Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calusia

Mam dwoch synów tak mocno chce miec córkę.Czy to normaalne?

Polecane posty

Gość mama córeczki :)
ja mam syna - juz duzy chlop z niego i córeczke 9 miesiecy ,ogromnie sie ucieszyłam ze bedzie dziewczynka . Płeć zaplanowałam taka metodą - plemniki męskie są szybsze ale maja krótszą żywotnośc natomiast plemniki żeńskie sa wolniejsze , ale dłużej zyja zatem jesli chce sie dziewczynke to stosunek musi nastąpić na 2 dni przed jajeczkowaniem jeśli chce sie mieć chłopca to stosunek musi byc jak najblizej jajeczkowania ewentualnie jeden dzien po :) MNIE SIE UDAŁO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagoda 369
ten wklejony przez ciebie link jest straszny-a juz ci faceci miedzy soba! Niezbyt dobra reklama czegokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zadna reklama , po prostu fajna piosenka - smieszna. maz ja wynlazl :D A poza tym nam sie ci ludzie bardzo podobaja bo super tancza i sa wyluzowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagoda 369
tylko po co numer zespolu ..?!?Dobrze,ze jest wylaczona funkcja dodawania komentarzy.Ludzie moga sie dobrze bawic,ale spojrzenie na trzezwo jest inne.brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie siana kobieto, przeciez Ci tlumacze jak krowie na rowie, ze to TYLKO PIOSENKA zadna reklama niczego. KUMASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
w pierwszej ciąży marzyłam o synku, w dzień kobiet powiedziałam się, że będzie córka ;-) W drugiej ciąży już musiała być córka, tym bardziej, że moja starsza czekała na siostrę i nie brała pod uwagę, że może to chłopak. Mam dwie córki i bardzo się cieszę - uważam, że dziewczynka zawsze jest bliższa matce niż syn. Chłopca wychowuje się dla ludzi, córkę sobie - tak mówił mój tato i jest w tym dużo prawdy. Widzę to na przykładzie mojego rodzeństwa, rodziny męża oraz wielu znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumim Cię doskonale
gdy urodziłam pierwsze dziecko, synka, nie marzyłam o niczym innym jak o tym by mieć jeszcze córkę, bo zawsze wiedziałam, że będę mieć dwoje dzieci dla mnie rodzina, w której jest równowaga płci jest czymś najbardziej zdrowym i pozytywnym;) w ogóle zauważyłam pewną prawidłowość, że mamy, które idą np. na spacer, a obok nich idą dwaj mali chłopcy bardzo często mają ponurą minę i wyglądają na zmęczone, a mamy dwójki mieszanej czy dwóch dziewczynek zawsze są bardziej pogodne (tak sobie kiedyś siedziałam na deptaku nad morzem i obserwowałam rodziny spacerujące;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abradabra
no wlaczylam ten link,Jagoda.I nie masz racji-jak wol numer zespolu wpisany,takze nie dowalaj komus,ze nie kuma.lol a ogladac sie tego nie da-i sluchac tez nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
no przeciez ta jagoda mowi,ze tlumaczy "jak krowa" -to i takie krowie tlumaczenie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaaaa123
oczywiscie fajnie jest miec corkę gdy ma się synow i na odwrot, ale dziewczyno ciesz się ze masz zdrowe dzieci i że w ogole mozesz je miec. Życzę powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chciałam córeczkę, wyszedł nam synek, i teraz, gdy mały ma już czwarty miesiąc wiem, że nigdy przenigdy nie zamieniłabym na dziewczynkę :) iIjak będzie drugie dziecko to marzę, by też był to chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co marzą o chłopcach mają
dużo lepiej, bo chłopca dużo łatwiej trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
problem w tym,ze czasami jest dokladnie naodwrot...Nie ma co tak uogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czym jest dokładnie na odwró
t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci kocha się tak samo
obojętne czy córkę czy syna jednak wmawiając komuś że płeć nie ma znaczenia bo czy dziewczynka czy chłopiec to obojętne to zwykła ignorancja wobec życia i ludzkim myśli , marzeń. Córka to coś innego jak syn bo i płeć jest inna, inna natura , inne cechy psychiczne . O dziewczynkę faktycznie dużo ciężej więc jest większe rozczarowanie kiedy nie można jej "zrobić". W każdej rodzinie powinna być równowaga czyli jeżeli mama pragnie synka a mąż popiera jej marzenia to niech będą synowie i odwrotnie albo też jeżeli mama chce chłopca z tata synka to życzmy im by tak się stało bo każdy powinien mieć coś dla siebie. Podam przykład mojej siostry która marzyła o córce (odkąd pamiętam) a urodziłą dwóch synów. Jej mąż marzył o chłopcach i mówi że nie wyobraża sobie mieć córki więc można powiedziec że on jest spełniony, szczęśliwy, na miejscu , jego rola ma swój sens bo wie jak ją spożytkować i wie że pożytkuje ją wobec odpowiedniej płci. Nikt nie zarzuca nic szwagrowi bo nie ma powodu , przeciez kocha swoje dzieci i u chłopa widać uśmiech na twarzy natomiast siostra czuje się szczęśliwa ale nie spełniona jako matka, czuje że jej rola nie jest do końca istotna dla chłopców (wolą towarzystwo taty) , czuje że nie przekaże swoim dzieciom tego co mogłabym przekazać córce ale jest pod presją bo rodzina i znajomi nie rozumieją jej potrzeb a wręcz krytykują fakt że chciałaby mieć córkę . Synowie siostry to już duże chłopaki i mam wrażenie że dziewczęta są bardziej samodzielne, częściej pomagają w domu , same sobie ugotują , przepiorą swoje rzeczy, dbają o siebie i interesuje ich otoczenie rodziny (jak się mama i tata czują, kiedy mają urodziny itp) synowie dla odmiany to wieczne dzieci którym trzeb augotować , przeprać skarpety , przypominac by nie zapominali o higienie i terminie do lekarza czy dentysty, by jednak zapamiętali że babcia która co roku sypie pieniążkami ma pojutrze urodziny ....Jest tego trochę. Synowie to inna bajka. Myślę że wychowując syna , musimy mieć świadomość że taką typową mamą będziemy musieli być dłużej niż u córki a to niestety męczy i przyniszcza człowieka. Badania naukowe mówią też że kobiety mające synów szybciej się starzeją a ich zdrowie bardziej eksploatuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci kocha się tak samo
Przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch synów
CALUSIA to, że masz synów wcale nie oznacza, że pozostaną oni na wieki "synami tatusia". Dużo zależy od Ciebie. Ja mam bardzo dobry kontakt ze swoimi synami, ale nie zawsze tak było. Teraz to oni są moim największym wsparciem i najlepszymi przyjaciółmi I paradoksalnie to oni doradzają mi w kwestii ciuchów, a nie nieistniejąca córka ;) Pewnie, że chciałam mieć córeczkę - małą laleczkę, której mogłabym pleść warkoczyki - ale z perspektywy czasu stwierdzam, że dobrze, że tak się nie stało. Kobieta zawsze lepiej się dogada z facetem niż z drugą kobietą - nawet jeśli jest to własna córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3 synówi i córkę. Uwierzcie mi,że w tym zestawieniu dziewczyna z czasem staje się bardziej męska niż chłopaki ;P Jak była malutka to była taka moja mała królewna, do strojenia itp. A teraz twarda, ma swoje zdanie i mogę se stroić jej lalki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllllllooooorr
Bo córka to człowiek a nie lalka - nie zapominajcie o tym ! Córka ma mieć charakter, ma mieć własne zdanie, ma być silna by na przyszłość nie utonąć na tym świecie. Nawet nie wiecie jak ważne jest to że wasze córki sa silne! NIe wolno tego tłamsić tylko po to by móc poczuć się szefową. Nie warkoczyki i różowe ubranka są ważne u waszych córek ale mądrość i siła. Jak zrozumiecie o co chodzi w wychowywaniu córek (nie mylić z lalkami na litość) to dopiero będziecie miały w nich towarzyszki życia. Matki które chcą wychowywać na własną modłę , targając włosy szczotką by jak najładniejsze warkoczyki zrobić to głupie matki które nie zasługują na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mogę wtrącić słówko
i ty się dziwisz że twoja córka najbardziej męska w całym zestawieniu? Przecież jej dziewczęcość została juz dawno zdeptana przez braci. Żeby żyć dzień w dzień z braćmi to trzeba się do nich upodobnić i być silniejszą i jeszcze bardziej chłopięcą niż oni. Brutalne ale prawdziwe. Ja mam dwóch synów i córkę i niestety moja mała jak tylko skończyła rok to była wystawiona na próby wydzierania zabawek przez starszych braci, popchnięcia , szturchnięcia i nie pomagały upominania żeby dali jej spokój, ot z kuchni do której wyszłam na chwilę słyszę wrzask i wiadomo o co chodzi . Powiem tak że obecnie moja córka mając 4 latka jest inna od jej równieśniczek, bardziej chłopięca ale musiała się taką stać by móc się bronić. Nauczyła się nie pozwalać sobie na popychanki i sama też potrafi egzekwować po chłopięcemu. Razem z mężem doszliśmy do wniosku że nie ma rady i że może lepiej żeby była taka niż gdyby miała ciągle płakać że coś jej zabrali czy że ją popchęli. W męskim towarzystwie dziewczynka nie ma jak w raju a raczej jak w dżungli ;). Ja wychowałam się wśród dwóch sióstr i mogłam pozostać dziewczęcą dziewczynką a starsza siostra była bardzo wobec mnie opiekuńcza (tak pozostało do dziś - jest między nami 5 lat różnicy :) ). Uważam że nie ma lepszego towarzystwa dla córki jak druga córka i dopiero ewentualnie chłopiec . Chłopak zawsze będzie chłopcem i nie zdziewczynnieje przy siostrach a kumpli zawsze znajdzie poza domem za to w domu nikt nie odkształci jego chłopięcości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak czytam wasze posty to
przypomina mi się film w głównej roli z Meryl Streep, Diane Keaton i Leonardo De caprio "Siostry Marvins" i piosenka do filmu "Two little sisters" Carly Simon .....Ech aż się rozmarzyłam o dwóch córeczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem ta dlugo
oczekiwana coreczka mamusi. Mam 2 starszych braci. W rodzinie mamy (2siostry i brat) tylko mojej mamie bylo dane miec corke. Ciotki maja po 3 i 2 synow, wujek jednego. Sama mam coreczke. Za kilka lat moze zaplanuje drugie dziecko i chcialabym chlopca, ale co bedzie to bedzie. Nie wiem kogo latIwiej jest wychowywac. Ja tam strojnisia nie bylam i corki nie stroje w sukienki. Kiedy kupuje jej autka, bo nadzwyczajnie w swiecie lubi sie nimi bawic, wszyscy sie krzywia. Moja mama zawsze mowi- corka to corka i juz!!! I taka prawda, trudna bylam, bunt swoj mialam, ale dzis..., dzis gadam z nia o wszystkim... byla, jest i bedzie dla mnie NAJ. A chlopcy (bracia) jak bracia, nawet na telefon do mamy nie maja czasu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdcba
ja tez mam dwoch synkow,ale corki nie chce specjalnie miec-za duzo chyba mialam konfliktow z mama...chociaz teraz z nia mamy dobry kontakt,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyygfhbdty
Ja tez mamtaki sam 'problem'.Poprostu czuje jakbym była niespełniona,jakby brakowao wnaszej rodzinie osobniczki dziewczynki. Nie wiem jak to wam wytłumaczyc... ktos pare wpisów napisał ze nad morzem obserwował pary idace z dzicmi i jak było to 2 synów to mama szła 'smutna'/BVzdura.Podobno wiecej małzeństw z 1 córka sie rozpada niz z 1 synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lateksowy kapturek
moja mama stwierdziła, że dla kobiety pewnie córka jest bardziej kontaktowa, bliższa pod względem osobowości, charakteru, natury, ale faceci mają lżejsze życie, więc dobrze mieć syna i niech się o niego jakaś kobieta troszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatałącha kkk
neidawno czytałam jakiś bzdurny artykuł na onecie, czy tam gazecie, że podobno najlepiej jest w rodzinach gdzie dzieci to dokłądnie dwie dziewczynki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatałącha kkk
LISTA KOMBINACJI - OD NAJLEPSZYCH DO NAJGORSZYCH : 1.Dwie dziewczynki 2.Chłopiec i dziewczynka 3.Dwaj chłopcy 4.Trzy dziewczynki 5.Trzej chłopcy 6.Czterej chłopcy 7.Dwie dziewczynki i chłopiec 8.Dwaj chłopcy i dziewczynka 9.Trzej chłopcy i dziewczynka 10.Trzy dziewczynki i chłopiec 11.Dwaj chłopcy i dwie dziewczynki 12.Cztery dziewczynki http://www.panoramairl.com/rozmaitosci/319-model-rodziny-idealnej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×