Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka felka

Co zrobić, by mieszkanie było przytulne, ale nie zagracone?

Polecane posty

Nie lubię mieszkań nowoczesnych, surowych, zimnych. Uwielbiam mieszkania, w których jest ciepło, przytulnie, w których po samym wejściu człowiek ma ochotę wskoczyć w pluszowe kapcie, napić się gorącego kakao na miękkiej kanapie tonąc w poduchach, oglądając zdjęcia w kolorowych ramkach na parapecie.. Nie wiem, czy kumacie o co mi chodzi :) Próbuję stworzyć takie gniazdko, ale nie wiem jak to zrobić, by nie przesadzić i nie zagracić mieszkania. I od razu do tych, którzy zaraz mnie wyśmieją - jestem po trzech lampach wina i mogę bredzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Erudyta
żeby mieszkanie było ciepłe i przytulne, musi byś wykończone naturalnymi materiałami ( kamień, drewno ) wszelkie imitacje, okleiny, paździerze, plastiki do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie mieszkania. Swoje urzadzilem mega nowoczesnie i zaluje. Zle sie czuje w tym mieszkaniu, jego chlód odpycha, nie lubie w nim przebywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz, przytulne, ale nie
kiczowate. Mozesz miec wiele rzeczy ale w dobrym guscie i pasujacych do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych plastików. Mam wiklinowe kosze, drewniane ramki, proste kremowe świece, bawełniany obrus w kolorowe ptaszki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la bella vita
ciepłe kolory miałam kilka lat łososiowy kolor teraz jak bede robic remont bedzie gleboki pomarancz duza kanapa i mnostwo podszek , kilka świeczek na stole i komódce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la bella vita
elka ja kocham kosze ale nie mam na nie miejsca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prezencie ślubnym dostaliśmy metaliczne proste ramki na zdjęcia w chińskie wzory i cyrkonie. Do tej pory leżą w szafie, bo ni cholery mi pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj w przecenie kupiłam piękne gliniane osłonki na doniczki, w ceglastym kolorze. Będą idealnie pasowały do pluszowych firanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Erudyta
jedna normala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjkfkwehfkje
tez lubie takie cieple, PERSONALNE wnetrza. ze jak wchodze do domu czuje sie jak u siebie a nie jak w gosciach. wazne sa detale - ladne swieczki/swieczniki (jeszcze z 2 miesiace temu nienawidzilam zbieraczy kurzy a teraz jak nienormalna chodze po sklepach i ogladam), wazny jest dywan (z dywanem od razu wyglada pokoj przytulnie), duuuzo poduszek, ladne nakrycie lozka, zeby wszystko pasowalo, a nie ze przescieradlo w kropki, posciel z 3 kompletow, a poduszki kazda z innej bajki, mam nawet jednego pluszaka. no i ostatnio jechalam do ikei zeby kupic palme. tak, kupilam ponad metrowa palme z doniczka zeby sobie postawic w wynajmowanym pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3423432432weqe
fajne mieszkanie miała ta babka we filmie Słodki listopad, moz ktoś kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan już mam. A okna, dwa, mam na wielkiej gołej ścianie i muszę je jakoś ocieplić. A nienawidzę typowych biały czy tam kolorowych firanek. To może ma ktoś jakiś pomysł, jakie mogłabym zawiesić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwenka sarenka
Te firanki faktycznie okropne... A myslalas o roletach rzymskich w jakims cieplym kolorze pasujacych do wnetrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie panele, jak wyżej? Chociaż w sumie te stare rolety mogę ściągnąć, i tak już starawe lekko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to już wiemy po
Przekształć mieszkanie na małą agencję towarzyską.To chyba najskuteczniejszy sposób na uzyskanie efektu "przytulności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwenka sarenka
Kolezanka ma cos takiego jak na duzym zdjeciu i bardzo przytulnie to wyglada, roleta rzymska plus zalosna w tym samym kolorze. http://czterykaty.pl/czterykaty/5,58140,8221328,Stylowe_dekoracje_okien.html?i=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to te drugie firanki, panele czy jak im tam są o wiele lepsze niz pomponiaste :) Ale teraz PRZEZ CIEBIE moja mała siostrzyczka chce te pomponiaste :D a mieszka z nami i nie wiem jak ja to przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaslony tylko
Lniane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten od
ciepłe, jasne kolory. Oświetlenie pośrednie - czyli skierowane na sufit. I żadne tam energooszczędne, bo dają trupie światło. Najlepiej tradycyjne żarówki, lub halogeny - z regulacją oświetlenia. Dywan. Zasłony, obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×