Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna numer 2

wieloletnia kochanka

Polecane posty

Gość lol olol
Tallallana "jak się kogoś kocha-tak naprawdę jak tu napisałaś to się stawia wszystko na jedną kartę,często nie wiedząc co nas czeka." tu się nie zgodzę - może kochać obie i nie mieć ochoty na rezygnację z jednej, czyli aktualna sytuacja dla niego jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdaje się, ze nie jesteś kobietą, kobiety są bardziej perfidne" ­ jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol olol
@ żab-X czyli tylko udajesz taka prostolinijną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol olol
ja to nigdy nie widziałem, żeby kobieta zadowoliła się prostą zemstą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie nigdy nikt nie zdradził. a pewnie teraz to już za bardzo nie zdąży... nieistotne zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Po co sie mscic, przeciez to faceta problem ze jest dupkiem i idiota. A co do Tomka to on raczej zadnej z nich nie kocha tylko o wlasna wygode mu chodzi, mscici sie na takim, albo zalowac takiego robaczka to trzeba za grosz wlasnej godnosci nie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol olol
" Po co sie mscic" spytaj tych co się mszczą, pewnie to w jakiś sposób poprawia samopoczucie skoro chyba nikt nie lubi czuć się ofiarą BTW - nie dyskutujemy o tym czy coś zrobić Tomkowi - zemsta to offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costuniegra
moim skromnym zdaniem to jakby on Cie kochal to by sie nie zenil sama powiedzialas ze jak sie poznalisce to on byl jej chlopakiem a nie mezem jakby mu na tobie zalezalo to by ja wtedy szurnal a nie sie z nia zenil nie sadzisz?a to ze pozniej sie zaczal do ciebie kleic no coz widac rutyna malzenska sie wdarla i tyle bedzie z toba pare lat jeszcze pozniej t ez mu sie znudzisz i koniec love a czy nie orientujesz sie moze z jakiej on rodziny pochodzi ?rodzice rozwiedzeni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Autorko uważasz, że to co czujesz, to jest Miłość, to zapewniam Cię, że tak, to jest miłość do samej siebie. Masz partnera do łóżka, ale nie musisz poświęcać czasu na dbanie o jego czyste ubrania, ślęczenie w kuchni, żeby jadł to co lubi, nie musisz wstawać w nocy do Jego dziecka i nie musisz tolerować jego kłamstw i niewierności. Jedno jest w tej sytuacji pewne na 100 % - tracisz dla tego dupka najlepszy czas w życiu. Cokolwiek się jeszcze wydarzy, to Ty jesteś ofiarą podwójnego zycia. Zostaniesz kłębkiem nerwów, okaleczona na własne życzenie. Szkoda, że oszukujesz się, wmawiając sobie, że jesteś szczęśliwa. Widocznie nie stać Cię na szacunek dla samej siebie. Masz tylko to, na co się zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja hahahah
panna numer 2 Tallallana dlatego pisze do kobiet, ktore sa w takiej sytuacji jak ja. to od nich poszukuje wsparcia bo wiem i rozumiem, ze ktos kto w takiej sytuacji nie jest tego wsparcia mi nie udzieli. ja teraz stoje przed wielkim krokiem w moim zyciu, bo Tomek zamierza Monice o nas powiedziec. gdy jakis czas temu zapytal mnie czy jestem na to gotowa ..............................powiedzialem mu???????????????????????????? ze tak, ze gdy sam poczuje sie na to gotowy stane za nim murem. jezeli faktycznie sie zdecyduje to bedzie w moim zyciu ogromna zmiana, dlatego postanowilam zalozyc ten topik, by znalezc inne kobiety z ktorymi bede mogla o tym porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kolo macieju o tych kochankach,nawet jak sie z toba ozeni to bedzie mial kochanke bo mu sie juz opatrzylas i ma dosc ciebie i zony.Tak to u nich funkcjonuje,drogie panie.On powie zonie albo i nie. a tobie powie ze powiedzial ze zona grozi samobojstwem i musicie sie rozstac,bo on nie chce jej miec na sumieniu ,fajne co ?I tak to leci juz od wiekow a baby dalej o milosci. Ja nie moge sobie wyobrazic ze mozna kogos kochac kto codziennie kladzie sie spac z inna kobieta przeciez to nie milosc to masochizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sposób Tomcia
No i tak to , nasz zdradziecki Tomek, znalazł sposób na pozbycie się przestarzałej kochanki, po 6 latach motyle zdechły i znudziły się. Pewnie ma już nową kochankę i dla nowej potrzebuje czasu. 11 11 Tomuś zasugeruje że powiedział Monice (oczywiście nic nie powiedział bo po co), że żonka wybaczyła a on jednak nie może opuścić córki (i żonki) wiec kończy 6-letni romans z kochanką. Kochanka zostaje we łzach i liczy na to że on jednak do niej wróci więc czeka i czeka...taka poczekalnia. A Tomuś znowu hula w objęciach kolejnej naiwnej kochanki i niczego nieświadomej żonki, wygodny domek , ciepłe obiadki i ciepłe objęcia żonki i nowej kochanki. 11 Jakie to typowe dla takich facetów. 11 I tak będzie jeszcze przez tysiące lat dla facetów, tak długo jak długo durne naiwniary będą wchodzić w rolę kochanki, godzić się na bycie zapasową pochwą, godzić się na bycie kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ale cyrk
kochance mojego meza napisalam wiadomosc ze zadala sie z tchorzem ktory wciska jej kity z satelity . Nawet poprosilam ja zeby podjechala do nas po jego rzeczy. Ani ja ani corka nie bedziemy staly na drodze do ich szczescia ,kochaja sie wiec niech beda razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania m.z N.
Kochanki nie maja grama moralnosci.Sa wyrzute z uczuc wyzszych. Liczy sie tylko ich cipa i cipa i jeszcze raz cipa.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsxyy
i upa, dupa i jeszcze raz dupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że nie można kochasz dwóch kobiet-chyba,że żonę i córkę.Poza tym Tomek nie kocha naszej Autorki.Kocha jej pupę-a to nie miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że nie można kochasz dwóch kobiet-chyba,że żonę i córkę.Poza tym Tomek nie kocha naszej Autorki.Kocha jej pupę-a to nie miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E200
panna 2 kilka lat temu rozstalem sie ze swoja kochanka z ktora bylem wiele lat. musialem wybierac albo ona albo dzieci i wybralem dzieci. do dzis ja kocham i nie ma dnia zebym o niej nie myslal. za kilka lat dzieci beda dorosle i wtedy ja odnajde. z zona nie laczy mnie poza dziecmi nic. od momentu w ktorym jej powiedzialem o romansie po jej zachowaniu stracilem do niej reszte szacunku i milosci choc z nia jestem mieszkamy razem i zachowujemy sie z pozoru jak malzenstwo. powiem ci tak jesli faktycznie go kochasz a on kocha ciebie to nie sluchaj niczego co ludzie tu mowia bo oni nie znaja waszej sytuacji nie maja pojecia jakimi ludzmi jestescie z gory zakladaja ze on to kurwiarz a ty to dziwka. tu nikt nie rozumie zeprawdziwa milosc zdarza sie czasem za pozno gdy juz jestesmy uwiklani w jakis zwiazek. trzymaj garde i nie sluchaj kafeteryjnych ekspertow od zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E200
panna 2 kilka lat temu rozstalem sie ze swoja kochanka z ktora bylem wiele lat. musialem wybierac albo ona albo dzieci i wybralem dzieci. do dzis ja kocham i nie ma dnia zebym o niej nie myslal. za kilka lat dzieci beda dorosle i wtedy ja odnajde. z zona nie laczy mnie poza dziecmi nic. od momentu w ktorym jej powiedzialem o romansie po jej zachowaniu stracilem do niej reszte szacunku i milosci choc z nia jestem mieszkamy razem i zachowujemy sie z pozoru jak malzenstwo. powiem ci tak jesli faktycznie go kochasz a on kocha ciebie to nie sluchaj niczego co ludzie tu mowia bo oni nie znaja waszej sytuacji nie maja pojecia jakimi ludzmi jestescie z gory zakladaja ze on to kurwiarz a ty to dziwka. tu nikt nie rozumie zeprawdziwa milosc zdarza sie czasem za pozno gdy juz jestesmy uwiklani w jakis zwiazek. trzymaj garde i nie sluchaj kafeteryjnych ekspertow od zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanowe zapachy
,,od momentu w ktorym jej powiedzialem o romansie po jej zachowaniu stracilem do niej reszte szacunku i milosci choc z nia jestem mieszkamy razem i zachowujemy sie z pozoru jak malzenstwo'' HA HA HA HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
trzymaj garde i nie sluchaj kafeteryjnych ekspertow od zdrady. 1 doradzil realny ekspert od zdrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanowa kochanka
Jak mogles E200 stracic szacunek do zony jak ty nie masz POJECIA co to jest SZACUNEK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko ma 8 lat czyli jeśli go poznałaś 9 lat temu a rok później wziął ślub to mała się akurat urodziła:) czyli żonka po porodzie mu się znudziła,nie miała czasu dla niego i rzucił się w ramiona kochanki ale uwierz mi nie zostawi jej dla ciebie:D to ze mówi nie znaczy że tak zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E200
i nie przejmuj sie tym ze ludzie pisza ze on jest z toba tylko dla seksu. najczesciej kobietom sie wydaje ze kochanka jest tylko do spelniania naszych seksualnych wymagan a to gowno prawda. ja w mojej kochance mialem prawdziwego przyjaciela i wsparcie ktorego zona nigdy nie potrafila mi dac. seks nigdy nie byl dla mnie powodem dla ktorego z nia bylem. ale kobietom zawsze bedzie sie wydawalo ze to o to wlasnie chodzi i to chyba przez sama nazwe "kochanka" zeby sie z nia kochac. a dla mnie "kochanka" to osoba ktora sie kocha. ja swoja kocham i od kiedy sie z nia rozstalem nie uprawiam seksu z wlasna zona. zdarzylo nam sie przez te lata uprawiac z nia seks 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
lojezu cud zdradzacz i cudo kochanka a tacy nieszczesliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypuka
mam wrazenie, ze tylko ja przeczytalam dokladnie caly topik:D przeciez ona pisala, ze sa razem od 6 lat a wczesniej uprawiali seks tylko raz i ze pocula cos do niego dopiero na ich weselu wiec jak on mial sie nie zenic skoro wtedy jeszcze nic ich nie laczylo a on kochal zone?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E200-nie masz pojęcia o czym piszesz.Szacunek?Miłość?..Kochasz kochankę ale jednak ja zostawiłeś?To jaka to miłość?Wybrałeś dzieci a gdzie one były jak się zabawiałeś?Myślałeś wtedy o nich?-Nie.Jaki dom im dajesz? Miłość przychodzi czasem bardzo nieoczekiwanie i jest to prawda.Wtedy jednak należy zakończyć jeden związek a rozpocząć nowy.Związku nie buduje się na kłamstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×