Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia3d

pytanie do facetow-zdrada??

Polecane posty

Gość kasia3d

chodzi o to żę nie mogę pogodzić się z tym żę moj facet z ktorym jestem 3 lata niby wiele gada o tym jaka jestem wspaniala , ze jestem najpiekniejsza, ze mam cudowne cialo itp a mimo wszystko wchodzil i ogladał te nagie kobiety na internecie .. ;/ o czym dowiedzialam sie przez przypadek .. zalozyl sobie nawet konto .. jak wy faceci to rozumiecie // myslicie ze ja mu sie juz nie podobam ..??? prosze o powazne odpowiedzi..to cholernie boli ..;/ jak mysle ze on oglada te atrakcyjne laski to az sie we mnie gotuje.. ogolnie sama siebie oceniam srednio lecz nie powiem ze jestem brzydka tylko mam strasznie niska samoocene.. wszyscy jego koledzy sa zachwycenia i wkolko mowia jaki to szczesciarz ze ma tak sliczna dziewczyne itp.. stracilam do niego zaufanie po tym jak rozkladal sobie panienke przed dyskoteka na samochodzie .. jednak mowi ze do niezego nie doszlo ale nie doszlo bo zobaczyla to moja kolezanka i wszystko rozgonila a bog wie co bylo by dalej a teraz jeszcze te laski z netu.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki boss
jak rozkładał to wiadomo że chcial włożyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men_Man
"nie powiem ze jestem brzydka tylko mam strasznie niska samoocene" czyli masz mordę jak pasztet "wszyscy jego koledzy sa zachwycenia i wkolko mowia jaki to szczesciarz ze ma tak sliczna dziewczyne" nie wiesz co to jest ironia widocznie jesteś głupia pindą że szok zrozum że ty jesteś od prac domowych a od ruchania ma inne życzę ci miłego dnia naiwniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0nufry
przynajmniej masz pewność, że facet jest normalny a gdy masz akurat globus to co wolisz - aby facet poszedł na balety czy - w zaciszu domowym popatrzył na laseczki w necie ? też się wściekasz, gdy facet ogląda kalendarz z gołymi laseczkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy rozkładał sobie panienke na samochodzie? chcial ja bzyknac? jesli tak to. to jest problem a nie nagie fotki modelek z netu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami009
przecież z Tobą jest a nie z laską z internetu a zresztą każdy facet to ogląda chodź by nie wiem jaką by miał laske. Prze taką nisko samo ocene jestes zła to jest w Tobie problem a nie w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prusak z prostata
A ile masz lat? Dla faceta kobieta ładna to jak ładny samochód neznaczy że musi mieć wszystkie tyle że sobwe popatrzy np ty to taki trabancik ale że jest z tobą to świadczy se woli cisnac trabanta w gaznik niż merola. Przecież są też uczucia. Niech chpopina popatrzy to nic nie kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×