Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssamaaa

Nie mam chlopaka, a jak mnie pytaja, czy mam kogos, klamie !!!

Polecane posty

Gość sssamaaa

jestem sama, a klamie, ze mam chlopaka. Boje sie, ze beda pytac, czemu jestem sama, co ze mna nie tak, czy dobrze robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to kogo obchodzi? A Ty się komuś tłumaczysz? Twoje życie Twoja sprawa i nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle, bo to znaczy, że nie potrafisz bronić swoich poglądów i patrzysz na siebie oczami innych. Co to za problem powiedzieć, że nie masz - a jak będą pytać to: "takie tematy poruszam tylko w konfesjonale" - zażartuj z tego ;) Ja mówię: "ale tylko jedną?", albo że jestem za stary na dziewczynę i za młody na żonę - i zawsze czekam co odpowiedzą :D Na ogól jakoś milkną, bo takie pytania nie mają nic wspólnego z chęcią poznania, są zwykłym, bezsensownym, aktem ludzkiej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waśniewska
nie masz bo cie nie chcą ja zawsze mam wokół siebie wianuszek facetów na skinienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hceqpe
Moim zdaniem mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssamaaa
moze po czesci macie racje, ze nie umiem bronic swojego zdania. jestem czasem zbyt mila dla innych. nie umiem siebie bronic. stosuje to klamstwo zwlaszcza jak faceci mnie o to pytaja, by mnie nie podrywali. to nie jest tak, ze jestem jakas paskudna, chociaz fakt, powinnam schudnac kg kilo, ale NIGDY NIE MIALAM CHLOPAKA, a mam 24 lata. marnuje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIELNICZKAPELNA
Moze to nalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×