Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalesoniii

Jak to ocenić? Takie zachowanie faceta...

Polecane posty

Gość kalesoniii

Od pewnego czasu spotykam się z pewnym facetem. Tak na gruncie neutralnym: kino, kawiarnia, restauracja. Takich spotkań odbyło się 5. Nie doszło między nami do żadnego kontaktu fizycznego poza podaniem ręki na cześć i cześć ;) Wszystkie te spotkania inicjował, proponował on. Ja w końcu postanowiłam zaprosić go do domu, na kawę. Zgodził się. Był u mnie w ostatni weekend. Myślałam, że jest nieśmiały dlatego nie było dotąd żadnych prób całowania itd. A tutaj się okazuje, że on mówi cos w stylu (niby tak żartem niby nie) czy może u mnie spać.Więc pytam po co, skoro do domu nie ma tak daleko(20km), a i nie pijemy przecież %. A on mi na to: jak to po co? a co można robić z tobą w łóżku? przelecieć cię! ( z szelmowskim uśmiechem). Zdębiałam szczerze mówiąc, i poczułam się totalnie zdegustowana. Odebrałam to jako brak kultury i szacunku. On oczywiście dzwonił już do mnie, ale nie mam ochoty na rozmowę z nim:(:O Co Wy o tym sądzicie? PS. Dodam, że facet jest po 30tce (ja też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
Chciał Cię wyruchać...Takie jest moje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
To bardzo, bardzo źle bo znaczy, że mu się podobasz:O Oznacza to, że widzi w Tobie obiekt seksualny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Oj po co ta ironia? Wszystko można powiedzieć, ale po co być tak obcesowym? Dotąd sprawiał wrażenie takiego szarmanckiego z kulturą, a tutaj "przelecieć cię". Poczułam się jak rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
Większość facetów nie gustuje w przelatywaniu martwej natury więc Twoje odczucia są nieadekwatne do sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Pewnie Twoje zaproszenie do Twojego domu uznał za chęć przespania się z nim lub był to po prostu sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.myślę że gdybyś nawet poszła dalej i postanowiła ułożyć z nim związek to od takiego faceta napewno niemiała byś za grosz czułości.pocałunków.żadnych pieszczot..ot szybki numer i lulu..daj se siana..jestem dojrzałym facetem i wiem co piszę.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
Ale włazidupa z Ciebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
Do Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Nie, nie sądzę. Ani moje zachowanie, ani mój strój nie wskazywały na żadne podteksty. Poza tym biorąc pod uwagę, ze on może pomyśleć cokolwiek wlaśnie, kiedy go zapraszałam wyraźnie powiedziałam, że to zaproszenie na kawę. Nie robiłam żadnych aluzji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Wkurzyło mnie także to, że otwarł moją szafę w sypialni. Nie wiem co/kogo chciał tam znaleźć?:O Z kultura to on jest mocno na bakier. Kiedy wychodził ode mnie usiłował mnie pocałować w usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
No przecież nie powiesz mu: "chodź do mnie mam na Ciebie ochotę". Dla niego ta kawa była taką aluzją pewnie. Może to prawiczek i nie wiedział jak się dobrac do Ciebie i zadał takie głupie pytanie. Bo normalnie to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
To dlaczego się z nim nie pocałowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strup na oku.może i włazidupa.ale ja stasam sie żyć tak aby przezemnie nikt nie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
To bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Prawiczek w wieku 35lat? Nie wiem. Mówił, że ma za sobą jakies krótkie związki (żaden nie trwał dłuzej niż 1,5 roku). Jego zachowanie mnie na tyle zdegustowało, że nie miałam ochoty całować się z nim na do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
...To straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Poza tym jakoś tak jakby między wierszami wspomniał coś o układach na seks. Jakby chciał wybadac moje zdanie na ten temat. Kurdę, 5 spotkań na których wydawało się, że on taki wycofany itd, a tu proszę. Być może faktycznie mimo mojej skromności itd, odebrał to zaproszenie jako zaproszenie nie tylko na kawę.:O Nie zmienia to faktu, że to facet bez ogłady i kultury. Też macie w zwyczaju otwierać cudze szafy podczas pierwszej wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Ja nie otwieram szafek nawet jak jestem u kuzynki, z która jstem bardzo zżyta. Bo niby po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
Owszem...Szukam konkurencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związek półtora roku i niewie jak do kobiety podejść.szacun dla tej partnerki co z nim tyle wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
...Arecki...Nie włazimu już w dupku. Pierwszeństwo przejazdu jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
No mnie też się wydaje, że skoro juz miał ochotę na coś więcej to chyba są inne sposoby na zbajerowanie kobiety niż tekst wprost, że "chcę cię przelecieć":O Może po prostu on jest prostolinijny i szczery :D :O Niezależnie jednak od formy i tak nie doszłoby do żadnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
No widzisz...A tak chłopina se czasu i nerwów zaoszczędził. Inaczej naciągnełabyś go na jakąś kolację, kino itp. Kto tu jest niewychowany?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Jakiego czasu i nerwów? Nie rozumiem. Po co dzwoni ? Ale wielki wydatek :D 21zł na bilet do kina :D No jest to faktycznie taka rozrywka na którą mnie nie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalesoniii
Temat kolacji pominęłam, bo nie jadam nigdy kolacji. Nie dorabiaj zbędnej ideologii, ale rozumiem, że tak sobie prowokujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku
Po co go ciągasz po kinach skoro nie wiążesz z nim żadnych planów? To obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet beznadziejny i tyle
wiadomo, że wcześniej czy pozniej znajomosci kończą sie w lóżku ale litości .... nie w ten sposób facet, który ma odrobine oleju w glowie takich tekstów nie serwuje moim zdaniem facet sie z toba poumawial, poprowadzal do kina itd a jak go zaprosilaś do domu oczekiwal rewanżu za te wyjścia czyli seksu .... jednym slowem dupek nie za zamiary, ale za sposób realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×