Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaśka zapytajka

znikajaca 2 kreska;(

Polecane posty

Gość gość
dziś robiłam test i również na początku die ale bardzo słaba a po 5 min 1. Staramy się z mężem od miesięcy, jestem naprawdę dobrej myśli i pełna nadziei, oby się udało..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej dziewczyny przed wczoraj robiłam test i wyszły dwie kreski z czego testowa bledsza od kontrolnej po godzinie ta kreska testowa zniknela robiłam test również na drugi dzień rano i ta sama sytuacja a jak robilam dzis to wynik wyszedł negatywny. Co to może znaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 18
Dnia 8.01.2018 o 14:07, Gość gość napisał:

U mnie wczoraj cień drugiej kreski a dziś wyrazniejsza ale znikła. Klara

Miałam dziś to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrada

Rano w moczu masz więcej hcg niż po południu. Popołudniowe i wieczorne testy nie wychodzą przez kilka pierwszych dni. 

 

Test nie może się mylic w te str - że pojawia się kreski a Ty nie jesteś w ciąży (może w drugą).

 

Jest jeszcze malutka możliwość że ciąża obumarla i poziom hcg zamiast wzrastać spada, ale nie myśl o tym, zrelaksuj się i siknij znowu rano;)  jeśli obumarla, to znaczy że dzieciątko moglo być chore i natura zadziałała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja testowałam już dwa razy ;( i nic z tego, ale nie poddaje się, wspiera mnie mąż i sama robię wszystko by się udało, zwolniłam tempo, zdrowo się odżywiam no i kontroluje dni płodne cyfrowo komputerem owulacyjnym, za tydzień kolejne testowanie lub @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłam test bobo niebieski.Po namoczeniu od razu pojawiła się kreska t a jak zamknęłam pokrywę i przeszło do c to została tylko jedna.Nie wiem co mam myśleć.Kiedyś, jak robiłam testy to nigdy nic nie pojawiło się przy t , nawet przy robieniu, tylko przechodziło czysto do c.Co to oznacza? Czy możliwe, że po namoczeniu test wykryl w moczu,ale na tyle mało, żeby nie dać wyraźnych dwóch kresek? Czy bobo niebieskie już tak mają przy robieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×