Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfhfdhhg

FACECI ! podobają Wam się inne kobiety ? mimo ze...

Polecane posty

Gość sfhfdhhg

jestescie w zwiazku lub małzenstwie i jestescie bardzo szczesliwy? czy te podobanie konczy się na tym, że pomyslicie sobie 'o, ładna dziewczyna'' i na tym koniec czy macie jeszcze jakies fantazje itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfhfdhhg
pytam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto18
znudzi mi sie ta , znajde sobie nastepna itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto18
Ogolnie nie lubie zwiazkow , lubie byc wolny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan9osik
podobaja sie i chcialo by sie je perzeleciec mimo ze sie kocha inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfhfdhhg
to znaczy, ze pomyliles milosc z zauroczeniem skoro chcesz inna przeleciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadziaPokrętło
a co byś chciała usłyszeć? że jak facet jest z tobą, to miss universe napawa go obrzydzeniem? i że nawet jak sie onanizuje to mysli o tobie? odp na wszystkie twoje pytania brzmi tak. mam męża, który jest bardzo przystojny i podobaja mi sie inni, a jak fantazjuję, to przeciez nie na temat romantycznego seksu z własnym chłopem przy swiecach tylko na bardziej hardcorowe tematy z większą liczbą uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np fantazjuje na hardcorowe tematy ktore odstawiamy z moim facetem :D nie potrzebuje myslec o nikim innym, on ma takie cialo, fantazje i takie umiejetnosciiiiiiiiiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadziaPokrętło
juz sobie wyobrazam jak fantazjujesz o seksie z 3 facetami na raz i każdy ma ryło twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfhfdhhg
chcialam się dowiedzieć czy są faceci, którzy mają swoją ukochaną i nie zwracają uwagi na inne laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz o ile dawniej chetnie fantazjowalam o motywie: kilku facetow i ja jedna, tak teraz nic nie jest w stanie przebic mojego faceta i wspominania sobie tego co z nim wyprawiam, nie mam potrzeby wyobrazac sobie 3 gosci, kiedy nawet 10ciu nie przebije mojego JEDNEGO! widac jesli masz w lozku wszystko czego mozesz pragnac, naprawde nikt i nic innego sie nie liczy, ani nawet juz nie kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadziaPokrętło
nie ma. powiem ci, ze mam piękną koleżankę i ona ma strasznie brzydkiego faceta- zakazana morda, szczęka jak u Habsburgów, wytrzeszcz i jak kiedyś spotkałam go na miescie bez niej, to zaczął sie do mnie przystawiać. każdy. może miec miss swiata w domu, a i tak będa mu sie podobać inne, co zresztą jest normalne, bo musiałabyś wyłupić chłopu oczy. masz jakies nierealistyczne oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak faceci
nie wiem nawet jak moj, i nie chce wiedziec :P ale ja, pomimo tego, ze ejstem w szczesliwym i udanym zwiazku, czasami sobie fantazjuje o innych facetach (ale nie chce tych fantazji spelniac) i na pewno potrafie 'docenic' urode innych mezczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadziaPokrętło
jestem bardzo zadowolona z mojego męża. a co do ciebie- widocznie konwencjonalny seks w zupełności ci wystarcza i tak naprawdę nie potrzebujesz bardzo intensywnych bodźców albo po prostu jestes tak ogranioczona, że boisz sie nawet w wyobraźni "zdradzić" swój ideał, co wg mnie jest raczej załosne niz godne podziwu czy zazdrości jak ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zadajesz takie pytania świadczy to o tym że nie masz podstawowego pojęcia o facetach. Jak opanujesz podstawy to może pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mają się nie podobać? Niespostrzeganie świata poza kimś to tylko zauroczenie i po jakimś czasie mija. Człowiek szybko zauważa, że nie tylko jego sympatia ma ładna buzię i zgrabne ciało. Miłość zaczyna się później. Miłość to uczucie wspólnoty i przyjaźni bazujące na świadomej decyzji zawarcia niezmywalnego sojuszu przeciwko wszystkiemu i wszystkim :P Jeśli kobieta jest takim sojusznikiem to się jej się nie zdradza. ­ Ale niestety, jest jak jest. Większość kobiet widzi w mężczyźnie ramię na którym można się uwiesić, portfel do którego można sięgnąć, wibrator którego się używa tylko jeśli ona ma ochotę i worek bokserski, gdy ona ma złe dni. Przy takiej ofercie... Cóż, zdradliwego sojusznika i fałszywego przyjaciela można wyjebać bez mydła bez większego żalu. Ot, sumienie ukłuje na chwilę, ale przecież mężczyzn od samego początku tresuje się na altruistów (przynajmniej starsze pokolenie, młodsze ma pod tym względem lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsghs
Jestem facetem i tak bardzo kocham moją dziewczynę i jest taka piękna, że inne schodzą na inny plan i mnie nie interesują. Nie wiem ile to potrwa mam nadzieję, że szybko się nie skończy, bo mam naprawdę super babkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×