Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbyt dumna

MOJA MAŁA FIRMA PLAJTUJE A JA UDAJE ŻE JEST OK,WSTYD MI!!!!

Polecane posty

Gość Zbyt dumna

Co ja mam zrobić? mam firmę wszyscy mi zazdroszczą a ja robię dobrą minę do złej gry Pracowałam 5 lat u takiej zołzy,w końcu odeszłam i otworzyłam swój zakład.. miałam swoje stałe klientki które przeszły do mnie na początku było świetnie ,ale potem musiałam zmienić miejsce swojego zakładu i tu idzie coraz gorzej,kasę mam tylko na duży już Zus,kosmetyki,opłaty bieżące i zostaje całe' NIC' W sumie to pracuje tylko na opłaty ale wstyd mi zamknąć zakład bo każdy mnie podziwia że w swoim wieku tyle mam ,,nikt nie wie jak to na prawdę jest,a ja w tym tkwię..czy zrezygnować? każdy myśli że mam kasę itp...i co im powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu zaraz zamykać
A nie lepiej spróbować poszukać więcej klientów? Zrobić stronę w internecie, jakieś ulotki roznieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 rocznica slubu
DUZY ZUS PRZEELDUJ FIRME NA BRATA SIOSTRE ;MATKE ITD BEDZIESZ MIAL NIEJSZE KOSZTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt dumna
teraz mam klientki,dopiero wróciłam do domu,mam ogłoszenia w necie i słabo ,nie wiem co się dzieje jestem załamana,mogę chodzić po domach i robić ale co mi po tym nawet lat pracy nie będzie,a poza tym nie chcę wracać do początku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenciu żywota,czy ty
co to za ciekawe porady,a brat lub siotra nie będą płacić ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt dumna
listopad mnie zrujnował,na zus wzięłam pieniądze które miały być na święta i jest mi smutno,teraz jest dobrze ale od połowy lutego będzie znowu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt dumna
chyba jestem słabo operatywna,niby tych klientek jest dużo ,mam dzień wypełniony,ale kasy mało,co zrobić nie wiem,w tej dzielnicy same starsze kobiety mieszkają około 60-tki,przyjdą raz na 5 miesięcy,mam swoje klientki stałe plus 6 nowych i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odebrane nadzieje
zmien znowu lokalizacje, widocznie nie masz wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odebrane nadzieje
albo dodaj nowe uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za zakład
i jakie miasto? moze tu znajdziesz nowe klientki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TazzGT
Albo zmien nazwy uslig zamiast Bikini to moze rwanie niemca czy cos takie do czasow bardziej dopasowane, albo jakies hasla reklamowe nie wiem np i ty mozesz byc glamour;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhnjm
fryzjerstwo już się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TazzGT
To nie tak, tylko trzeba odpowiednio wyjsc do klienta zareklamowac sie, Zaoferowac cos czego inni nie robia... Nie wiem np po tym jak pani zrobi sobie 5 razy tipsy masaz relaksacyjny gratis albo cos takiego. Zrob cos aby kazdy poczul sie wyjatkowy... Dawaj cukierki paniom, probuj byc ich kolezanka. Spotykaj sie z klientkami od czasu do czasu. Najlepsza reklama to poczta pantoflowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko usługi i przedaż dodana podstawowa działalność pilnowana, rozwijana dodatkowe usługi I SPRZEDAŻ mogą rowinąć ofertęi przyciągnąć klientów zakładam, że masz salon fryzjerski/kosmetyczny/masaż połączenie kilku ofert (wspólnik ze swoją działką do obrobienia) jest magnesem albo w drugą stronę - zawęzić specjalizację np. tylko dla Pań, tylko dla Pań dojrzałych, itd. przetrzymać najgorsze czasy, któe idą wychodzić na zero, trochę dołożyć, nawet z lekkiej pożyczki, ale wytrzymać alternatywa - praca u kogoś albo zasiłek chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×