Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blondas_Kraków

Pytanie do wysokich facetów co mają powyżej 185 cm

Polecane posty

Gość Blondas_Kraków

Dlaczego bierzecie za partnerki kurduplowate dziewczyny takie co mają 150-160 cm zamiast poszukać wysokiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas_Kraków
No co nie ma tutaj takich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest, jest
mała jest tańsza w utrzymaniu, mniej je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiegość
dla mnie wzrost nie ma znaczenia więc jak trafia się fajna dziewczyna to jest mało istotna cecha że ja mam 188 a ona 158, bo nie zwracam na to uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo np. kochają małe, drobne kobietki z małymi stopami, mój bardzo na to uwagę zwracał (187cm):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas_Kraków
No właśnie pełno takich par widzę.Może to faceci nie lubią żyraf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima2012 a ile ty masz wzrostu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas_Kraków
175 a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zauwazyłam, że dużo takich par, choć nie powiem na początku mi to przeszkadzało, bo nie przepadam za noszeniem szpilek, a poza tym dla mnie też to duża różnica... A mam od Niego 30 cm mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondas,a kto Ci bzdur naopowiadał że wysocy faceci muszą sobie brać niskie dziewczyny?Moje wszystkie miały ok. 170 cm (+/- 2 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondas a właściwie w czym problem:P??? Że podbierają tym niższym dziewczyny? Każdy wybiera co lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o LoL ;D
Mój facet ma 194cm, a ja mam 170 cm.. w szpilkach nawet 180cm ;D wszyscy mówią, że zajebiście razem wyglądamy ;) Także obalam mit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima2012 nie wstyd ci z nim
chodzić po ulicy? to szczerze mówiąc wygląda komicznie jak ojciec z córką, no bo chyba nie powiesz mi, że zawsze nosisz szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o LoL ;D
Mój facet ma 194cm, a ja mam 170 cm.. w szpilkach nawet 180cm ;D wszyscy mówią, że zajebiście razem wyglądamy ;) Także obalam mit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5345346
mój facet ma 193 cm, wybrał mnie, a mam 170 cm, czyli mała nie jestem, chociaż on mi wciąż dokucza że jestem kurduplem. A stopy mam dość małe, r. 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o LoL ;D
do mnie to pytanie ?? No nie za bardzo mi wstyd a wręcz przeciwnie, czuje się zajebiście ;D A w szpilkach chodzę praktycznie zawsze i to odkąd pamiętam ;p Moi faceci mieli zawsze ponad 190, nigdy nie miałam niższego, bo dla mnie niski facet po prostu nie jest atrakcyjny, no i niestety będę brutalna, ale każdego faceta poniżej 185 nie kwalifikuje w kategoriach faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Macho Cojones
bo mają niezłe cycki i ciasne mokre szparki, są lekkie, można je łatwo zdominować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było pytanie do mnie;) Na początku mnie to krępowało, dziwnie się czułam, ale szczerze? To jest cudowny facet i nie zamieniłabym Go w życiu na innego:D Choć nie ukrywam, że chciałabym być ciut wyższa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5345346
Mam tak samo. Tacy poniżej 180-185 cm byli dla mnie zawsze mało męscy. Ja noszę tylko wysokie obcasy, więc co to za facet, który byłby mi równy wzrostem gdy wychodzimy. Ja - nawet gdy na obcasach, czyli wysoka - muszę być nadal mała przy swoim mężczyźnie. Nie ma to jak prawie 2 metry chłopa i te jego szerokie ramiona...mmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, gadacie jakby niższy facet nie miał racji bytu, a prawda jest taka, że nikt nie poradzi nic na wzrost. Uważam, Polsce mamy większość facetów 170-185 cm i nie mamy co narzekać, bo Polki wcale aż takie wysokie nie są też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5345346
Ma rację bytu, ale mi nie musi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
mój mąż ma 185 a ja mam 168, wcale nie wydaje mi się regułą, że wysocy biorą małe kurdupelki, ja znam niewiele takich par - większość jednak wygląda bardziej "proporcjonalnie" że tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze takie pary
Niż para gdzie kurdupel ok 169/170 cm z równą partnerką albo wyższą!! Niscy faceci są niemęscy i żałośni, wzrost zaczyna się przynajmniej od tych powyżej 170 cm u facetów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×