Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka................

Co zrobić, żeby on się zakochał..

Polecane posty

Gość Julka................

Wiem, że nie da się tak od razu. Kolegujemy się, rozmawiamy, śmiejemy i ja go kocham. Nie wiem co zrobić, żeby on mnie pokochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goghle
przez zoladek do serca ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokojou
Mojego chłopaka ciezko było zdobyc, chociaz to on zrobił pierwszy krok ale ja tem musiałam sie starac zeby poczuc cos do niego. Poczuł do mnie coś jak całą noc spedzilismy na balkonie, rozmawialismy, było lato, ja byłam ubrana w słodką sukienke, zachowywałam sie naturalnie, bardzo milo, złapalismy sie za reke delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRRRR
zadzwoń na 0 700 ........... do wróżki walentiny ona rzuci na niego urok:) i jest twój albo idz z nim na hipnozę i poproś terapeutę aby podał ci hasło na które twój luby nie będzie mógł pohamować uczucia do ciebie. Ilekroć będziesz chciałą aby cie kochał to cyk hasełko i jest twój:)- powodzenia a tak poważnie nie ma sposobu na miłość albo jest albo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka................
A jaki mam zrobić 1 krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDŹ OD FACETA
Co za idiotyczne pytanie. Facet jak nie kocha to się nie zakocha i nigdy nie będzie kochał choćbyś się zesrała i była supermodelką albo Dodą nawet i robiła mu loda codziennie. Może udawać ze kocha, starać się ale kochał naprawdę nie będzie. U facetów nie działa to tak jak u kobiet. Kobieta może udawać i się starać kochać. Facet jak kocha to kocha, jak nie to nie i sobie tego niczym nie wzbudzisz. I nic nie zrobisz. Każdy by tak chciał. Iść do osoby która mu się podoba i zrobić coś aby go kochała. Np. Kobieta faceta z kasą, facet niezłą dupę. Ale tak to nie działa. Jak nie kocha i sam z siebie się nie zakochał nic nie zrobisz. Aby facet się zakochał nie trzeba nic robić. Facet to czuje albo nie. Sam tak miałem. Dziewczyna nie robiła nic, pierwsze spojrzenie, rozmowa i już się zaczęło. Kilka spotkań i samo przyszło. Nie musiała robić zupełnie nic. Nawet w łóżku nie byliśmy. Samo przyszło. Tylko tak to działa i jest prawdziwe. Możesz udawać facet tez. ale prawdziwego uczucia nie wzbudzisz sobie na życzenie żadnymi staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze gada ten facet
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×