Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cośzłęgosiędzieje

Powiedział,ze mnie nie kocha

Polecane posty

Gość cośzłęgosiędzieje

więc się zdystansowałam, nie chcę z nim gadać ani go widzieć, ale wczoraj zadzwonił, ja byłam dośc zimna i oschła, co mnie dużo kosztowało, zeby sie nie rozpłakać w dodatku, a on: CO się stało? ja : nic. on:X no przeciez za dobrze CIę znam i słyszę że coś sie stało. No kurwa co za jełop! ze sie tak kulturalnie wyrażę :-O CO on moze teraz o mnie wiedzieć :-O nic nie wie :-O przewrócił moje życie do góry nogami, ściemniał 3 lata i jeszcze zdziwiony. Mam dość facetów przysięgam, mam dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanandersz
zerwij kontakt ze smieciem. co? jeszcze moze przyjdzie do ciebie jak mu sie ruchac zachce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośzłęgosiędzieje
no staram sie zerwać kontakt. przez 2 tyg. nie odpisywałam mu na smsy, maile, nie odbierałam telefonu, to zadzwonił z jakiegoś innego numeru :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 3 dni emu miałam podobną sytuację . odszedł ode mnie miesiąc temu , ja w końcu zadzwoniłam i chciałam wyjaśnić a on powiedział że mnie nie kocha i że od kilku miesięcy w nim to rosło. a żył ze mną dalej jakby nigdy nic. i spytał co u mnie a ja że h.....o , a on dlaczego? ręce mi opadły i tyle , mój smutek minął jak nic tylko pozostaje rozczarowanie jak można być takim hipokrytą.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I cant say
I cant say - jestes miloscia mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośzłęgosiędzieje
ale dziwny facet :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośzłęgosiędzieje
sabdora w sumie to pokaż mi faceta który nie jest hipokrytą, jakie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seven1
Moj powiedzial ze nie wie czy chce byc ze mna i ostatecznie sie rozstalismy, a jeszcze w ten sam dzien czule przytulal i calowal :O Hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladninia
a moj mezczyzna potrai w ciagu dnia wysłac mi z 40-50 smsmów z czego połowa to jest: "kocham cie,kocham , nawet nie wiesz jak cie kocham kobieto"...i co z tego skoro jakos poddaje to ciagle w watpliwosc- oczywisice w mojej głowie, nie mowie mu tego...ja to jestem dziwna d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legowisko łosia ktosia
kiedyś też usłyszałam te słowa...a potem odeszłam- ateraz jestem wyluzowana singielką , która patrzy jak wszystkie rodzą i uganiaja sie z dzieciakami...świat jest popaprany a alkohol taki drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne czasy w Polsce
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośzłęgosiędzieje
pogada ktoś? smutno mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×