Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość Wally

Witam, Każdy z nas prawie codziennie dokonuje jakieś zakupy. Obecnie jest trend do dokonywania zakupów przez internet. Platforma Familo oferuje znane produkty obecne już na rynku, co do których nie ma wątpliwości, że spełnią oczekiwania konsumentów i sprzedaje je po konkurencyjnych cenach.Oszczędzasz sporo czasu który często trzeba poświęcić na dojazd do sklepu, kolejki przy kasie itp. Rejestracja w Familo jest całkowicie bezpłatna. Koszt dostawy zakupionego towaru wynosi 0zł . Z czasem możesz uzyskać rabat przy zakupach nawet do 90%. Możesz rekomendować innych uczestników aby uzyskać dodatkowe korzyści, ale nie jest to konieczne. I co najciekawsze, można uzyskać poprzez uczestnictwo w tym programie stały dochód sięgający nawet kilku tysięcy miesięcznie. Jednym słowem POLECAM! Nic nie tracisz, bo i tak dokonujemy zakupów za ponad 150 zł miesięcznie, a tu mamy dostawę do domu za darmo, a dodatkowo zdobywamy rabaty co w przyszłości daje nam za paczkę o wartości 150 zł - tylko 15zł! Sama powiedz czy nie warto spróbować? Jeżeli jesteś zainteresowana masz szansę wejść do grona usatysfakcjonowanych klientów Familo poprzez rejestrację w sklepie tylko pod niżej podanym linkiem rekomendacyjnym (aby się zarejestrować musisz otrzymać zaproszenie od klienta Familo w postaci tzw. Reflinku czyli inaczej- linku rekomendacyjnego). Dając Ci możliwość zapoznania się z ofertą Familo podaję swój link: http://www.familo.com/r/waldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikeKUM
Ja już prawie wszystko kupuje w internecie. Od ciuchów, po buty, torebki, kosmetyki, książki, zabawki i wiele wiele innych. Mój ostatni zakup z którego jestem bardzo zadowolona to paleta do cieni Mery Macom. Moje pierwsze profesjonalne cienie, kupiłam bo mam zamiar zacząć ich używać. A że kolory są tak piękne i soczyste to jestem mega zadowolona z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red and orange
chyba paleta cieni ;) nie znam jeszcze tej polecanej platformy i nie wiem, czy skuszę się na rejestrację, szczególnie, że z obecnie odwiedzanych przeze mnie sklepów jestem bardzo zadowolona. Uważam zakupy w sieci za swoje wybawienie - od kolejek, zakupów nieprzemyślanych i straty czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada R 5666
Ja takze od dawna zamawiam wiele rzeczy przez internet. Podstawą jest tylko trafić na dobry i godny zaufania sklep. Takim z pewnością jest www.Donicestalowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia CZ. 88
Wiadomo,że opłaca sie kupować w sklepach internetowych czy na aukcjach- głównie ze względu na cenę i zaoszczędzony czas. Ja nie zawiodłam się jeszcze na tym sklepie www.PartyShow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochwala_1234
Ja jakoś nigdy nie miałam zaufania co do sklepów internetowych. Jednak nie zawsze mam czas biegać po sklepach, szczególnie szukając prezentów. No i właśnie taka sytuacja zmusiła mnie do zakupów w internecie. No i powiem, że nie żałuję. Teraz prezenty kupuje tylko online. Ostatni mój zakup był ze strony http://zapachluxusu.pl/ Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem maniaczką internetowych zakupów Nawet mleko i bułki kupuje przez sieć:D! Od internetowych aukcji jestem uzależniona licytuję nawet to co do niczego mi się nie przyda-rozdaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka15
Osobiście bardzo lubię robić zakupy przez internet bo nie tracę czasu na zbędne chodzenie po sklepach. Ostatnio bardzo polubiłam zakupy grupowe. Jest to dużo tańsze niż normalne zakupy, a trafiają się też bardzo oryginalne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxtorpeda111
a próbowaliście już mobilnych zakupów? Zrobiłam niedawno w tesco i uważam to za świetną alternatywę dla zakupów internetowych, szczególnie, jak dużo czasu spędza się w autobusie/tramwaju czy innym miejscu bez dostępu do komputera. I produkty bardzo fajnie i przejrzyście się przegląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbona to wie
jeśli o mnie chodzi, to polecę sklepy, w których robiłam już zakupy, czyli po kolei będzie to sklep z oświetleniem: www.swiatswiatla.pl gdzie trafiłam super lampę do kuchni:) na www.mergeto.pl kupiłam w promce swój ulubiony perfum a na www.emonety.pl znalazłam prezent dla dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil stryj
Ja jestem zwolennikiem zakupów stacjonarnych. Jeśli o spożywkę chodzi to bynajmniej widzę co kupuję, poza tym podobnie jest z ubraniami. Inaczej wygląda koszula na manekinie na obrobionych w photoshopie zdjęciu a inaczej w realu. Co do jednego jednak muszę się przyznać, że przy zbieraniu moich monet, korzystam z serwisu www.emonety.pl gdzie i zakupuję nowe brakujące, a jest ich sporo:), okazy i czytam różne takie nowinki związane z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiksa2
hehe, widzę, że ktoś tu reklamuje swoje aukcje na allegro;p jeśli o mnie chodzi, to lubię skracać czas zakupów do minimum i dlatego również korzystam z dobrodziejstwa jakim są zakupy internetowe, sama wyszukałam ostatnio www.mergeto.pl i przyznam, że serwis na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMMM
ja wynajduję perełki na pogrosiku.eu i też uważam, że serwis na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka mniam
Kawusia221 bardzo fajna lampka, myślę że tylko kolor taki jakiś miętowy? Przyznam się, że przejrzałam 4 stronki w tym sklepie i mój typ to zdecydowanie http://swiatswiatla.pl/product_info.php/info/p18500_MADRE-lampka-biurkowa-SX2037-RE/T--czerwona.html Kurcze, ale mają tam tanio w tym sklepie, może kupie sobie jakąś lampkę do sypialni, ale jak już to dopiero w przyszłym miesiącu, bo w tym limit wyczerpany na koncie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2013zakupoholiczka
Ja korzystam z oferty mergeto.pl, fakt, najczęściej kupuję tam kosmetyki i korzystam z tego, że kilku klientów, którzy chcą kupić dany produkt, powodują, że jego cena spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamama
a JA przymierzam się do zakupu małej sztabki złota, jakie można kupić na www.emonety.pl dla mojego synka na urodziny. Będzie miał pamiątkę na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieganym mamom, ale nie tylko, mogę podsunąć sposób na zakupy bez angażowania czasu i energii :) zamawiać je można mobilnie, smartfonem, na etesco - w dowolnym momencie dnia, choćby w czasie przerwy w pracy lub w autobusie. Wybrać można czas dostawy najbardziej pasujący, i nasze ciężkie sprawunki zostaną wniesione do mieszkania, bez wysiłku (naszego). wypróbowałam, uzależniłam się :) i raczej nie wrócę do tradycyjnego wędrowania między półkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi122
Naturalnie, że w dobie internetu, zakupy w sieci , to podstawa. Tylko laicy tracą pieniądze w stacjonarnych sklepach. Ja zakupiłem ostatnio grzejnik w www.egrzejniki.pl za którego zapłaciłem o prawie 200 niż w sklepie w mieście, także polecam korzystać z dobrodziejstwa zakupów online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda DaX 54
Zbliżają się Walentynki,więc tym bardziej warto pomyślec o oryginalnym prezencie dla swojej drugiej połowy,tutaj polecam http://www.sklepjubilerski.com/ bardzo solidna i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snowboard 88-03
Ja mogę polecić sklep www.Epicentrum.co gdzie kupiłem akcesoria na snowboard, szybka przesyłka i niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×