Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropka nad i*

Ciężka sytuacja. Nie wiem jaką decyzję podjąć.

Polecane posty

szmata traktuje to jakby nigdy nic i zabija dziecko bo sie rozmyslila a wczesniej o tym nie pomyslala ...jeszcze bedziesz plakac ze to zrobilas i na kolanach blagac o przebaczenie a kazde niemowle bedzie ci o tym przypominac ... obys zdechla przy aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia jakaś
wg mnie wieksza wina tym co aborcje doradzaja jakby to bylo usuniecie wyrostka. aborcję niczym nie uzasadnioną. mi kiedys tez doradzili. balam sie ze nie skoncze studiow, ze nie poznam zadnego faceta bedac z dzieckiem, ze swiat mi sie zamknie, ze bede biedna...ale do dzis patzre na kazde male dziecko i porownuję..ze moje mialoby teraz 4 latka, moze by tak wygladalo... usunelam ciaze i to byl największy blad mojego życia. nie dziw się ze chce cie poki czas odciągnąć od tego wyboru.. mozna wypierać, ale prawda jest taka, ze to predzej czy pozniej wróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Move like jagger Maroon 5?
Kropko nad i, masz tutaj teraz przyklad jakimi hipokrytkami sa mohery, ktore wczesniej tak ladnie pisza ze na pewno sobie poradzisz, ze to malenstwo Ci wszystko wynagrodzi i pokazuja Ci filmy rzekomo z aborcji. No coz, podjelas decyzje, to teraz mile dla Ciebie nie beda. Zycza Ci smierci. Oh jakie to katolickie. :D Nie no, tak sie ciesze, ze nie mieszkam w tej zasranej Polsce. jak najdalej. Dzieci w przyszlosci bede wychowyuwac w cywilizowanym i tolerancyjnym kraju, gdzie kobieta ma prawa. Powodzenia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mnie przeszla mysl.o aborcji ale nie moglabym tego zrobic jestem samotna matka ale nie usunelam dziecka synek.ma 3,5 mies i jest moim najwiekszym szczesciem !!! nie rob tego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maly synek
kolezanka wpadla mlodo usunela..do dzisiaj liczy ile jej dziecko mialby latek, druga za to wpadla zaraz po pierwszej ciazy i usunela, i chyba nie zaluje..decyzja nalezy do ciebie..jednak najpierw wszystko przemysl, pamietaj ze 28 lat to nie jest za mlody wiek na ciaze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze to z katolicyzmem zadnego związku nie ma. ktos, kto jest za zyciem nie musi byc katolikiem. Ja akurat jestem praktykujacą katoliczką a bluzgow nie sle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Move like jagger Maroon 5?
W Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko juz nie zyje..
mam nadzieje ze jednak zmienilas zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×