Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaśka zapytajka

znikajaca 2 kreska;(

Polecane posty

Gość kaśka zapytajka

testowałam dziś i od razu pojawiła się 2 kreska,wcale nie cienka i różowa,odłozyłam test ,potem wzięłąm go do ręki by pokazać męzowi i nia było już tej 2 kreseczki;(jak to mozliwe?czy może którejś z was zdarzył sie taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły ciemnieją:(chyba.....ale też bez powodu piszą że test wiarygodny kilka minut po użyciu....a potem już nie...zrób drugi-będzie jasność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Na teście jest napisane po ilu minutach przestaje być wiarygodny:) ja jestem zadowolona z testu beta HCG mam na papierze więc się nie zmieni po kilku minutach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Najwiarygodniejszy jest test z krwi. Ja też bym zrobiła 2 test mimo ze widziałaś 2 kreski:) Tak dla świętego spokoju chyba, że zrobisz to hcg jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zapytajka
ale ja nie sprzwdzalam testu po długim czaise!tylko pisze wyraźnie,że ta 2 kreska pojawiła sie od razu,tak jak i w poprzedniej ciazy,tylko że po ok 1 min zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ten beta HCG jest o tyle dobry że jak powtarzasz po kilku dniach to wiesz czy się dobrze rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutinka9_0
A po jakim czasie Ci ta kreska zniknęła? Na teście który ja robiłam pisało żeby nie odczytywać po upływie 10 min. Ale myślę że skoro na początku pojawiły Ci się 2 kreski to jesteś w ciąży :) dla pewności powtórz jutro test i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
A jesteś pewna że ten test się Poprostu nie zabarwial w czasie jak go robiłas? po jakim czasie widziałas ta druga kreskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zapytajka
najpierw pojawiłą sie kreska w okienku kontrolnym a potem 2 oznaczająca niby ciążę test o czułości 25ml/U,wszytsko to trwało ok 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
wynik jest wiarygodny do 5-ciu minut pozniej kreska moze zniknąć... ja robiłam wiele testów dla upewnienia (po kilku poronieniach człowiek wariuje i sprawdza co chwile :-)) i zawsze po 5-ciu minutach znikała ta druga kreska. To normalne a jestem w 20-tym tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
A nie masz jeszcze jednego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Troche dziwne,ze tak szybko zniknęła. A ile spóźnia Ci sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja nie trzymałam testów-robiłam dwa dla pewności. od razu wyrzuciłam. więc nie wiem czy znikała kreska czy nie. wiem że wynik jest wiarygodny tylko kilka minut. najbardziej wiarygodny jest ten z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zapytajka
mam jeszcze jeden,zrobie jutro rano zrobiłam juz w swoim zyciu wiele testów i nigdy nie miałam takiej sytuacji bardzo bym chciała znów być w ciązy,ostatnią ciązę starciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Praktycznie we wszystkich wynik po 5-ciu minutach nie jest wiarygodny i zaleca sie wyrzucenie testu po tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
A sprawdziłas datę ważności testu? ja nigdy nie robiłam testu z porannego moczu. Zawsze w ciagu dnia i zawsze wyniki byly dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zapytajka
moje poprzednie testy też nigdy nie świrowały myslałam,że wypowie się któraś z dziewczyn ,która miała taki sam przypadek jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
A ile czasu od straty ciąży minęło? bo rozmawiałam z dziewczyna której lekarz powiedział że może jej wyjść pozytywny wynik testu a nie będzie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zapytajka
to na pewno nie to bo juz 10 miesiecy od poronienia no nic ,musze czekac do jutra,więc noc nieprzespana a tak po cichu liczę na to,że będzie to super prezent pod chonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak okresu ,co robic
moge sie doczepic,tylko 1 pytanie strasznie mnie nurtuje,moze ktoras miala podobny problem. ... a mianowicie nie mam juz okresu od 4 miesiecy,dostalam tabletki,ale ze nie cierpie brac jakichkolwiek leza tu kolo mnie.Bola mnie jajniki juz caly czas i piersi.Lekarz powiedzial ze musimy wyczyscic to z mojego brzucha i dal mi te hormony,niestety nie wiem jak sie one nazywaja bo dal mi jakies obciete tabletki ,tzn obcial mi 10 i mam taki maly listek,mam to brac co wieczor przez 10 dni.Macie pojecie dlaczego ja moglam nie dostac tego okresu tylko ten syf mam dalej w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja bym nie czekała do rana a najwyżej rano do apteki pobiegła po następny:) ja pierwszy test zrobiłam po godz 14:) i wyszedł pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak autorko
powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
nie jesteś w ciąży, ja kiedys robiłam test pokazały się 2 kreski trzymałam go w rece i cały czas na niego patrzyłam. Po ok minucie 2kreska zniknęła i została jedna. Na teście pisze że np odczytać wynik po 3 min, dlatego test uważam za negatywny. Za pare dni potem dostałam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka zapytajka
:)jestem w ciazy! zrobiłam 2 test i 2 kreski no i zadna nie zniknęła dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrwaa
mi tez dziś znikła równie szybko ja się pojawiła ale poczekam z następnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNKKAAA
ROBIŁAM DZIS TEST I PO PIERWSZYCH KROPLACH JAK DAŁAM POJAWIŁA SIE KRESKA NA T I JAK PRZESŻŁO JUZ PRZEZ CAŁOSC TO ONA ZNIKŁA A POJAŁA SIE NA C! NIE WIEM O CO CHODZI PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę niunkaaaa o kontakt, czy to byla ciąża? dziś mi wyszedł taki sam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzyłam bobo testu poczatkowo były dwie potem jak całosc "namiąkła" znikneła pierwsza i została kontrolna. Jestem załamana, nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem proszę napisac co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wczoraj cień drugiej kreski a dziś wyrazniejsza ale znikła. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×