Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkktttttttttooooosssssss

Kobieta powiedziała, że nie potrzebuje seksu

Polecane posty

Gość kkkkkkkkktttttttttooooosssssss

Witam. Mam takie pytanko. Kobieta mi ostatnio powiedziała, że nie potrzebuje seksu. Wygląda to tak, że jesteśmy krótko ze sobą, a ona może to robić raz na dwa tygodnie i to jeszcze tylko i wyłącznie z mojej inicjatywy. Ostatnio, w trakcie gry wstępnej, powiedziała, że jej się nie chce seksu i robi to tylko i wyłącznie ze względu na mnie. Odechciało mi się od razu. Ręce mi już opadają, ja się staram, kwiatki, obiadki, jestem cierpliwy, nie nalegam na seks. Ale wiadomo, że jestem facetem i potrzebuje tego. Chodzę nerwowy przez to. Staram się, żeby była wypoczęta, ale to i tak nie pomaga. Ostatnio ją masowałem po plecach, to udało mi się ja trochę rozkręcić, ale zaraz po tym powiedziała, że nie czuje potrzeby uprawiania seksu. Czy taki stan może się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkktttttttttooooosssssss
Nie mamy dzieci. Ja mam 32, ona 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek Maryn
Mam znajomego który przez kilka tygodni obywał się bez tlenu ,chodziło o zakład (który nawiasem mówiąc wygrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez poszywu
boi się ciąży albo zwyczajnie jej nie pociągasz, może jest z twz. "zimnego chowu' ? wszystkie emocje odczuwa na pół gwizdka, nie umie bardzo się cieszyć ani bardzo złościć, ani bardzo smucić, wszystkie emocje są u niej nijakie ? na wiadomość o wygranej 50 mln w totolotka reaguje: O!, Fajnie na wiadomość o chorobie lub śmierci: hmmm,trudno na wiadomość o zdradzie: to nie koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez poszywu
jeśli jest taka to jej nie rozkręcisz, taka mentalność, wyjałowiona z emocji, tacy ludzie nie potrzebują wrażeń jakie daje seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkktttttttttooooosssssss
Przeżywa emocje, nie jakoś nijak, powiedziałbym że normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkktttttttttooooosssssss
Czuje, że seks bardziej uprawia z obowiązku. Kurcze, może woli się sama zaspokajać, niż robić to ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
kiepsko to widzę szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparta007
Znam dokaldnie taka zimna rybe. Przezyla sporo traumy w zyciu, i to ja tak chyba uformowalo. Dlugo zajelo zanim zdobylem jej zaufanie. Ale jesli chodiz o emocje to wlasnie taka zmina ryba. Jak sie smucie i ma dola to siedzi sama w koncie i placze. Nie potrafi nakrzyczec. Ale na codzine jest bardzo usmiechnieta pozytywna kobieta. Ludzie do niej lgna , ale co z tego jak potem w zwiazku ciezko ja przeczytac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparta007
Znam dokaldnie taka zimna rybe. Przezyla sporo traumy w zyciu, i to ja tak chyba uformowalo. Dlugo zajelo zanim zdobylem jej zaufanie. Ale jesli chodiz o emocje to wlasnie taka zmina ryba. Jak sie smucie i ma dola to siedzi sama w koncie i placze. Nie potrafi nakrzyczec. Ale na codzine jest bardzo usmiechnieta pozytywna kobieta. Ludzie do niej lgna , ale co z tego jak potem w zwiazku ciezko ja przeczytac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbffsd
bierze anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbffsd
bierze anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkktttttttttooooosssssss
Nie bierze pigułek. Wiem, że się masturbuje, ale ostatnio twierdzi że nie. Nie podejrzewam, że kogoś ma na boku, ale wiadomo że może się z tym dobrze kryć. Ciężki orzech do zgryzienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6789o0polk
Twoja kobieta może być osobą aseksualną. Jeśli nie odczuwała wcześniej potrzeby seksu to jest to w Jej naturze i tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×