Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jedza psiaki

Co jedza wasze psy?

Polecane posty

Gość co jedza psiaki

Czym karmicie swoje psy? sucha karma? mokra karma? jesli tak to jaka? a moze mieso? resztki z domowej kuchni albo specjalnie dla nich gotujecie? Jesli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej porcje rosołowe z kurczaka z wątróbką i/lub serduszkami, czasami kurze łapki i żeberka takie wędzone. Z suchej karmy to tylko Czapi wołowe lubi. Czasami zje makaron z rosołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23weqqewqwe
ja mam owczarka, jest na szczęście wszystkożerny... przepada za kapusta, ogórkami, pomidorami, nawet je obierki ziemniaków, czy suchy chleb. Nie je tylko jabłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czogistkaaa
Jezu no_leaf_clover Twój pies je lepiej ode mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje glownie mieso, czasem gotuje ale najczesciej podaje surowe, najrozniejsze. Kosci tez uwielbiaja, choc oczywiscie nie drobiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23weqqewqwe
no ja tez jesm gorzej od psa no leaf.... dzis na sniadanie dwie skibki chleba miałam, potem ryz z kompotem, a teraz jeszcze kasze ugotuję z tłuszczem i pół kiełbasy w to.... Zrobiłam wczoraj zakupy za 15 zł na dwa dni dla dwóch osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
Tak sie zastanawiam bo moj pies ma fazy. By czas kiedy jad tylko eksluzywne karmy odpowiednie dla rasy, ale po jakims czasie ktos mu da spróbowac miesko i karmy poszy w odstawk. Jadl mieso surowe i gotowane czasem z makaronem a czasem z chlebem i warzywami, ale i to sie znudzilo wiec zaczelismy kupowac okrawki wedlin. Niestety i ten etap minal, potem byl czas na reszki obiadu wszelakie a teraz zajada marketowe karmy suche i mokre. Zastanawiam sie czy wszystkie zwierzaki tak maja czy moze ja mu powinnam bardziej urozmaicone te posilki dawac czyli jednego dnia sucha karma innego wedlina potem makaron z miesem i warzywami tak zeby nie bylo ciagle to samo tylko w innych smakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surowe miecho też lubi, jak i surowe jaja. W sezonie potrafi sobie sama upolować niestety bażanta małego, a raz niestety przyszła z zające w pysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juijiio
robie jej klopsiki z szynki i lopatki mielonej, do tego ryz i gotowana marchewka, wszystko podgrzane na dobrej jakosci oliwie z oliwek. Nie wiem tylko czy pies moze jesc wieprzowine, ale jak gotowalam jej kurczaka, to swedziala ja siersc od tych hormonow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
i jeszcze pytanie ile razy dziennie dajecie jesc psom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiec karmic psa najbardziej naturalnie czyli miesem. Wieprzowina, wolowina w mniejszych ilosciach i raczej dla psow pracujacych lub wlasnie w zimie. Urozmaicac tzn. na zmiane dawac gotowana marchew, troche ryzu lub kaszy, jakas kosc od czasu do czasu itd. takie radykalne zmiany ktore wprowadzasz szkodza psu i jego przemianie materii. Pies nie wybrzydza, tylko Wy go tego nauczyliscie. Jesli przestal jesc to mial inny powod niz ''przestalo mi smakowac'', mogl najzwyczajniej zmniejszyc swoje zapotrzebowanie. Wowczas wystarczy odstawic miske na jeden dzien i drugiego postawic ponownie (nie ze starym zeschnietym jedzeniem ale tym samym rodzajem karmy czy miesa) jak nie bedzie jadl to znwu odstawic. Za ktoryms razem zje i bedzie wszystko w jak najlepszym porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juijiio
mycha a kasze jaglana psy moga jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
Dziekuje Ci za odpowiedz, czyli najlepiej gotowac samemu a te gotowe karmy jednak nie sa pelnowartosciowym posilkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23weqqewqwe
ja nie mam kasy na super - zywienie psa, ale jak komuś wszystko jedno- to nie dawałabym tych sztucznych karm, normalne jedzenie powinno byc lepsze, po sztucznych kupa wygląda tak, że szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhaa
jeżeli ją stać na takie jedzenie dla psa to stulcie pyski, ze wy jadacie gorzej i zabierzcie sie do roboty a nie żal wam dupy ściska i musicie tu na forum o tym pisać. Pies też ma układ trawienny i musi zjeść więc to żaden skandal, ze dobrze zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole stronie od kasz, jesli juz taki dopelniacz to w malutkiej ilosci, miesa powinno byc o wiele wiecej. Kasza sie zle trawi, jak juz to manna bym polecila. Gotowe karmy moga byc pelnowartosciowe ale to malo znane firmy i dosc drogie. Moga zawierac wszystkie witaminy i mineraly potrzebne psu ale nic nie zastapi mu naturalnego dla niego przeznaczonego mieska i jego smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pies je praktycznie wszystko, oprocz psiego jedzenia... Lubi mieso z zupy, kotlety itd. Jak nie ma mieska to je szynke, ser zolty, ser bialy, jajecznice, pasztet, makaron z warzywami z zupy, ryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
No ja sie wlasnie zastanawiam jak to jest bo jeden wetwrynarz mi mowi ze najlepiej gotowac a drugi mowi ze gotowane nie dostarczy tak zbilansowwanego wszystkiego jak te gotowe karmy tylko nie te z marketu a te lepsze np Canyon albo takie inne ktre sie w zoologicznych kupuje. No i nie wiem teraz komu wierzyc i co lepiej dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że pies Mychy jada lepiej niż niejeden Polak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I je 3-4 razy dziennie mniejsze ilosci, bo po 2 pelnych miskach nie mogl wstac z dywanu z przejedzenia, a potem chodzil i prosil znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mój pies się po kaszy chyba źle czuje i nie lubi. Ma taki zawsze wzdęty brzuch i jest leniwa po niej, bo właśnie długo się trawi i "rośnie" w brzuchu. Tylko mięcho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
o to ja chyba swojego za rzadko karmie bo dostaje 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jakiego masz psa. Ja mam teraz kundelko-yorka i je praktycznie to co my. A jak mialam wystawowego dobermana to jadl specjalna sucha karme, taka marchewke dla psow z witaminami, ktora sie zalewa ciepla woda i specjalnie przygotowywane miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
Pekinczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czestotliwosc tez zalezy od tego jakiego masz psa, kanapowca, zywiolowego czy pracujacego, jakiej rasy. Doberman jadl u mnie 2razy dziennie pelne miski, zawsze o okreslonych porach i tak mu pasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo nie kazdy wie co psu szkodzi a czego mu ptrzeba. Nie powinno sie dawac przyprawionego jedzenia, nie soli sie tak jak dla czlowieka a z pieprzu itp w ogole zrezygnowac. Dobre dla urozmaicenia sa tez podroby wszelkie i pasztet, wiekszosc psow je uwielbia. Jak pies nie pracuje to najlepiej 2x dziennie (dorosly) rano i do godziny 17-18 drugi raz. Nie powinno sie dawac na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek:) To sprobuj dawac mu np 4razy dziennie mniejsze porcje i zobacz jak sie bedzie zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
To tak mu daje. Rano koo 6 i póniej o 18. To jest piesek z kanapy. smiejemy sie e robi tam za poduszke. Wychodzi na 2 minutki na podwórko sie wysikac i skrobie w drzwi zeby otworzyc bo juz mu zimno i chce na kanape. Je tez mikroskopijne porcje wiec moge sobie ewentualnie pozwolic na cos dla niego z gornej polki, tylko nie wiem na co sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kanapowce lubia domowe jedzonko i wiecej razy niz 2, przynajmniej u mnie tak zawsze bylo. Sprobuj dawac mu to co sama jesz, tylko bez ziemniakow i innych macznych rzeczy. Zobaczysz jak bedzie reagowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcy psow malych ras (yorki itp) polecaja mieso drobiowe, np. gotowana piers z kurczaka. Tylko nigdy nie mozna podawac kosci kurczaka ale o tym chyba kazdy wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×