Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaasssssww

Jakie słuchawki nauszne?

Polecane posty

Gość aaaasssssww

nie znam się na tym a chciałabym jakies takie co będą bardzo głośno grały. polećcie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek.Z 00
słuchawki reloopy i kup sobie wzmacniacz do słuchawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamesisibonnnnn
senheizer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliinnna
Sennheiser jak już. Mam takie, są naprawdę dobre. Kupiłam je za 300 zł, ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdeplem w krowie łajno
poszukaj na empik.pl tam jest duzo sluchawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeś się chłopie obudził
po roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz budżet? chociaż ja przyznam, że mam takie słuchawki http://www.i-box.pl/s%C5%82uchawki,-mikrofony/273-d005.html nie były drogie, a są super, co prawda jak słucham na nich muzy to mnie nie ma dla świata, ale chyba o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu pójść do jakiegoś sklepu i poszukać jakie Ci najbardziej będą odpowiadać? poza tym myślę, że te tańsze jak wspominany ibox też całkiem nieźle się sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Ci słuchawki ze strony allinside.pl. Ja tam kupiłam dla siebie słuchawki bardzo dobre po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie beats by dr dre sa swietne. Ostatnio kupowalam je dla mojego chlopaka na prezent - byl zachwycony. Ale trzeba uwazac - kupuj tylko u sprawdzonch dystrybutorow bo jest masa podrobek, szczegolnie na alledrogo, a te podrobki nie daja juz takiego efektu dzwiekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 12345
beats by dr dre wymiatają. dostałam na urodziny od rodziców i muszę przyznać, że jakoś w dźwięku jest nieporównywalna do tych wszystkich które do tej pory posiadałam. no i ich wygląd ... zawsze troszeczkę mogę poczuć się jak gwiazdy pop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvaaaa
rzeczywiście można poczuć się jak gwiazda światowej muzyki, brzmienie fantastyczne, nigdy wcześniej nie miałam tak dobrych słuchawek, design bardzo nowoczesny, więc każdy kto chce usłyszeć te basy, koniecznie musi kupić oryginalne Beats By Dre Dre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do słuchawek beats by dr dre - nie miałam lepszych słuchawek. Nic nie przerywa, ładny dźwięk no i wygląd... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzeba przyznać, że beatsy mają bardzo fajny design, kolory i każdy szczegół jest dopracowany. Co do jakości dźwięku - też uważam, że na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mu wzmacniacz słuchawkowy? akg robi dobre słuchawki, sennheisery to różnie, można się wykosztować parę stówek a dźwięk wcale nie będzie super. akg 420 to był ekstra model i niedrogi, ale już nie produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Może Marshall Major II Pitch? Widziałam je ostatnio w bardzo dobrej cenie na https://www.sluchawkomania.pl/sluchawki-nauszne/s%C5%82uchawki-nauszne-marshall-major-ii-pitch-z-mikrofonem.html?utm_source=brdl&utm_medium=post&utm_campaign=majorII Z tego co wiem są to jedne z lepszych słuchawek z świetnym basem. Myślę, ze warto o nich pomyśleć szukajac idealnych słuchawek dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez polecam beatsy. Mam trzy pary, moje ukochane monstr juz 4 rok i nadal super graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornel89
Obczaj sobie Hesh3 nowy model od Skullcandy bo sprzęt jest super. Jakość dźwięku bardzo wysoka. Dodatkowo nic nie wbija się w głowę, bo słuchawki mają takie miękkie wykończenie i dzięki temu są wygodne. Co do wyglądu to też nie mam żadnych zastrzeżeń. Łap linka: https://skullcandy.pl/produkt/hesh-3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zakupów zrobiłem w Music House jak kompletowaliśmy osprzęt dla naszej kapeli. Polecam sklep początkującym zespołom które nie mają większych funduszy na nowe instrumenty bo u nich można wyłowić prawdziwe perełki z tym że używane za dużo mniejsze pieniądze. Jeszcze nic z tych używanych urządzeń które brałem nie nawaliło, sprawdzają produkty przed sprzedażą klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość gość

Dobrze by było, żeby słuchawki miały redukcje szumu, polecam Ci artykuł na ten temat : https://www.tophifi.pl/aktualnosci/jakie-sluchawki-z-redukcja-szumow-kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×