Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marpha Poznanianka

Samotny sylwester (Poznań)

Polecane posty

Gość kukaracza bum bum
wszyscy fajni i normalni ludzie już śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cralllal
Mam kumpla w Poznaniu ktoory bedzie mial wolną chatę.Sam też jest wolny.Jutro skontaktuje sie z nim w twej sprawie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cralllal
Nie wszyscy maja "plany"na sylwestra....zdziwilabys sie ilu ludzi kladzie na to laskę......fakty są takie że to dzień jak codzień a to że ludzie dostajem na jego punkcie niezdrowego pierdolca stanowi w obecnych czasach niewatpliwa zasluge komercji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saddddddd
To mnie w kaffe fascynuje najbardziej. Temat zostaje założony.....dwa....może trzy posty od autora i choy w worze na ziemniaki.Nikogo ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebo jest u mnie jak smoła cz
Jeśli będzie koniec świata dzisiaj to sylwka nie będzie, ale jak bd wszystko w porządku to się napije w sylwka ze znajomymi. Na bale chodzić nie muszę, nie zależy mi na ty,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. końca świata nie będzie :D 2. skoro nikt nie odpisywał czasowo się stąd zmyłam :) 3. dla mnie to również dzień jak codzień, ale dlaczego siedzieć wówczas samotnie w mieszkaniu, w momencie gdy można spędzic miły wieczór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie idziesz do pracy
czy szkoly ze tak siedzisz po nocach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3(4365
Pewnie kolejny pasożyt żerujący na rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie idziesz do pracy
pewnie tak :O idz dziewczyno do pracy/szkoly to poznasz ludzi i bedziesz miala z kim spedzac sylwka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje, studiuje. Mam sporo znajomych, którzy mnie zapraszali, niemniej średnio urządza mnie spędzanie sylwestra w towarzystwie samych par, w momencie gdy ja sama nie mam chłopaka - więc skłamałam, że mam już plany - tak bywa. Kafeterianie jak zawsze, we wszystkim musza widzieć jakiś problem. Ja tymczasem zwyczajnie szukam osoby, która nie ma planów na ten dzień, lubię poznawać nowych ludzi, jestem bardzo otwarta na ludzi i świat i uważam, że każdy sposób poznawania ludzi - jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat :) Chyba ostatecznie sama zorganizuje sylwestra i pozapraszam znajomych skoro na spontaniczne sylwestrowe spotkanie nie mam co liczyć, a szkoda, bo lubię nietypowe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciacho Cipao
Witaj, Z kolegami w trójkę robimy sylwka na chacie. Jak masz jakąś koleżankę to śmiało możesz wpadać. ale najpierw wyślij mi kontakt (fb, tel) na maila: shrekinho90@wp.pl Najpierw trzeba się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciacho Cipao
wiadomo że jak jesteś buldożerem to nie ma szans, a jak fajna to przynajmniej z kolegami trochę poruchamy po uprzednim odłużeniu cie tabletą gwałtu :) koleżanki mile widziane, napisz czekamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciacho Cipao
to wyżej to oczywiście marny podszyw no ale wiadomo że żadnego buldożera nie bede ruchał. Do ruchanka tylko ostre dupeczki wchodza w gre ;) dlatego wcześniej fb jakas fotka do oceny czy sie kwalifikujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin86
Hej nadal czegoś szukasz ? Szukam chętnej dziewczyn na wyjście do Areny na Dobrą imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramejka
Jeśli nie masz jeszcze planów na Sylwestra i nie wiesz co robić, ZAPRASZAMY! Impreza w doborowym towarzystwie w Stajence Pegaza niedaleko Placu Wolności. Liczba osób jest ograniczona, więc lepiej szybko się decydować ^^ Składamy się po 70 zł/os. na pokrycie kosztów wynajęcia lokalu oraz kupna kliku niezbędnych rzeczy np. obrusów, talerzyków itp. (jeśli starczy pieniędzy również szampanów). Każdy przygotowuje również coś smacznego do jedzenia, alkohol we własnym zakresie. Imprezę przewidujemy na ok. 40 osób (głównie studenci), jednak jeśli zgłosi się trochę więcej osób nie będzie to problem. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ze mną 519450954 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy33
Hej Marpha szukasz nadal?jak tak to zglaszam kandydature najlepsza znajlepszych:)siebie samego-fajny mily inteligentny pogadam na kazdy temat.....jak nie Ty to moze inna ciekawa dziewczyna z Poznania?na sylwka?piszcie smialo niutek21@wp.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...co do sylwesta fajny pomysł. Sam swego czasu zabrałem nieznajomą dziewczynę do Restauracji Italia. Zadowolona była^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbmy sylwester w lipcu jak w tym filmie :Lejdis" :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spędzę resztę wieczoru w miłym toważystwie kobiety .Sympatyczny 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nikogo nie ma z kim można spędzić sylwester, można iść do teatru. Ja tak zrobiłem i mogę powiedzieć, że to był jeden z moich najfajniejszych sylwestrów. Ostatecznie, niezależnie od wieku, nie każdy musi lubić huczne bale i tańce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka Cafe LUNCH robi sylwestra w styl Great Gatsby , generalnie fajna knajpa i bardzo dobre jedzenie, na pewno sie wykażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka Cafe Club w Poznaniu robi sylwestra - styl mniej wiecej na Great Gatsby, jesli ktos lubi ten film i wie o co chodzi a jedzenie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×