Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Czy ''Single'' naprawdę istnieją ? Bo mam wrażenie, ze to wymysł mediów

Polecane posty

Bardzo malo znam samotnych ludzi lub singli ktorzy na własne zyczenie nie maja nikogo na stałe... wiekszosc kogos ma lub po slubie :O wiec skad oni biorą te dane ze niby jest iles tam milionow singli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy jest takim
desperatem jak ty. Są ludzie, którzy podrózują, robią karierę i są właśnie singlami. A że ty takich ludzi nie znasz, to jakoś mnie nie dziwi. Idź pooglądaj TV jeszcze, może się czegoś mądrego dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy jest takim
jestes z Polski B? ze wsi? skonczyłeś studia, jakie? gdzie pracujesz? Bo jesli odpowiedz jest taka jak myslę, to nic dziwnego, że dla ciebie istnieje jedynie swiat przecietnych kowalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba masz wiadomosci statystyczne z gazet przedwojennych, bo dookola czegos takiego nie widze, moze tylko u ciebie na wsi,ze sie musza ochajtac aby polaczyc pola, zobacz sobie w miescie, a najlepiej za granica, tak a propo uwielbiam byc singlem, tak dlugo trwa zycie jak dlugo czlowiek jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z małego miasta pod Warszawą i przegladalem sobie NK jako ''niewidzialny'' ludzi z mojego dawnego liceum i wiekszosc na fotkach kogos ma, są w zwiazkach. Podrozujących singli moge policzyc na palcach jednej reki, no chyba ze pod uwage bierzemy tych ktorzy jezdzą ale do pracy zagranice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy jest takim
o ku..., to ja nie mam więcej pytań, skoro opinie o świecie wyrabiasz sobie na temat NK i zdjęć z Egiptu:D Kto ma dziś konto na NK, wiadomo, że tylko debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy jest takim
zatrudnij się w jakimś zagranicznym koncernie jako specjalista (tylko pytanie od czego ty mógłbyś być specjalistą, haha) i sprawdź w takim środowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam sporo osób niezwiązanych z żadnych partnerem. Trudno tu dywagować na ile to wybór a na ile cnota z konieczności, ale jak najbardziej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tacy ktorzy sa sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej byc samemu niz w zlym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×