Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina94

półtorej godziny i chłopak nie dochodzi.. Co zrobić, żeby w końcu doszedł?

Polecane posty

Gość paulina94

2 razy po godzinie, 2 razy po półtorej, ani razu nie doszedł. Co mam zrobić, żeby w końcu mu się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany 69
Umów się na sex z prawiczkiem, dojdzie w kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
ze mną zrobił to pierwszy raz i nawet wtedy też nie doszedł choć robiliśmy to półtorej godziny............. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pewna,
że to jest w ogóle mężczyzna? może jakaś baba przerobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się tego nauczył
od Chińczyków, bo chce być nieśmiertelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
mówi, że nie ogląda. Zanim przeszliśmy do łózka masturbował się 3 razy w tygodniu. Po pierwszym razie jak się namęczyłam, że byłam cała mokra powiedziałam, że ma się nie masturbować nie robił tego ponad tydzień "podobno" i w raz nie doszedł....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
tak cały czas "puka na pełnej kur.wie" jak ja na górze staram się jak najszybciej i ku.rrrwa mać nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
jak zrobił to ze mną pierwszy raz mój to był drugi więc raczej wiadra nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
tak stoi cały czas na pełnej kur...wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam nie po to by cię kompletnie skompromitować ;) a utwierdzić się w przekonaniu, że jest taka męska choroba, ( przynajmniej tak ją określano, jak się spotkałem z jej nawet nazewnictwem, lecz nie zadałem sobie trudu by je zapamiętać) przez, którą kolega może mieć problemy ze zdrowym spuszczeniem się. Co u takiej młodej laski jak ty, może wywołać pewne, nazwijmy to, "zdezorientowanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
ale, jak się masturbuje to dochodzi więc problemu ze spuszczaniem się nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa,
świńtuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są leszcze. Jarają się zanim ta go w ogóle weźmie do ręki, tak są i tacy "niezniszczalni". :P Idealni wręcz dla reprezentantek starszej młodzieży. I jak to w życiu bywa, czym ty gardzisz, to nie jedna poszła by w takie pogo, byle by jej futro dobrze wyczesano. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i te, chociaż cwane i wyrafinowane, to wieki nie będą czekać. :O Tu w swoim stwierdzeniu uderzę trochę w stół, ale czy dziewczyna, czy kobieta, to czerpią przyjemność z tego że facet się jara. :) A to na brzuszek a to do środka ( dla zaawansowanych :P ) Jak się okazuje finał musi być, bo wszyscy chodzą smutni. :( Może dlatego nazwali to chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otwieraj. :) Niech będzie chociaż kilka tematów, gdzie ludzie naprawdę chcą podyskutować o swoich rozterkach a nie czy Gruba zmieniła bieliznę i to gdyby nie okazja końca świata, kto wie czy Jej nygustwo by na to pozwoliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
tak, ale co ja mam z nim zrobić. Ja szczytuje 3, 4 razy a on nie dochodzi. staram się jak moge mimo to, że się bardzo męcze, jestem cała mokra i nie czerpie już z tego przyjemności po takim czasie staram się jak mogę i nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
że tak powiem. Zapie..r..dalam po nim jak królik i na odwrót i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczycaa
A ile ma lat? Moj ma 40lat i czasami sie zdarzy, ze nie moze dojsc, ale to bardzo rzadko. Czasami robimy to dwa razy pod rzad, daje mu odpoczac 10min i znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
no właśnie i co ja mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
17... i to mnie właśnie dziwi, bo przyjaciółka jak traciła dziewictwo z chłopakiem prawiczkiem to przy zakładaniu gumy strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co?
Widocznie ma za krótkie nogi. Kup mu szczudła, będzie szybko dochodził>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apart007
Facet sie stresuje pewnie. Przywiazal sie do swojej graby i teraz musi sie przestawic na Ciebie. Nie stresuj go musi sie do ciebie bardzije przywiazac , mysle. POwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do swojej się przyzwyczaiłem i nie było najmniejszych problemów by się fizycznie przerzucić na... fantastyczną bułkę do zerżnięcia. :P Odciski na dłoni wytłumaczyłem pracą fizyczną i po pierwszym zjeździe, bo poszło na brzuch, myślałem że skoczy pod prysznic i będę miał czas na zregenerowanie sił a ta rozochocona, dawaj po swojemu. :P Ale i ona okazała się człowiekiem, który lubi wtulić swoją duupę w maksymalnie bezpieczne miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem czym się martwisz. Kłopocze Cię, że facet może długo i intensywnie, a Ty w tym czasie masz kilka orgazmów? Ja bym powiedział, że to powód do zadowolenia raczej powinien być. Trafiłby Ci się jakiś trzydziestosekundowiec, to byś zrozumiała jakie masz szczęście. Moim zdaniem, za bardzo się przejmujesz jego niedochodzeniem i to Ci psuje przyjemność. Być może gdzieś tam z tyłu głowy pojawia się myśl, że robisz coś nie tak albo że w ogóle z Tobą jest coś nie tak. To głupie i bez sensu. Przestań się tym stresować, wyluzuj, czerp przyjemność pełnymi garściami...jest szansa, że on wtedy dojdzie, a jak nie dojdzie, to przynajmniej Ty będziesz miała fajnie. W ostateczności, skoro jest tak mocno przyzwyczajony do ręki, zrób mu ręką, jeśli Ci bardzo na tym zależy. Tak czy inaczej, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maratńczk w ...
Nowy już tutaj miesza komuś szyki.Mondraliński bez mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33f
ja tam z moją za szybko dochodzę i wtedy jest kłopot lepiej jak ona dojdzie a ja potem bo wtedy udany sex mamy oboje a tak to tylko ja mam udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×