Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JASNOWŁOSA29

Mój TOP 10 najprzystojniejszych facetów w Europie

Polecane posty

Gość JASNOWŁOSA29

1.Hiszpania (absolutny lider) 2.Włochy 3.Portugalia 4.Chorwacja 5.Turcja 6.Francja 7.Grecja (szkoda że większość to niscy) 8.Serbia 9.Polska 10.Czechy/Słowacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASNOWŁOSA29
Do mnie czy koło mnie te słowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbian hiszpanów
:) Ciasteczka, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /.,./,
1. Norwegia 2.Holandia 3.USA 4. Polska reszta poza kategoria. Ani wlosi ani portugalczycy ani grecy itd nie robia na mnie kompletnie zadnego wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /.,./,
Hiszpanie to gogusie, lalusie. podobnie Wlosi i portugalczycy, a grecy to brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjjkhgk
w holandii są same muslimy a reszta facetow to geje albo bisexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASNOWŁOSA29
Norwegia ?!! No tak ten świr Breivik jest bardzo przystojny aż sikam po nogach jak widzę go w telewizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbian hiszpanów
nieprawda, pare razy byłam w Hiszpanii i żadnego gogusia nie widziałam. Nie dosc że są tacy piekni to jeszcze zabawni i sympatyczni :) Ale reszta wymienionych- niezbyt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad_women
Może i niektórzy Hiszpanie Portugalczycy i Włosi to gogusie ale wielu facetów między 30 a 40 rokiem życia z tych krajów jest ładniejszych,bardziej zadbanych i wysportowanych i wygląda młodziej od Polaków między 20 a 30 rokiem życia którzy w tym wieku są już wyłysiali i mają ogromne brzuchy. Co tu dużo pisać południowa uroda u faceta jest najbardziej pożądana przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj, w kazdym kraju sa zarowno ladni jak i paszczury, w kazdym razie wole skandynawow (moim zdaniem najladniejsi w Europie, ale to nie znaczy ze kazdy tam jest przystojny wiec nie radze brac w ciemno) i nie cierpie wlochow, co wy widzicie w tych poludniowcach, nienawidze widoku owlosionych łapek, aczkolwiek przystojni tez sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednakobitka123
Owłosiony facet jest 100% mężczyzną bo ma dużo testosteronu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednakobitka123
Już mam takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie śpiąca królewna
Brazylia,Meksyk,Kolumbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam określonego typu, ale wolę jasnowłosych, z niebieskimi/zielonymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia, Szwecja, Niemcy
Hiszpania, Austrakia, Anglia , Wlochy, Afganbistan. kraje bałkańskie,USa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,m.m.,
widac w holandii nie bylas:) owszem duzo muslimow, ale bez przesady. faceci Holendrzy to ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalaaaaa
NORWEGIA NORWEGIA NORWEGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-O-N-I-A-8-0
Tak i piękniś Breivik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,m.m.,
tak bo cala norwegia meska wyglada jak breivik:):) dla mnie norway tez nr 1!!! NORWEGIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgbtrgrf
dla mnie też norwegowie to numer 1:) są mega przystojni:) byłam tam jakis czas i oczu nie mogłam od nich oderwać. Są wysocy, wysportowani dobrze ubrani i mają fryzury na głowie a nie jak u nas łysina lub jeżyk :| Grecy nie są fajni bo sa niscy a to dla mnie bardzo ważne żeby facet był wysoki. Polacy są beznadziejni same niezadbane dresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zdecydiwanie Norwegia, wysocy, zadbani,.. Hiszpanie to krasnalki, mało mescy, brudni, biedni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22

I tutaj się zgadzam, jak byłam młodsza i nie znałam życia to Hiszpanie byli ok, taka nowość. Dzisiaj nawet na nich nie patrzę, facet musi być zadbany, wysoki, zarysowana szczęka, ambitny. Czyli przeciwieństwo chłopców i niskich imptezowiczow z Hiszpanii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁUCJA
Dnia 3.12.2012 o 01:56, 7snack napisał:

Ja nie mam określonego typu, ale wolę jasnowłosych, z niebieskimi/zielonymi oczami

Szwedzi i Norwegowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewa

Też uważam, że blondyni, raczej wysocy, inteligentni. Ciemni mi się brudno kojarzą i najczęściej są mali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2

Polacy są raczej brzydcy. Jak jakiś jest wysoki, szczupły i ma ładna szczękę, rysy twarzy i jasne włosy to ma ogromne branie i 30 lasek się koło niego kręci na godzinę. 99% to takie kartoflane głowy ala nasz Dudek , nicy, brzuszek, lysinka na czubku. Słabe geny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Mloda2 napisał:

Polacy są raczej brzydcy. Jak jakiś jest wysoki, szczupły i ma ładna szczękę, rysy twarzy i jasne włosy to ma ogromne branie i 30 lasek się koło niego kręci na godzinę. 99% to takie kartoflane głowy ala nasz Dudek , nicy, brzuszek, lysinka na czubku. Słabe geny. 

Co zrobisz, ale z braku laku i tak się zako...emy w nich bo łatwiej być z kimś niż samemu a chemia nie zawsze się pojawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×