Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyrafa0

nie wiedziałam że jestem w ciaży - brałam leki - plamienie

Polecane posty

ja bralam cala ciaze duphaston i lezalam tez kilka tyg na patologii ciazy i dziewczyny czasem juz od 20 tyg maja pessar zalozony bo maja zagrozona ciaze i rodza zdrowe dzieci zreszta wczesniaczki tez rodzs sie zdrowe moja kolezanka urodzila syna 700 gram i jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston daja czesto na wszelki wypadek bo np jest jakies plamienie .ale jesli ma sie poronic bo plod chory to i tak sie poroni i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
ale ją pocieszacie co drugi post jak będziesz miała poronić to i tak poronisz. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verdis: ale wlasnie ja bardziej od poronienia sie boje urodzic chore dziecko - wiec to jest jakies pocieszenie... ... przed chwila dzwonil telefon - juz myslalam ze to pielegniarka - a to maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile lat ma Twoje starsze dziecko ?? a co do lekow to wiele kobiet bierze leki pije alkohol pali bierze narkotyki poki nie wie o ciazy i dzieci zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mas w rodzinie lub w meza duzo osob z wadami genet ze tak sie boisz ? czy jestes powyzej 36 roku zycia ? czy starsze dziecko jest chore ? przestan wymyslac i sie bac be sensu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonila pielegniarka - jestem w ciazy :D o matko, drugie dziecko - spodziewalam sie ale i tak lekki szok ;) starsze dziecko ma 1,5 roku. nie, nie mialam zadnych wad w rodzinie itp, ale tyle sie dookola tego widzi ze sie czlowiek boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
gratulacje ! :) odwiedzaj ten topic i napisz jak tam po usg i wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, bede sie odzywac od czasu do czasu :) dzieki za wsparcie w trudnych chwilach!!! teraz tyko czekac az sie rodzinka powiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma byc.to bedzie.,...
gratuluje! ja tez sie troche martwie bo szczepilam sie na grype a byc moze bylam juz w pierwszych dnaich ciazy.....nie wiem kiedy dokladnie zaszlam .....ale mysle ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial ze jak wystapil jakis czynnik negatywny dla plodu to moglo nastapic poronienie - ale jesli nie nastapilo to wszystko bedzie ok. wiec jesli po tym szczepieniu nic sie nie dzialo to powinno byc w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×