Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość s z o w i i n i z m

Dlaczego kobiety nie skaczą w skokach narciarskich, nie jeżdżą formułą1, nie ma

Polecane posty

Gość s z o w i i n i z m

Nie ma kobiecej ligi mistrzów w footballu ? :O czemu feministki przymykają oczy na te sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaa.93
Ja kocham piłkę nożną i chciałabym aby jakieś popularne kluby dla kobiet powstały, bo są ale nie tak ppularne jak dla męzczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goppi
kobiety skaczą w skokach narciarskich ale jest to niepopularne bo nikt z polek nie skacze na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_87
bo kobiety są gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Bo się różnimy i są dyscypliny które kobiet nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaa.93
Wyoraszam sobie niektóre kobiety kochają sport i mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaa.93
Wypraszam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s z o w i i i n i z m
Wiem że są drużyny kobiety takich drużyn jak Arsenal Londyn ale do cholery nie ma żadnej prestiżowej ligi, a formuła1 czemu kobiety nie jeżdżą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szowinizm , może nie jeżdżą bo nie potrafią?????????? Ja sama jeżdżę na moto...ale mało nas jest...żeby zebrać babską ekipę na zlot motocyklowy chyba z miesiąc się prosiłam....wyszło nas 11 babek ...a na zlocie tysiące chłopów....a dlaczego???????Bo się baby boją chyba tego co męskie było...nie wiem...i to tylko i wyłącznie wina nas-bab a nie facetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka88
Dlaczego? Może dlatego, że na zwykłych stokach panuje szowinizm. Ale spokojnie. Znam miejsce przyjazne dzieciom i kobietom. Jest to stok narciarski ryterskiraj.pl To jedyny stok w Polsce gdzie doswiadczony narciarz pojezdzi i poczatkujacy i spotykaja sie w tym samym miejscu na dole. Tzn stok ma 2 trasy glowne czerwona ostra dla doswiadczoych i niebieska dla dzieci ktore zbiegaja sie na dole. Polecam gorąco, bo sama jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F1? niedawno jedna próbowała. Przypiertoliła w wóz techniczny, straciła oko a jakiś czas później popełniła samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to są kobiece ligi, drużyny itd w praktycznie wszystkich dyscyplinach sportu a to że nie są popularne bo prawie nikt nie chce tego oglądać to już inna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mają femisuki zmuszać kobiety, żeby w odpowiedniej liczbie uczestniczyły? skoski i formuła są obarczone ryzykiem, a więc są dla mężczyzn. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest obarczone ryzykiem, wszystko, wyjście do sklepu po nową kiecke też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się broken nie odzywaj bo dostaniesz w papu... a wiesz że ja mam ciężką ręke do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety skaczą i się ścigają. Po prostu budzą mniejsze zainteresowanie i dlatego nie są to sporty popularne. Dlatego tez ciężej się przebić - nie jest ważne jak dobrze jeździsz, męska F1 jest bardziej popularna, więc sponsor woli wyłożyć pieniądze na średniego zawodnika - faceta, niż na bardzo dobrą zawodniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest obarczone ryzykiem, wszystko, wyjście do sklepu po nową kiecke teżjezyk.gif x dlatego mąż powinien kupować drogie sukienki żonie sam:)( x pshemo - idź walnij mamę, że Cię urodziła, bo jakaś kara się kobicie należy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo maja miesiaczki i bola je brzuszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×