Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaOXY

OXYBRAZJA- czy ktoś wie coś na ten temat?

Polecane posty

Gość ciekawaOXY

Witam, jestem ciekawa jak wygląda zabieg Oxybrazji, czy któraś z was mogła by mi coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyreco
To rodzaj peelingu gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i tlenu (bądź powietrza przy sprężarce), emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie. Oxybrazja zastosowana przed właściwym zabiegiem ma na celu dezynfekcję skóry i poprawienie wchłaniania preparatów kosmetycznych. Jedyną sytuacją, gdzie kolejność zabiegów jest odwrotna to zabieg manualnego oczyszczania twarzy. Tu oxybrazję wykonujemy po czyszczeniu, w celu eliminacji rumienia, dezynfekcji skóry i dla zamknięcia "porów" skóry. Więcej informacji znajdziesz w firmie kosmetycznej(firma Criss na abrahama). Oni są producentami takich urządzeń i wykonują tam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaOXY
a są jakieś przeciwwskazania? i po co ten tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyreco
przeciwskazania??? hehe zabieg jest prawie dla kazdego w odroznieniu do mikro diamentowej czy korundowej, bo nawet cery naczynkowe moga oxybrazje wykonywac, nawet osoby z luszczyca . Jedynie jak jest się chorym czy ma sie chore zatoki wtedy się zabiegu nie robi. A tlen ?? dotlenia skórę i przy cerach tradzikowych zabija srodowisko bakteriom beztlenowym. Zabieg daje również fajne efekty np. przy cerach dojrzałych gdzie po jednym zabiegu widać uniesienie policzków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaOXY
robiłaś go już? a co przy trądziku takim ropnym? czyli jak skóra jest naczynkowa to nie ma przeciwwskazań? zastanawiam się bo słyszałam różne opinie na temat oxybrazji i już nie wiem w co wierzyć... Mówią ze tlen powoduje szybsze starzenie skóry, co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyreco
hehe wiesz niektorzy tez mowia ze krasnoludki instnieja i je widzieli a ty mozesz wierzyc w co chcesz... najlepiej po prostu przekonac sie na wlasnej skorze ... naczynka moga robic bo jest to zabieg zimny i nie powoduje rozszerzxania naczynek .... osobiscie polecam zabieg mialam robiony kiedys po pierwszym zabiegujuz widzisz zadowalajace efekty natomiast po serii (5-8 zabiegow) widac juz znaczna poprawe... wiec nie zastanawiaj sie i sama sprobuj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaOXY
Dzięki wielkie, a gdzie można zrobić abrahama ale gdzie bo ja z okolic Siedlec jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1988krakow
Oxybrazje mozna robic i przy tradziku ropnym (nawet jest wskazana bo bakterie tradzikowe nie lubia tlenu) i takze przy naczynkach. Oxybrazja to najlagodniejszy z zabiegow zluszczajacych. O przeciwskazaniach i jak wyglada zbaieg mozna poczytac chociazby tutaj http://homespa-krakow.pl/oxybrazja/ Byłam raz na oxybrazji- byl to fajny zbaieg, ale dla mojej grubej i tlustej cery zbyt "lekki". On wlasnie nadaje sie najlepiej do cer wrazliwych lub wlasnie z tradzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Jak wrażenie z oxybrazji? Ja wybieram sie za miesiąc. Mój cel do odświeżenie skóry, nawilżenie, rozświetlenie i inne takie ;) Jak ktoś robił zabieg to proszę podzielić się wiadomościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładny opis zabiegu, wraz z odpowiedziami na pytania, które mogą Ci się nasunąć znajdziesz tutaj: http://www.qclinique.pl/zabiegi/oxybrazja. Swoją drogą mogę też z czystym sumieniem polecić ten gabinet do jego wykonania. Ja już kilka razy poddawałam się oxybrazji właśnie u nich i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Polecam wszystkim jedyne 120 za zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejv21
Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu . Polecam wszystkim jedyne 120 za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Mimo ze jest to nowosc na rynku to zabieg kosztuje tylko 120 zl ;-) a najlepsze jest to ze nie trzeba sie ciac bo nie uzywa sie przy tym skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zabieg terapii tlenem w klinice Bonadea w Krakowie. Oxybrazja jest to rodzaj peelingu mechanicznego. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Zabieg ten jest wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie wymaga użycia skalpela, dla osób które boja się medycyny estetycznej alternatywa na gładką skore, jest to nowość na rynku. Zabieg kosztuje 120 zl. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja polecam super klinikę Bonadea, która specjalizuje się właśnie w terapii tlenowej. Są bardzo dobrzy specjaliści, którzy odpowiednio zajmą się każdą osobą. Zabieg kosztuje 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. To jest bardzo podobny zabieg do mikrodermabazji, ale dużo skuteczniejszy. Ze swojej strony mogę polecić gabinet Bona Dea w Krakowie, gdzie sama wykonywałam ten zabieg. Sprawdź i się przekonaj, że warto :) Co jakiś czas warto powtarzać. link: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/kosmetologia-i-fryzjer/oxybrazja-terapia-tlenem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxybrazja sprawdza się świetnie szczególnie w przypadku osób o wrażliwej cerze. Sama taką posiadam i oxybrazja jest jednym z nielicznych zabiegów jakie mogę mieć wykonywane. Zwykle chodzę do Beauty Tower, mają tam profesjonalny personel i bardzo komfortowe gabinety. Czas zabiegu mija bardzo szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikrodermabrazje robię sobie sama bo kupiłam korund (oczywiscie nie jest to to samo co w salonie, ale jednak zawsze coś). A na oxy się wybrałam, bo lekarz mi o tym mówił (walczę z trądziekiem). 3 zabiegi i milej mi sie patrzy w lusterko;) Jeśli ktoś jest z wawy, to moge polecić BodyLab na Powislu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam i jestem ogólnie bardzo zadowolona. Głównie z tego powodu,ze mam skórę z trądzikiem i odpadają u mnie wszystkie peelingi. Szczególnie peelingi, które wymagają ingerencji mechanicznej. Roznosi się w taki sposób bakterie. Aktualnie moj trądzik jest w regresji, jednak nadal nie mam ochoty na stosowanie mocnych peelingów. Za to oksybrazję polecam jak najbardizej bo widze mega pozytywne efekty jeśli chodzi o moją twarz: http://zdrowietopodstawa.eu/dlaczego-warto-wykonywac-oksybrazje/ Na stronie jest opisane jak wygląda zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90OLA90
Moja skóra wygląda jak suchar - nie żartuję. A wszystko dlatego, że przestałam o siebie dbać ;-( Dobra znajoma poleciła mi zabiegi oxybrazji, które sprawiają cuda. Wierzę w cuda także to było coś dla mnie ;)) Po dwóch zabiegach oxy widziałam, że moja skóra jest gładka i odświeżona, a przede wszystkim nie wstydziłam się spojrzeć w lustro - tak bywało. Teraz jestem pewna siebie i znam swoją wartość. Dziękuję doktor Dethloff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaWygrana
Oxybrazja to mistrzostwo swiata. Dosc dlugo szukalam pracy - jako kelnerka. Nie moglam znalezc pracodawcy ;( Kilka razy spytano mnie czy dobrze sie czuje i czy wszystko jest ok. Mowilam, ze tak. Spytalam wiec skad takie pytania? Wyglada Pani na przemeczona. Niestety taks jest moja natura ;( Mam po prostu taka przypadlosc i nic z tym nie moge zrobic… A jednak okazalo sie, ze moge i zrobilam kilka zaibegow w oxybrazji. Zabiegi nie sa kosztowne, a dodatkowo nic nie bola. Znajoma polecila mi klinike medycyny estetycznej dr Beaty Dethloff. I tam sie wlasnie udalam na zabiegi. Po kilku zabiegach wygladalam na prawde duzo lepiej! Juz po pierwszym razie bylo widac poprawe. Teraz czuje sie zdrowiej i lepiej…i co wazne. Znalazlam prace!!! :) Nikt nie mowi, ze wygladam jak bladzioch z worami pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to super zabieg na sezon letni, polega na usuwaniu martwego naskórka i oczyszczaniu skóry za pomocą wody i tlenu :) fajnie odżywia skórę i odmładza, miałam wykonywany w gabinecie Dermedika w Krakowie, super miejsce i efekt po zabiegu bardzo zadowalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×