byc mocno wstawiona. Nie umiem bawic sie bez alkoholu. W tygodniu nie pije wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smigła
ja jak mam dość to zapola mi się taka lampka w głowie i mówi dość i zeby nie wiem co to już nie wypiję. bardzo się boję skutków ubocznych. i tego kaca rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 666

po dwóch piwach to ja sie dopiero rozgrzewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość 666 napisał:

po dwóch piwach to ja sie dopiero rozgrzewam 😛

Moj kolega tez tak mawial. Teraz chodzi na terapie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×