Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Jaki jest Wasz ideał faceta ?

Polecane posty

Gość pijąca poranna kawę
A ja tam lubię bokserskie nosy u facetów jak ma np.bardzo przystojny Darek Michalczewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideealniii. :)
taki nos moze byc faajny ^^ a ideal kobiety ? - odpowiadajcie f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5438577

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciousones
nos OK! ale sam nos faceta przystojnym nie czyni. bo wlasnie... wazne tez sa rysy twarzy. wklej autor swoje zdjecie to ci zaraz powiemy co jest nie tak ewentulanie. masz jakis kompleks? poza niskim wzrostem, co by wynikalo z nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie, twarz mam ok, nawet bardziej niz ok tylko moj wzrost (168) czyni mnie nieatrakcyjnym :O Nie oszukujmy sie, gdybym mial tak 175 to jeszcze jako tako ujde w tłumie ale teraz malo kto zwraca na mnie uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijąca poranna kawę
No taki nosek to pewnie niejedna kobieta chciałaby mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski prawiczku mam pare b. atrakcyjnych kolezanek o wzroscie 1,6 lub nawet 1,55, czy myslisz ze takie malenstwo by nie wygladalo smiesznie z metr osiemdziesiatka?ONE SA DLA CIEBIE!!!poza tym wzrost nie ma znaczenia, licza sie proporcje (czyli odpowiednio dlugie nogi wzgledem tulowia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do idealu faceta to na pewno kazda ma teoretycznie preferowany typ (wzrost, kolor wlosow, oczu, karnacja) tylko praktycznie taki "ideal" z opisu moze sie okazac koszmarny, za to jakis typ przeciwny z opisu -calkiem niezly, znam takich żywych przykładów całe mnówstwo wię na temat mojego ideału nie będę się wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no tylko, ze tych niskich jest bardzo mało i zazwyczaj chca wyzszych niz ja. Nie wiem ile masz lat ale w moim wieku ciezko jest znalezc mlodą i niską, wiekszosc ma 168-170+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby najpierw wolą misiów a
potem ostrych, prostych, zrobią sobie dzieciaka, zostaną samotnymi matkami i się rozglądają,. czy jeszcze tamten misio się do nich odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki kurdupeelek :p
o fuck. facet i 168? :D ahaha nie moge, ja nawet tyle nie mam bo 172 cm.. FACET POWINIEN BYC WYSOKI TYLKOOO!! NIE WYOBRAZAM SOBIE MIEC INNEGO CHLOPAKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo evribodi
strasznie mnie denerwuje ta wasza nieszczegolowosc wie chociaz ja sie rozpisze i zadbam o szczegoly huh wiec ja mam 160 wzrostu wiec wystarczy mi 170 ale nie przeszkadzaloby mi nawet dwa metry wzrostu bo po prostu nie xD jesli chodzi o sylwetkę to ważne tylko aby nie był gruby bo to mnie od razu odrzuca może byc troche umiesniony lub chudy, nawet gdyby miał wyglądać na bmi 17 nie podobają mi sie rozbudowane ramiona ani gruba szyja, za to umięśnione nogi bardzo włosy- bardzo bardzo bardzo podobają mi sie takie duże loki, nie chodzi mi o napuszone włosy tylko o loki o średnicy mniej więcej z piec cm? i większe, byle nie drobne loczki, chociaz gorsze są zdecydowanie włosy jak druty kolor wlosow- nie podoba mi sie zbyt jasny ani zupełnie czarny, najbardziej podobają mi sie włosy o nienasyconym brązowym kolorze, może jeszcze ciemnobrązowe, byle ten kolor nie byl zbyt nasycony twarz- odrzucają mnie kwadratowe i grube szyje, ale po kolei oczy - takie nie kobiece ani nie meskie, raczej chłopięce, z nie do końca wyraźnymi, zaokraglonymi powiekami, wyglądające na raczej zmeczone, niezbyt błyszczące. najładniejsze są według mnie szarozielone z dużymi zrenicami brwi ofc musza byc ładne, niezbyt krzaczaste czy grube, tutaj moj ideal to jakby brwi kobiety, ktora ich w życiu nie regulowana, bo były jako tako kształtne. nie chciałabym, zeby były ciemno czarne ani zeby były bardzo geste nos- właściwie to nos u chłopca nie jest ważny, wszelkiego rodzaju garby czy dziwne rozmiary są w normie bo żaden facet nie ma idealnego nosa. jedyne co mi sie nie podoba to szerokie nosiska w świńskimi typie, nosy wyglądające jak klamka oraz płaskie małe noski usta- nie musza byc zabarwione, blade są swietne! nie podoba mi sie, gdy dolna warga jest duzo szersza od gornej, ładniej jest, gdy gorna jet nieco pelniejsza. nie podobają mi sie grube usta ani takie żółwie (czyli zupełny brak). małe są w porzadku kształt twarzy- jak wspomnialam odpychają mnie szerokie szczęki i grube szyje. wąskie szczęki są okej, przeciętne tez, kości policzkowe są mi obojętne, pucolowatosc jest na minusie zawsze jesli chodzi o ubiór: po prostu, zwyczajnie, klasycznie, czarny, szary, koniec jestem pewna ze nie uda mi sie określić jakie cechy charakteru mi sie podobają ale moge spróbować na pewno nie wolno byc bardzo głośnym ani nachalnym fajnie gdy ktos ma podobne zainteresowania do mnie supcio gy ktos ma na siebie pomysł o zainteresowania jak widzicie umiałam udzielić wyczerpującej odpowiedzi na zapytanie co mi sie podoba u chłopców co doceniam i na co zwracam uwagę gratulacje dla mnie jakim cudem nie wyczerpalam limitu znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to temat z 2012 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckonwaijiowa
1. Nieżonaty. 2. Nie pijak. 3. Damski bokser też odpada. 4. Maminsynek też nie. 5. Pracujący. 6. WzrOsT Od 165 do 190cm 7. Waga- najlepiej średnia. ALE jak będzie trochę za gruby czy zachody nie będzie problemu 8wlosy-obojetnie, może być łysy nawet 9. Kolor oczu- wszystko jedno. 10. Ma dbać o higienę 11. Ma lubić jazdę na rowerze i zwierzęta 12. Woli morze od gor-ale nie jest to czynnik decydujący 13. Nie gorliwy katolik. 14. Spokojny, interesujący 15. Lubiący rozmowy. 16. bad boyom i tzw niegrecznym chłopcom - stanowcze nie Starczy tego; AHA wiek 35- 45 (mniej wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosckonwaijiowa, jestem w Twoim typie poza dwoma drobnostkami, jestem żonaty i mam 60 lat :) reflektujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jesteś moim ideałem :P dobranoc,zmykam 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonwaijiowa
Pkt 1 jest najważniejszy.Żadnych żonatych :D ani w wieku moich rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost 170-190 budowa ciała - umiesniona, nie osilek z silki i zylmi wydetymi ale nie leszcz, umiesnione rece, plecy, klta i uda u faceta to podstawa!! kolor włosow - czarny badz ciemny braz oczu - brazowe wielkosc ust - waskie, nigdy nie duze grube wydete bo wyglada jak goryl nos - nie wiem penisa - ladny, nie krzywy, nie majacy 3 cm:O 'męski' ? czyli silny fiz i psychicznie, wygladajacy na silnego faceta, umiesniony, nie leszcz czy lamus z wygladu osobowosc - delikatny, kulturalny, zadbany, dobrze ubrany bez pedalstwa, szpanerstwa, koszula to podstawa, ladna fryzura, pachnacy koniecznie!! pewny siebie, usmiechniety, z poczuciem humoru, dzentelmen w stosunku do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepijacy nie rzucajacy wulgaryzmami nie lysy:O nie dres nie prostak niesmierdzacy potem:O nie len niepalacy nie pedal nie lansiarz nie gej nie szpaner dojrzaly wierny uczuciowy kochajacy pomocny inteligetny pracowity nie maminsynek nie gespota i tyran nieklotliwy niebijacy nie klamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj idealk
1. nie bedboj 2. nie cham 3. nie agresor 4. nie dres 5. nie brudas 6. nie len 7. nie gej 8. nie mamisynek 9. nie prostak od pluga 10. nie pyskaty i wulgarny 11. nie bijatyk 12. nie tlusciach nie chuderlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzeczy,porzadny, poukladany chlopak uczuciowy i wierny:) i ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet o ciemnych oczach i najlepiej ciemnej karnacji sredniego wzrostu nie za niski nie za wysoki fajnie też jak jest troszke wysportowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimum 180cm wzrostu, długie włosy, trochę niegrzeczny, o dobrym sercu, wierny, kochający zwierzęta, lubiący motocykle, odpowiedzialny, pracowity, czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojny, kulturalny ,czuły . z poczuciem humoru. Wzrost 175 cm+ , nie otyły, nie łysy, z pełnym uzębieniem, schludny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze to musi mieć pełne uzębienie ! No i oczywiści nie może mieć hemoroidów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienki w pasie dobrze pcha sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnostyczka z przekonania
musi być dobry, opiekunczy,pogodny,odpowiedzialny,lojalny,wierny,pracowity,zadbany..naprawdę nie musi być bogaty ani przystojny,nie chciałabym maminsynka,agresora,nałogowca,nerwusa,od *****czy tez sie trzymam z dala,fajnie gdyby miał ponad 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×