Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matkacórki

Cpaja czy nie

Polecane posty

Gość matkacórki

Córka w grudniu sie zaręczyła .Od lipca cpała ze swoim chłopakiem non stop długo to trwała zanim zorientowałam się na jakim to jest etapie. Poruszyłam niebo i ziemie ,oboje poszli na terapie. Na dzien dzisiejszy mieszkaja oddzielnie. Córka czesto nie odbiera telefonu ,nie odpisuje na smsy .Jednoczesnie nie zaniedbuja swoich obowiązków tzn. córka pracuje i studiuje .Jej narzeczony pracuje. Widziałam ich 6.grudnia wyglądali źle ,byc moze sa przemęczeni ,albo.................... cpaja ,teraz jak mieszkają odddzielnie nikt ich nie skontroluje. Czasami odchodze od zmysłów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacon 36
jak pierwszy raz brała to gdzie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
Ona ma 21 lat jak ,gdzie byłam? .Ukrywała sie zawsze przychodziła do domu ja juz z niej "zeszło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
Wychodzac z domu nie mowi ,dzisiaj wezme 1 raz Oszalec mozna ta niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacon 36
jesteś chyba jakąś małolatą ,że nie rozumiesz co mówię albo mamą typu katarzyny w z sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nia nie jestes to w aptece masz szeroki wachlarz testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
czy jest tu ktoś inteligentny? :) BYŁAM ZAWSZE W DOMU JA WYCHODZIŁA ĆPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
palili trawke duzo czesto dopalacze te na testach nie wychodza (swinsta kopia strasznie ).Nie do konca sie przyznala co jeszcze ,zachowanie wskazywało na te "inne" też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkithlp
Kto to wie, czy ćpają? Jest to możliwe, ale czy na pewno tak jest? Wypełnianie obowiązków nie świadczy na ich korzyść, bo dużo czasu mija, zanim człowiek całkiem traci nad sobą kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
dziwi mnie zachowanie np. nie odbiera tel, nie odpisuje na smsy a ja odchodze od zmysłow . Po czym na 2 dzien pisze wszystko w porzadku ,kocham Was Ps. powyzej nie mój tekst wychodze tez do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
nie strasz mnie nawet ta hera .Oni chodza razem na terapie ,terapeuta nie widzi problemu w byciu razem .Ale, on chyba jedyny tak to widzi . Do tego wszystkiego koles jest hazardzista i z tego tez sie leczy . Myslisz ,że nie stawałam na głowie ,żeby sie nieprowadziła do niego .Poruszyłam wszystkie instytucje nasyłam policje,prokurature . wszedzie jest jedna odpowiedz córka jest dorosła pani rola sie skonczyła Teraz widze ja ,kiedy ona tego chce i rozmawiam z nia tez ,kiedy ona sama tego chce . Nie poznaje własnego dziecka ,strasznie sie izoluja to zły znak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
rózne rzeczy dzieja sie po narkotykach na głodzie. Trawka to skun podlewana hera ,to przygotowanie do twardych narkotyków .nigdy, nie wiesz co w tym worze jest ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykałem się z młodą kobietą, co jej obecny facet fryga prawdopodobnie kreski z fety. Boję się o nią, że ona z nim to robi. Jej matka już wie o tym, że facet prawd. ćpa i też boi się o córkę. Nie uwierzyłbym, gdyby nie znajomy taksówkarz o tym mi powiedział pół roku temu i sam widziałem jak facet zatacza się na nogach, choć od niego nie czuć było alkoholem. Ostatnio wygląda jak chodzący trup. Jak widzę, że ona z nim jeździ autem jako pasażerka to mnie ciarki przechodzą. Przecież ona może zginąć z nim w wypadku samochodowym. Ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
Trudno z tej amfy zejsc ?.Cieszy mnie to ,że wypełniaja obowiązki . I czasami nie wiem czy moze ja sie narzucam .Nie potrfie zrozumiec jak mozna nie odebrac tel, dzwonie o 20, 22, 23 .............na drugi dzien .Oddzwania i mówi ładowałam tel. a dzwonek był wyłączony .Placze i mówie nie rób mi tego odbierz ten telefon .(Ja juz teraz poznam po głosie ,sposobie wyrazania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
W Holandii macie tzw."dobre " narkotyki " te w Polsce trawki to przygotownie do uzywek . On tez rozbił aauto po dragach ,miałam wtedy zadzwonic na Polcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
Bo,ona nie chce wrócic do domu!!!!!!>wczesniej uciekała do niego ,do jego rodziców . Tam mieszkali ,ja nasyłałam policje mowilam ,ze cpaja . Teraz on kupil mieszkanie s ą zareczeni tam razem mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
Jego rodzice tez wiedza ,że cpaja .Nie mozna było ich powstrzywamac przef wyprowadzka .Nikogo nie słuchaaja sa beszczelni ,wszystkich obrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
oszalec mozna ,jedze pod ich blok podglądam czy swiatła sie pala . Dzuzo bym dała ,żeby wróciła do domu :( sa prywatne osrodkimoze byłoby łatwiej a moze faktycznie przestali brac ,tylko chca byc sami . rozpada sie moje małzenstwo klocimy sie z mezem w domu jest jeszcze dziecko małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
Własnie z powodu małego dziecka ,kłotni .Wyrzucalismy córke z domu .teraz nie moge sobie tego wybaczyc. Tak mi doradzali terapeuci w prywatnych osrodkach ,leczenie ,albo zamkniete drzwi .Ale, oni sobie poradzili wprowadzili sie do rodziców chlopaka ,póxniej do tego mieszkania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na to sposób; ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, zezwala abyś zwróciła się do sądu o przymusowe leczenie córki, jako najbliższa rodzina. A swoją drogą tzw. współuzależnienie to pochodna związku toksycznych i tutaj się zgadzam, ale gdzie partnerki narkomanów mają oczy i rozum. Z tego scheiu nie wychodzi się tak sobie, ad hoc. Ja podejrzewa, że i moja kumpela też zaczęła przy swoim chłoptasiu ćpać. Ale ona sobie nie chce pomóc i to muszę uszanować, nawet jeśli pójdzie z nim na dno. Jeśli matkocórki jesteś wierzącą to zacznij modlić się do Boga o uzdrowienie córki z narkomani i relacji z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkacórki
ale, oni sie lecza!!!To jest leczenie ambulatoryjne ,maja terapie co klika dni ,czasem czesciej .Czasem co 2 tyg.tylko czy to leczenie ambulatoryjne cos daje ........jak nawet w osrodkach potrafia kolowac . była policja u niego w domu nic nie znalezli . Sami dobrowolnie poszli sie leczyc ,on dodatkowo ma problem z hazardem . Jestem wierząca ,nie chodze do koscioła,moze pojde ,ale to tak jakbym chciała cos ugrac .Nie lubie koscioła ,kleru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×