Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewica lat25.

Mam 25 lat i jestem dziewicą. Nawet sie nie całowałam

Polecane posty

Gość dziewica lat25.

bo nie chce by ktos widzhal moje wstrętne ciało, poparzenia,blizny na klatce piersiowej, piersiach ,brzuchu i udach... Wybralam zycie w samotnosci. Moze kiedxs ktos mnie pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgwfqtt
Wstrętne ciało 25 - latki! Hahaha!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie!!!!!!!!
co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncdslanvcjdlbv
juz prawie nie brzydki ---> idź się leczyć dziecko, chociaż obawiam się, że nic ci już nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko kwestia czasu
pojawi sie w Twoim życiu ktoś z kim bedzie Ci dobrze i wszystko sie ułoży cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7790Zzdd
Chyba w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
nikt sie nie pojawi nawet ohydny grubas z paszcza morsa na ciebie nie spojrzy :D masz 25 lat twoje najlepsze lata za toba jak do tej pory nikogo nie bylo to juz nikogo nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
Brzydcy ludzie nie mają prawa do miłości, czułości, szczęścia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
iop666 dokladnie jak piszesz nie dla psa kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncdslanvcjdlbv
juz prawie nie brzydki ---> ze społeczeństwa to ty powinieneś zostać usunięty. W sumie racja, nie ma cię po co leczyć, tylko zastanawiam się jak ty żyjesz po lobotomii mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
Powinny być jakieś ustawy, jakieś grzywny dla tych brzydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
ja mam mozg i jestem inteligentny poza tym ja mialem juz dziewczyne (dwie) seks przygotny mialem za soba wiec ja jestem cos wart bo mnie ladne kobiety chca a autorki? pies moze ja poruchac (serio pisze) najwyzej atrakcyjjni to najcenniejsze jednostki w spoleczenstwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
ja bym brzydali wylapal i spalil na co takiego gowno jak autorka zyje? na co ona zyje? po co ona tu jest? zeby inni musieli patrzec na takiego potwora i sie brzydzic? ble :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
masz 25 lat i jestes dziewica? jestes zakonnica? :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasamitakjest
Czasem tak jest, pokasz moze fotke co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop666
Żeby tacy jak ona pracowali na lepsze jutro dla ludzi atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasamitakjest
Inteligencja sie liczy wyglad na drugim miejscu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
iop666 dokladnie atracyjni powinni wcale nie pracowac zyc jak w bajce a brzydcy powinni na ich szczescie zapierdalac w koncu jak brzydki zdechnie z przepracowania to kto sie tym przejmie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
inteligencja? hahahha kazdy atrakcyjny czlowiek jest inteligentny a brzydki jak ma conieco w mozgu to powinien zostac uwieziony i zmuszony do morderczej pracy naukowej na rzecz atrakcyjnych bo jego zycie jest gowno warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizu90
Wygląd jest najważniejszy i nie oszukiwać. Dopiero jak ktoś się podoba to wtedy poznajemy jaka ta osoba jest naprawdę. Ładnej osobie przypisujemy dobre cechy, więc taką chcemy poznawać. A jak ktoś widzi brzydką osobę to raczej za pierwszym razem nie pomyśli o niej dobrze, więc drugiego razu nie będzie by poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla j
Najcenniejsze jednostki to inteligentne, z zasadami dystansem i kultura. Takie której budują przyszłość narodu ale takich prawie nie ma, zostało samo zdemoralizowane dno z sianem w głowie bez przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasamitakjest
Rozejszyj sie na swiat showbiznesu sami brzydale tam rzadza ;d wiec nie rozumiem twoje toku myslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkbgj
juz prawie nie brzydki - jesteś zwykłym ścierwem, zwierzę jest dla mnie na wyzszym poziomie niż ty - Hitler zamiast utylizować Zydów powinien utylizować wadliwe jednostki jak ty - czyli podludzi tak tępych, emocjona;lnie uczucuiwo i emaptycznie, że brakuje słów by to nazwac - pamietaj, jestem zerem i niczym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasamitakjest
autorko pokasz fotke to sie zobaczy jak wygladasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
w show biznesie brzydcy? gdzie buaahaahahaha na przyklad zobacz sobie filmy gdzie tam masz brzydali? nawet jak sa to dla kontrastu do pieknych atrakcyjni ludzie sa najcenniejsi dla spoleczenstwa bo sa to osoby mile inteligentne dobre i wspaniale a brzydcy nie dosc ze odchydni sprawiaja ze sie czlowiekowi niedobrze robi to jeszcze maja takie same prawa jak ladni mimo ze sa naturalnie gorsi piekni maja swietne gene a brzydale hrrr pfuuu myslicie ze jakbym byl brzydki to moje dwie byle dalyby mi szanse na poznanie sie? nie dalyby ale tak to bylo poznawanie sie ruchanko i dopiero pozniej wyszlo czy pasujememy do siebie czy nie z jedna wyszlo po 1,5 roku z druga po 4 miesiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
hitler powinien usuwac brzydkich :D wszysscy powini usuwac brzdkich zycie brzydkiego czlowieka jest mniej warte niz ladny piesek taka prawda i kto sie z tym nei zgadza to zyje w swiecie fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncdslanvcjdlbv
zgadzam się w 100% z ghkbgj, tobie "juz prawie nie brzydki" mogę powiedziec tylko, że żal mi twojej matki, że takie dno wyszło jej z pissssdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykyoy
Jak brzydki facet chce założyć rodzinę to od razu takiego rozstrzelać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie nie brzydki
ona sie cieszy bo nie wyszedl z niej brzydal dzieki temu mogla mnie kochac i byc dla mnie troskliwa a jakbym urodzil sie brzydki to nikt by mnie nie kochal jak autorki i nikt mnie niechcial wykazano ze ladne dzieci otrzymuja w dziecinstwie wiecej czulosci bliskosci i milosci :D ja otrzymywalem jej mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×