Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bachaa2222

JAKA MARKA LAPTOPA NAJLEPSZA?? ;)))

Polecane posty

Gość bachaa2222
no wybacz ale nie chce jakiegos starego grata poza tym ile one maja pojemnosci dysku?? 40,60 gb co to jest? odrazu to zapcham tamten ma przynajmniej 500 gb,jest nowiutki i ladny wiec warto wiecej wydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki Mintaj.
Jak laptop...to tylko DELL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do laptopów
napisz do czego... no to nie elektroda, tu trzeba mysleć na innym poziomie :D:D jeszcze raz... 5 i wiecej lat temu laptopy były "ulepszonymi maszynami do pisania", dziś wiele z nich udaje komputery do gier. Niestety katowanie laptopa grami nie jest zdrowe ze względu na temperatury. jak ktoś chce laptopa do gier za 4500, niech kupi peceta do gier za 3000 i lapka za 1500. Obydwa przeżyją lapka za 4500 katowanego grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale miło jak ma bajery
hdmi,bluetooth,ja mam pełno jakiś opcji oszczedzania energii,coś tam się wyłącza jak korzystam z innych opcji,mam sprzątanie-wewnętrzny odkurzacz:P to bajery,ale jak ktoś chce miec to , czemu nie A jesli sie znasz,mam oferte,zeby odkupic asus x58l.i nie wiem brac? ja potrzebuje e-mail,i filmy,i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam lenowo
no własnie, ten WIATRAk, nic nie robię - przeglądam foty na allegro, jestem na Kafe, a wiatrak mi już kilka godzin głosno pracuje. Jak cos piszę, to muszę potem porobić spacje. Czasem mi komp przestaje chodzić w ogóle. No i na wykresach ciągle pokazuje, że chodzi na maksimum.Normalnie szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ma unikać HP???
ja od 4 lat używam HP i jestem bardzo zadowolona, narzekać nie mogę, raz miałam problem z baterią, nie ładowała się wcale, zadzowniłam, bez pytań wysłali mi po prostu nową baterię :) jak dla mnie HP sprawdza się znakomicie, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit..
ale pierdolicie ja mam samsunga r610 juz ponad 3 lata i ciagle tylko na nim gram i co?? dalej dziala bez zarzutu...nie wiem co za tluk wymyslil ze laptopy nie sa do grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam lenowo
przepraszam, ale czy włączenie gry z płyty na 5 minut, to jest katowanie kompa? Tyle własnie pograłam, dwa razy po 5 minut... Gry na tym kompie powinny chodzić jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
;aptop jak najbardziej jest do grania. gdy spedzasz powyzej pol roku poza domem na czym zagrasz? na hotelowym reczniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj go do kogoś
i niech go przeglądnie,to lenovo,niech Ci wymieni kalwiaturę,to nie sa duze pieniadze,i nie serwisy,takie większe,tylko ja wolę jak to jest sobie jeden gosc,który to lubi,i lubi się tym bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ma unikać HP???
ja od 4 lat gram w WoW'a i śmiga znakomicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam lenowo
dysk C i D prawie pusty.Na kompie nic nie zapisuję, bo nie mam takiej potrzeby. Klawiatury nie wymienię i już, dla zasdy. Chętnie bym zrobiłam jej foto, ale... mam nowy, nietani telefon LG, który... też nie działa, bo wyświetlacz dotykowy, prawie nie używany, się spartolił. Zmykam bo coś czuję, że mnie laptop sam zteleportuje na ciemną stronę mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit..
ja grm w rozne gry ale wlasnie granie to to co najczesciej robie na lapku i jakos jeszcze nic sie nie popsulo wiec nie wiem co to za bzdury gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do laptopów
do grania to kupuje się alienware'a za 8000 a nie laptopa do biura z dorą grafiką i procesorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj go do kogoś
ja tez usypiam:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahahhah
jak ktoś sobie chce raz w m-cu pograć, to ma bulić 8 tys. na komputer? buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit..
a po co kupowac laptopa za 8000 zl jak mozna rownie dobrze miec normalnego za 2-3 tys i grac? bezsens no chyba ze jestes bogaty to sobie kupuj nawet trzy - jeden do grania, drugi do czytania a trzeci do srania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ma unikać HP???
no i po co piszesz takie bzdury? moj lapek nie byl drozszy niz trzy tysie, w WoW'a zawsze grałam na najwyższych ustawieniach graficznych, no teraz przy nowej ekspansji musiałam trochę obniżyć ustawienia w grze, wiadomo, że wymagania gry są większe, ale nie narzekam wcale, więc nie widzę w tym żadnego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laptopowiec21
gdzieś padło stwierdzenie multimedialny na poprzedniej stronie, odsyłam więc autora, geniusza do: http://laptopyranking.pl/laptopy-multimedialne-na-rok-2013-czy-taki-tytul-ma-sens/ gdzie się wszystkiego dowie. Ja jak bym kupował to Dell, albo HP, więc też nie rozumiem dlaczego odmawiają modeli marki HP i też dokładam się z prośbą o wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allday
każdy ma swoje preferencje, ja mam lenovo, jedni bardzo cenią sobie dell, ale laptop to jedna sprawa, pamiętaj też, że dobrze byłoby dokupić jakąś myszkę, bo tuchpad na dłuższą metę nie jest wygodny, a jak będziesz szukać dobrej myszki do lapka to poszukaj sobie w ofercie iboxa mają naprawdę dobry sprzęt i co ważne niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze są laptopy dell. Ja ma Dell Inspirion 15 3521 i jestem zadowolona. Bardzo fajny komputer, dobrze chodzi, jest bardzo lekki i cichy. Kupowałam na stronie jpkomputery.pl w dobrej cenie także myślę że warto zerknąć na ich aktualną ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakai Koi Le
Hm, laptopy marki Acer są dosyć dobre, aczkolwiek osobiście polecałabym Lenovo. Mam laptopa Lenovo G50 i nie narzekam :) Chociaż, ma jedną wadę - internet. Sam się wyłącza przy zamykaniu systemu, czasem nie można go nawet z powrotem włączyć :) Ale nie licząc tego, komputer jest bardzo dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marka jak marka ale poszukaj laptopa w pewnym miejscu jak media expert :) tam jest ogrmony wybór i zróżnicowane ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcek
Dnia 15.01.2019 o 12:04, Noisy88 napisał:

To zależy jaki masz budżet i wymagania od sprzętu. Ja do pracy (raz na jakiś czas wyjazdy) mam Lenovo ThinkPad E570 Silver i sprawuje się bez zarzutów, kupiłam go na korzystneit.pl i użytkuję go już prawie rok 😉

Też lubię lenovo, mamy w biurze thinjpady lenovo z serii E i dobrze się na nich pracuje. W korzystneit.pl właśnie kupowaliśmy, bo tam sporo sprzętu dla biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwosz

DELL MAM 5 LAT I ŻADNYCH AWARII 

WCZEŚNIEJ MIAŁEM LENOVO I HP I PO 2 LATACH SIE ROZJEEBAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam markę HP obecnie mam laptopa tej marki już od 3 lat i zero awarii, działa bez zarzutu. Laptopa kupowałam na korzystneit.pl. laptop posiada procesor Intel Core i5, mimo iż chodzi niemalże 10h dziennie wszystko jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezzek

Jak ma być to już komputer do pracy na co dzień to warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości laptopy biznesowe i takie propozycje będziecie mogli trafić w ofercie sklepu korzystneit.pl który śmiało polecam sprawdzić jeśli chodzi o wybór, bardzo dobre ceny i profesjonalizm ze strony obsługi klienta. Ja zdecydowałem się na HP 255 G7  i dostępny jest w całkiem dobrej cenie i do tego wyróżnia się niezłymi parametrami, z resztą sprawdźcie sami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×