Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa_Saraczka

Czy kochając się codziennie zaszłyście w ciążę ? ;-)

Polecane posty

Gość Grudniowa_Saraczka

Kochane, udało mi się zajść w ciążę w drugim cyklu starań, kochałam się z mężem codziennie, choć wiele z Was pisze, że to nie możliwe ;-) Że trzeba odliczać dni ... czy którejś z Was też się to udało ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie niemożliwe
tylko trudniejsze. gdyby było niemożliwe nikt nie stosowałby antykoncepcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarny słoń
ja zaszłam w ciążę niespodziewanie, moja druga wpadka:) śmiejemy się z mężem, że po porodzie przerzucamy się na antykoncepcję dla koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
o, taki nick faktycznie będzie lepszy ... w końcu się nie staram, bo już jestem ;-) To był nasz pierwszy cykl starań ... nie myśleliśmy o tym, że teoretycznie codzienny seks jest nie zalecany - stwierdziliśmy, ze im więcej tym lepiej i faktycznie się udało, choć później naczytałam się, że to ogranicza możliwośc zajścia ciążę i tak dalej, dlatego się wystraszyłam, że przesadziliśmy ... Jednak jest - udało się ;-) dlatego chcę potwierdzić te teorię moim przykładem i innych, o ile innym się udało w ten sposób, by inne dziewczyny nie dawkowały sobie seksu, lecz robiły to wtedy, kiedy mają z partnerem na to ochotę - że się udaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze to mozliwe
jak się jest zdrowym i hormony pracuja tak jak powinny wtedy nawet przy antykoncepcji dziewczyny zachodzą więc nic nowego nie wymysliłaś. Wystarczy nawet raz w miesiącu i tez mozesz zajśc zarówno 3 dni przed owulacją jak i nawet uwaga -po !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
dokładnie ! Skoro mną i mężem kierują takie potrzeby, że zawsze, gdy znajdujemy się obok siebie w łóżku nie możemy się sobie oprzeć, to smutnym dość i nie naturalnym byłoby stronienie od siebie ... W końcu tyle się mówi o tym, by zachowywać się podczas starania naturalnie ... by kochać się ze sobą wtedy, gdy ma się ochotę - nic na siłę . W takim razie wstrzymywanie się na siłę też nie jest dobre ;-) Założyłam ten temat, by inne dziewczyny mogły zobaczyć, że ciało kobiety to nie matematyka i jest wiele, wiele nietypowych sytuacji, w których się udaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka bez pazurka
tak więc nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errerre
Ja stosowałam testy owulacyjne i kochalismy się w dni najbardziej płodne dni - dzien przed owu, w trakcie i dzień po...zaszłam w 2 cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarny słoń
ale co w tym dziwnego, że uprawiając seks bez zabezpieczenia zaszłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza andriejewa
Nie, kochaliśmy się raz w dni płodne i od razu ciąża - jeden jedyny cykl..najśmieszniejsze, że wcześniej przez kilka lat gumka lub przerywany i zero ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
Ah... teoretycznie nic w tym dziwnego, ale tyle się czyta o opiniach kobiet, które twierdzą, że codzienny seks praktycznie uniemożliwia zajście w ciążę ... a tu proszę - cały cykl, dzień w dzień ... nawet nie wiedziałabym, kiedy mam owulkę - zakłuł mnie jajnik, a potem polało się ze mnie ;-) Był to 9 dzień cyklu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
ale gdyby nie to, to nawet bym nie wiedziała, bo matematycznie wypada to na 4 dzień .. a wtedy byłoby już po wszystkim ... gdybym nie miała objawów, to jeden cykl miałabym już stracony wyliczając dni ... także codziennie jak codziennie - nie każdy odczuwa potrzebę, ale co dwa dni to chyba faktycznie dobra recepta, bo wtedy nie da się pominąć owulki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
14 dzień *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie tak miałam. Starając się o pierwszą ciążę zaczęliśmy starania prawie od początku cyklu (jak jeszcze miałam @) i kochaliśmy się codziennie przez chyba 2 tygodnie a potem co kilka dni aż do czasu jak zobaczyłam 2 kreski na teście :) Zaszłam w pierwszym cyklu. A w drugiej ciąży (obecnej) w pierwszym cyklu poczekaliśmy najpierw 2 tyg. do dni rzekomo płodnych i kochaliśmy się wtedy codziennie a potem co drugi dzień i nic z tego nie wyszło, nie zaszłam. Za to w drugim cyklu wróciłam do "sprawdzonej metody" i kochaliśmy się znowu od początku cyklu i udało się, zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
no własnie o to chodzi ! Wyliczyć sobie można, jasne, ale przecież nie zawsze jest pewne, że w tym właśnie cyklu owulka będzie w 14, a nie 9 np. dniu? Organizm ludzki jest bardzo złożony i nie wiele trzeba, by go rozstroić ;-) w takim razie już mamy dwie mamy, które potierdzają, że codzienny seks daje radę :) któraś jeszcze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa_Kreseczka
SAWA.83 - czyli drugie powodzenie już za drugim cyklem ? ;-) właśnie dziwiło mnie to, że kobiety pisały - trzeba czekać nawet 2 tyg., żeby plemniki się zregeneroały ... No i co ? " pierwszy strzał " byłby taki wartościowy a kolejne też z jednodniowej spermy ... czyli tak naprawdę możliwość zapłodnienia z tej " odłożonej" spermy byłaby bardzo mała ... ale z drugiej strony nie znam się na tym szczególnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak zaszłam
my nie stosowalismy żadnej,kochaliśmy się czasami codziennie,po odstawieniu tabletek zaszlam w ciaże po 2 miesiącach. nie czytaj w necie tyle,bo będziesz miała mętlik w głowie. podczas seksu nie myśl tylko o tym czy zajdziesz w ciaze,bo wtedy będzie o wiele trudniej. po prosty stosunek traktuj jak przyjemność a nie jak obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja jako staraczka ( a starałam sie tylko cykl) zdążyłam sie wywiedziec to z ta częstotliwoscią to na dwoje babka wróżyła. jedni mówia, że częsty seks poprawia jakosć nasienia inni, ze na odwrót. Ja myślę, że jak chlop zdrowy i ma dobre nasienie to zeby srały skały zapłodni i tyle :D My sie kochalismy nawet 2 razy na dzień podczas starań i... dzidź rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście ! ;-)
Jeden cykl starań, seks codziennie i teraz mam półtoraroczną Helenkę ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale codziennie przez kilka miesięcy to współczuje plemnikom :D bo na jeden cykl takich starań można sobie pozwolic ale nie jest to dobre na dłuższą metę. Ja mierzyłam temperaturę i w cyklu było tylko 2 razy,przed skokiem temperatury i po :) no i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna pisze, że robią to z chłopakiem dla przyjemności, bo to lubią, a przy okazji zaszła w ciążę, więc pewnie nie był to jeden taki cykl - a jednak plemniory dały radę. Może jednak najnowsze badania, że przy częstym seksie plemniki są bardziej wytrzymałe - są trafne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarnaMonikaaa
Nam się udało w pierwszym cyklu,wiec jak niemozliwe??? Jestem w 22 ciąży,urodze synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a też kochaliście się codziennie ? Przez cały miesiąc ? :-) Może też tak spróbuję, skoro się udaje ! Przynajmniej nie możliwym będzie pominąć dzień owulacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do wiekowego, ale bardzo dobrego ginekologa, który powiedział mi: Droga Pani ... Czy wyobraża Pani sobie, że 100 lat temu kobiety mierzyły testami owulacyjnymi swoją owulację, czy skupiały się na metodzie kalendarzykowej? A nie można mówić, że w tamtych czsach wszystko skupiało się tylko na przypadku - małżeństwo chciało mieć potomka i Go miało i gdyby nie częsty seks, to mogli by na niego czekać latami ... Gdyby mieli czekać tylko na dni płodne, a wiadomo, że w tamtych czasach świadomość kobiety była znikoma ... Trzeba postawić na seks ... Co dwa dni minimalnie - góra 3 cykle i na pewno się uda ;-) I to ma sens ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tez zaczelam to probowac moze codzienny sex da mi dziecko ...zastanawiam sie wlasnie po co sa testy owul skoro.moans codziennie die przytullac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My uprawiamy seks praktycznie codziennie po 2 a jak jest mozliwosc to i 3 razy od półtorej roku i zaszlam w ciążę przy tabletkach . To fakt, że to przez naszą nie uwagę, bo we wrześniu brałam antybiotyki i antykoncepcje szlak trafil i jestem w ciąży, a seks to przyjemność, więc czemu sobie odmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec pytam skoro.bb piszecie ze codzienny sex jest ok i mozna zajsx w ciaze.niepomijajac owul.to po co sa testy owulac i te.bb obliczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×