Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krążek pomocy

Nuvaring a przesunięcie krwawienia z odstawienia!

Polecane posty

Gość krążek pomocy

Dziewczyny proszę pomóżcie! Właśnie sobie wyliczyłam, że będę miała krwawienie w sylwestra :( Bardzo bym chciała tego uniknąć. W ulotce jest napisane, że, żeby opóźnić krwawienie trzeba założyć bez robienia przerwy nowy krążek. Ale jest też informacja, że krążek zabezpiecza przez 4 tygodnie, a mi właśnie o ten jeden dodatkowy tydzień chodzi. To czy nie lepszym pomysłem byłoby pozostawienie pierścienia po prostu dłużej, tj. na te 4 tygodnie? Proszę doradźcie. Boję się złego samopoczucia przy 2 krążkach jeden po drugim. A może któraś z was przesuwała krwawienie i może się podzielić doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
"To czy nie lepszym pomysłem byłoby pozostawienie pierścienia po prostu dłużej, tj. na te 4 tygodnie?" Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek pomocy
Ok, dzięki za odpowiedź, a dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Przede wszystkim nie wydaje mi się, żeby pozostawienie krążka na dodatkowy tydzień sprawiło, że krwawienie się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krążek pomocy
O tym nie pomyślałam, ale fakt, może tak być. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opozniałam krwawienie własnie w ten sposób i było wszystko w porządku. pierscien działa 4 tygodnie (NIE DLUZEJ). krwawienie nie wystąpiło w ciągu tego "dodatkowego" tygodnia, tylko normalnie kilka dni po usunięciu krążka. czułam się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×