Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lepiej sobie dać spokój

Randki prez internet strata czasu

Polecane posty

J tam uważam, że takie znajomości przez internet to nie jest nic dobrego. Nie rozumiem dlaczego ludzie tak się zanurzyli do tego cyfrowego świata, że już się nie potrafią poznawać tak jak kiedyś. Na prawdę da się poznać ludzi na ulicy czy na uczelni :P Trzeba wyjąć po prostu głowę ze smartfona i zacząć się uśmiechać do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W określonym wieku jest to bardziej możliwe, miejsce zamieszkania też odgrywa dużą rolę. Ale jak się ma 40 z plusem i mieszka w małym ośrodku i nie ma możliwości częstych wyjazdów np w wakacje czy weekendy to poznanie kogoś graniczy z cudem. Nie pójdę przecież do miasta w koszulce z napisem szukam mężczyzny tego jedynego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się, sam tego doświadczam i dałem sobie spokój. Mam zaczepiać ludzi na ulicy? - to nie przejdzie a poza tym ja tak nie potrafie. Może kiedyś, jakimś zbiegiem okoliczności ale wątpie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys nie bylo tel komorkowych, laptopw, internetow i ludzie musieli do siebie wychodzic a teraz po co wychodzic z domu jak jest internet, portale, fotki, fb i siedzi sie pipa w domu i po fotkach kogos szuka, tylko wkurza mnie to ze brzydki facet na fotce szuka pieknej ,laluni a sam jest brzydalem z wysokimi wymaganiami ,ach i och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś ludzie byli jeszcze bardziej samotni. Świat idzie na przód i tego nie zmienisz pełno osób poznaje się przez neta w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo małe prawdopodobieństwo, że nastąpi taki "zbieg okoliczności". Niby jest internet i każdy pisze o swojej samotności, ale bardzo trudno nawiązać jakąś bliższą relację. Dlaczego tak się dzieje? Ludzie tracą wiarę w drugiego człowieka? Przecież z drugiej strony "kabelka" siedzi zawsze realna osoba, a nie wirtualny stwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dziesieć lat temu poznałam faceta na randkach 02 i zakochałam się. Dzis jestesmy małżenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie i to taka która również myśli i czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niektórzy niestety zapominaj o tym. Internet to świetny wynalazek na te zwariowane czasy, tylko trzeba dobrze z niego korzystać. Są tacy, którzy używają go do zabawy czy manipulacji drugim człowiekiem i to jest przykre. Może duża część osób sparzyła się i nie ufa teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gratuluję, wszystkiego dobrego dla Was. Mieliście szczęście, ale umieliście mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic dodać nic ująć, świetnie powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz takie zle doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Doświatczenia mam skromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są skromne a przy tym nienajgorsze to może nie trzeba się bać tylko próbować. Siedzenie tylko przed komputerem niczego nie zmieni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie jest biernym babsztylem i wybrzydza oraz wymaga jakiegos idealu to potem ma sie takie wnioski jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty musisz być taki niemily? ?? I jak tu się nie zrażać do mężczyzn?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś V To nie ja pisałem, ja jestem miły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiat schodzi na psy ,tylko spojrzec na kafe, glupie tematy ,dlaczego nie ma juz dziewic, maz mnie zdradza, kocham kochanka. W swiecie realnym ciezko kogos poznac, wiec nie ma co liczyc na internet, tam sa sami hipokryci i hipokrytki ,jeden na drugiego cos zle mowi a sam jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mialam na myśli Ciebie. gość dziś Bardzo uogolniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - 10 lat temu były ciut inne czasy i wtedy bez większego problemu dało się poznać w sieci "normalną" osobę która również szukała poważnej relacji. Wiem, bo moja siostra 12 lat temu poznała na sympatii chłopaka i dziś są małżeństwem. Wtedy to naprawdę nie było trudne. Natomiast dziś praktycznie rzecz biorąc nie ma żadnych szans nawiązać w internecie poważnej relacji. Kogo można spotkać w sieci to pisać nie będę bo każdy kto choć raz był zalogowany na dowolnym portalu randkowym wie o czym mówię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Swiat schodzi na psy ,tylko spojrzec na kafe, glupie tematy ,dlaczego nie ma juz dziewic, maz mnie zdradza, kocham kochanka. W swiecie realnym ciezko kogos poznac, wiec nie ma co liczyc na internet, tam sa sami hipokryci i hipokrytki ,jeden na drugiego cos zle mowi a sam jest nikim. X Kafe ma swoje prawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;34 Kafe to tez internet, nie portal ale forum ktory tez pokazuje patologie z internetu, wiec roznicy nie ma czy kontak nawiazemy na kafe czy na fotce, tutaj sa osoby o niskiej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x myślisz że wszyscy?, myślisz że ci ludzie nie żyją realnie?. I jeszcze zapytam nieśmiało- co tutaj w takim razie robisz?, czyżbyś był/ła także mało intelientna/ny, niemożliwe prawda?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mowie ze wszyscy sa malo inteligentni, mam na mysli te osoby co tak wyzywaja tutaj innych od szmat dziwek debili kretynek na kafe, tylko dlatego ze wyrazaja swoje zdanie i pisza to co mysla a i jestem inteligentna bo pisze to co mysle i mam prawo takze pisac tutaj, kafe ma swoje prawa jakie prawa, nikt nie ma prawa nikogo wyzywac ponizac a na kafe same wyzwiska a na fotkach rozgnelizowane zdjecia kobiet ,tak jakby chcialy sprzedawac swoje cialo to wszystko internet ,tak niszczy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co się tym przejmować?, szkoda życia i nerwów. Nie ma co przyspażać sobie dodatkowych stresów pierdołami. Uśmiechnij się mała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna strata czasu. Można fajnie bawić się i razem spędzać czas czy tu na kafe czy gdzieś indziej;)Ważne by tylko obydwie strony wiedziały ,,w co grają". Należy to ustalać na początku znajomości i wtedy nie będzie rozczarowań ani kłamstw.Robię to ze swoimi znajomymi tu poznanymi od lat i jest nam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopowiem ,że jestem osobą oszukaną tu przez kogoś więc umiem dmuchac na zimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z jednym poznanym na nk 5 lat.Ale trudny gościu.Ale poprzedni też dramat. W tym jeden z którym straciłam dziewictwo,ulotnił się po wszystkim.Inny zaś miał się żenić,ja byłam tylko zakładem.Myślał,że pasztet przyjdzie na spotkanie a powiedział,że śliczna kobieta i tak ciągneliśmy to kilka tygodni,ale bez seksu(i to było dziwne)Potem jego baba mi pisała smsy,że biorą ślub.A potem przepraszała,bo to on okazał się chujem.I wielu innych bohatyrów....A to wszystko przez to,że boję się ludzi w realu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO moim doświadczeniu strata czasu, pieniędzy i zdrowia, na radiu Elce poznałam faceta debila ,straciłam 3000zl a wszystko się zaczęło od 1 smsa i dalej tak wyszło. Ostrzegam bądźcie ostrożni z kim zawieracie znajomość przez internet, portale randkowe ,żeby nie paść ofiara przestępcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×