Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ene dułe rabe

Pomóżcie mi rozwikłać zagadkę - Dlaczego Irlandki i Angielki są takie szpetne?

Polecane posty

Gość Ene dułe rabe

I grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ene dułe rabe
@ciapaty arab maly/kebab E tam te Polki nie są takie złe, ich jedyna wada jest taka, że związały się z ciapunami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi przetłumaczy?
znalazłam taki artykuł o tym, że Irlandczycy są najbrzydszymi mężczyznami świata i jest tak też wzmianka o polakach (buhahaha) no ale nie bardzo to zrozumiałam, proszę napiszcie o co tu chodzi! ­ "Oh wait no we have the joint ugliest male species on the planet. So who do we share the accolade with? ­ Polish men. So even if the native Irish eventually mingle with the biggest group to settle here, were still in trouble in the ugly stakes." ­ I cały artykuł: http://beaut.ie/blog/2011/irish-men-ugliest-in-world-says-shallow-hal-dating-website-pub-pictures-put-us-bottom-of-the-rankings/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba znaczy, że dzielą
razem z polakami ostatnią pozycję jeśli chodzi o "urodę" ale nie jestem pewna na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwotka
Ja tam jak przylatuje do Polski to jestem zaskoczona, jacy nasi mezczyzni sa przystojni. Ale nie te dziady po 40tce z wasem i brzuchem piwnym, ale 20-30latkowie, zadbani, fajnie ubrani. Na co dzien ogladam smierdzacych rudzielcow bez zebow i z pryszczami, wiec nie wiem jak mozna porownywac. Nawet polski lysy w dresie ma ladniejsze rysy twarzy niz Angol. Przez ostatnie 5 lat widzialam 3 przystojnych Anglikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia 321
Polacy są przystojni a jeździłam trochę po świecie i w innych krajach jest dużo brzydali gorszych od Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdfsfs
Odpowiedz jest prosta.. Jest to wyspa. Przez setki lat rozmnazali sie ze sobą, a wiadomo, że tam gdzie mało genow tam malo ladnych ludzi. Zobaczcie rodziny muzelmanskie, gdzie naturalne sa malzenstwa z kuzynami. oni to dopiero sa popsuci genetycznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subtelne piękno kobiet
Angielki są prostackie nie cierpię ich :( są spasłe głupie niewykształcone liniwe ciągle chleją i łażą z przyklejonymi podpaskami do doupy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 635y72
ale anglicy nie żenią się z rodzeństwem idioto jak muzłumanie Muzłumanie są dopiero paskudni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zhadesu
Angielki są prostackie nie cierpię ich są spasłe głupie niewykształcone liniwe ciągle chleją i łażą z przyklejonymi podpaskami do doupy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdfsfs
Buraku nigdzie nie pisalam, ze sie zenia z rodzenstwem. Troche intelektu i umiejetnosci czytania ze zrozumieniem barani lbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhgjd
prosta odpowiedź kiedyś walił się brat z siostra ojciec z córką matka z synem bo nie było z kim za dużo wspólnych genów dlatego wszyscy są rudzi i piegowaci a grubi bo wpiepszają za dużo fast food-ów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up....
czy wam juz kompletnie poodbijalo przed swietami?!? W jakim srodowisku zyjecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigilia wigilii
a czy to prawda ze ta laska z pierwszego linku trzecia od dolu, z fakerem, to zdesperowana zona domowa? kiedys miala link do tej fotki w swojej stopce i juz zglupialam bo teraz ona ma ciemne wlosy ale facjata jakby sie zgadzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvjjvjk
Ja znam wielu przystojnych Anglików, ale to tzw. posh. No i mają domieszki wloskie, francuskie itp....a Angielki? Wystarczy wyjść w sobotę wieczorem żeby zobaczyć grube swinskie nóżki lub końskie twarze w okropnym makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonowe pudelka na jajka
Hmmm... Ja musze sie przyznac spotkalam kilku Irlandczykow i sa dosyc przystojni. Nie wspomne juz o Colinie Farrelu, ktory raczej do najbrzydszych nie nalezy. To tak a propos tego artykulu przytoczonego w jednym z postow. Ale nie mieszkam w Irlandii wiec widze tylko wyjatki emigracji irlandzkiej, moge sie wiec mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonowe pudelka na jajka
Wszystko tez zalezy od tego w jakim towarzystwie sie obracacie. W POlsce rowniez sa kobiety, ktore nie maja za grosz samokrytyki, dobrego gustu i nie przywiazuja odpowiedniej wagi do wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre z tymi podpaskami
16:36 [zgłoś do usunięcia] Subtelne piękno kobiet "ciągle chleją i łażą z przyklejonymi podpaskami do doupy" ­ ha ha ha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie pocieszajcie sie
i jakies zdjecia bez zwiazku zadnego wklejajcie-wszystkie sa szpetne i te i tamte tylko nie my lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roccocco !
no pewnie pocieszajcie sie - Akurat Polacy to bardzo atrakcyjni ludzie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki są śliczne i w ogóle
słowianki to piękne kobiety, ale polscy panowie to jakiś żart, buraczane i przepite ryje, do tego śmierdzą potem, bleee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one są takie brzydkie bo przez
lata zawierały związki w obrębie swoich krewnych :D więc geny nie było za bardzo zróżnicowane, i wychodziły później takie poczwary :O ale teraz i tak jest lepiej niż kiedyś, bo teraz jest tam mnóstwo przyjezdnych i się mieszają, ale rodowici irlandczycy i anglicy są doprawdy szpetni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wypowiem się tak
irlandczycy to pijacy ciągle by siedzieli w pubach. no.. i zdradę mają we krwi, lubią gdy żona siedzi w domu a oni z kumplami piwko pykają. własciwie to tacy polacy - brzydcy, brudni, niewierni i zapijaczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejska kaszanka
irole sa szpetni, angole w wiekszosci tez, szczegolnie ci swiniowaci rudo biali pomaranczowi, nawet jak nie sa rudzi maja na calym ciele nieraz okropne piegi fuj, co do muzulmanow to wogole nie da sie tutaj porownac bo sa i muzulmanie w arabii saudyjskiej, w indiach pakistanie a i w afryce wiec co to za poronwanie, np hinduski potrafia byc bardzo piekne, mam znajom az pakistanu i tez sliczna dziewczyna, w europie najbradziej przystojni sa wlosi i hiszpanie i portugalczycy, ale jak bylam w argentynie tam widzialam prawdziwe ciacha! zaden swinski polaczek z pijackim ryjem i bezgustowynm dresem im nie dorowna, polskie kobiety sa na serio piekne, maja delikatne rysy twarzy i potrafia sie ubrac a polscy faceci maja taki tepy wyraz twarzy, brak gustu jesli chodzi o stroj i czesto brak higieny osobistej, a juz jak ktos wspomnial wczesniej po 40 zaczyna sie tragedia, spasle brzuchole z wasami w sandalach, porownajcie np 50 letniego wlocha i 50 letniego polaczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika marlena
11:22 [zgłoś do usunięcia] wiejska kaszanka "w europie najbradziej przystojni sa wlosi i hiszpanie i portugalczycy, ale jak bylam w argentynie tam widzialam prawdziwe ciacha! zaden swinski polaczek z pijackim ryjem i bezgustowynm dresem im nie dorowna, " ­ hehehehhe dokładnie! polacy to brzydale i to bez gustu! no i kultury... wystarczy porównać takiego skandynawa, niemca czy austriaka a polaczka, tamci zadbani kulturalni, pomagają swoim kobietom w obowiązkach domowych, no po prostu ideały, a polaki? buhahahhahaa ­ "polskie kobiety sa na serio piekne, maja delikatne rysy twarzy i potrafia sie ubrac " ­ dokładnie, nie bez powodu polki przodują w międzynarodowych małżeństwach, bo primo - nie chcą naszych zapijaczonych polaczków, a secundo, one są ładne i cenione dlatego z łatwością mogą sobie znaleźć męża za granicą. i nie piszcie tu że to puszczalskie czy coś, bo leczycie tylko swoje kompleksy. one uprawiają seks tak samo jak kobiety innych narodowości, np. takie włoszki nie mają żadnych hamulców, ale NIGDY nie słyszałam, żeby jakiś włoch źle o nich mówił, nie to co polacy o polkach, normalnie wstyd mi za was ekhem "panowie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam że nasi rodacy bardzo lubią się żalic obcokrajowcom jakie to Polki nie są puszczalskie. To nasi rodacy podkladaja nam świnie, szerza swoje teorię. Zamiast postarać się być dobrym facetem to wolą wymagać a potem zdziwienie że dziewczyna kopnela w dupe dla obcokrajowca. Co do tematu: Widziałam ładne Angielki ale to zazwyczaj mix. I tak jest w kazdym kraju. Polacy ktorzy nie maja żadnych obcych domieszek też nie są urodziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumciumrumcium
to ze polki sa puszczalskie ukuli sami polacy, bo im zazdrosc dupe sciska, ze polka bez problemu znajdzie sobie faceta na seks z roznych krajow jak zechce a taki polaczek to moze tylko pomazyc o jakiejs egzotycznej brazylijce czy nawet angielce spasionej!! puszczalskie to sa angielki, irlandki, szkotki, tam laski maja po 14 at i pierwszt raz dawno za soba, w klubach seks w toalecie lub w bocznej uliczce za klubem jest czyms normalnym, polki przy rzopustnych angielkach to prawie zakonnice! zreszta jak ktos lubi seks to neich uzywa, jak dziewczyna ma wielu partnerow to puszczalska a jak facet co noc puka inna to krol ruchaczy???? te czasy dawno odeszly, jest rownouprawnienie i kobiety maja takie same prawa cieszyc sie seksem jak faceci, ale wiekszosc facetow nie moze tego przyjac do swiadomosci.....co do polskich facetow tos wieta prawda, ze nie maja szans w starciu z innym nacjami, przecietny polak to ma weza w kieszeni, jest materialista, szp\anuje gadzetami i kobiete traktuje jak matko kucharke i sprzataczke, ostatni polaczyna jaki zaprosil mnei na randke rozliczyl na koneic rachunek co do grosza aby przypadkiem nie wydac centa wiecej! szczyt chamstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×