Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardamon87

Gdzie się podziały porządne kobiety z klasą ?

Polecane posty

Witam wszystkich Po moich wielu obserwacjach stwierdzam iż w obecnych czasach jest prawie niemozliwe znaleźć porządną i ułożoną kobietę. Większość leci tylko na kasę i oczekuje aby ich mężczyzna wyglądał jak z okładki czasopisma. Poza tym widzę, że spokojni mężczyźni, którzy nie są duszą towarzystwa też są odrzucani. Jestem spokojnym facetem, nie piję, nie palę i nie chodzę po klubach i przez to nie mogę znaleźć dziewczyny. Większość moich znajomych, którzy są "rozrywkowi" już dawno mają partnerki a nawet rodziny. Czy w obecnych czasach na prawdę tak cięzko o porządną kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tattaratta
jaka wg ciebie musi być porządna kobieta z klasą? sprecyzuj z zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Widzę i czuję, że się boją bo jestem wysoka, a prócz tego mam nadmierne skłonności do szanowania swojej osoby i kolegowania się z wartościowymi i ciekawymi ludźmi, którzy coś sobą reprezentują. Niektórzy mnie mają za zarozumialca, kiedy ja dobrowolnie w siebie inwestuję, dokształcam się by poszerzyć horyzonty, oni myślą że zadzieram nosa. Niektórzy mówią że jestem nadambitna. No więc wychodzi na to, ze lepiej abym była nieporadą życiową, to może wtedy bedzie lepiej. Mężczyźni kręcą się wokół mnie, widzę ich zainteresowane, maślane oczka, ale żaden nigdy nie podszedł, nie zagadał. To tak jakby myśleli że 'za wysokie progi', kiedy tymczasem jestem normalną dziewczyną, tylko lubiącą wyzwania i czującą potrzebę rozwoju intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię grzecznych misi i takiemu właśnie dałam szansę. A odrzuciłam przystojnego, bogatego imprezowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkez
"takie nie gustują w marudach i nieudacznikach" może niech jednak wypowiedzą się kobiety z klasą? :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweatdreams
Między kobietą a mężczyzną musi być chemia. Musi wydarzyć się coś wyjątkowego, żeby poczuć coś więcej. Może trafiasz po prostu na nie właściwe kobiety :) Gdzieś tam czeka na pewno Twoja druga połówka, którą z czasem na pewno odnajdziesz :) A do klubu chodzą również mądre kobiety i uwierz warto otworzyć się na ludzi i kto wie może właśnie tam powinieneś się porozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Dnia 19.12.2012 o 22:33, fabulousdream napisał:

Dlaczego? Widzę i czuję, że się boją bo jestem wysoka, a prócz tego mam nadmierne skłonności do szanowania swojej osoby i kolegowania się z wartościowymi i ciekawymi ludźmi, którzy coś sobą reprezentują. Niektórzy mnie mają za zarozumialca, kiedy ja dobrowolnie w siebie inwestuję, dokształcam się by poszerzyć horyzonty, oni myślą że zadzieram nosa. Niektórzy mówią że jestem nadambitna. No więc wychodzi na to, ze lepiej abym była nieporadą życiową, to może wtedy bedzie lepiej. Mężczyźni kręcą się wokół mnie, widzę ich zainteresowane, maślane oczka, ale żaden nigdy nie podszedł, nie zagadał. To tak jakby myśleli że 'za wysokie progi', kiedy tymczasem jestem normalną dziewczyną, tylko lubiącą wyzwania i czującą potrzebę rozwoju intelektualnego.

Chciałbym taką dziewczynę, jak ty ❤️ 

Ale ty pewnie nie byłabyś zainteresowana... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Piękna dziewczyno obs.raaaaaaaaanaaaaaaaaa zapraaaaaaszaaaaaam do mojej duuuuuuupyyyyyy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Co to znaczy, że gdzieś tam czeka druga połówka ? Tzn. gdzie czeka, uwielbiam czytać takie rzeczy , mityczne miejsce, a w  nim druga połówka mitycznej całości. Tak, to chyba nie działa. Nie lejcie wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×