Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belka2425

Czy wysyłacie życzenia świąteczne do swoich EX??

Polecane posty

Gość belka2425

Ja wysyłam z grzeczności (z resztą wysyłam każdemu znajomemu) tylko ''wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku''. A jak jest z wami ? kto pierwszy wysyła komu życzenia i czy odpisują / odpisujecie na nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wysyłam
Mojej Ex mimo tego, że mnie zdradziła. Niestety nadal ją kocham ale nie potrafię zapomnieć tego co mi zrobiła. Nigdy nie będę potrafił już zaufać kobiecie na tyle bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka2425
domyślam sie sorry , ale z biegiem czasu wszystko minie... powoli do przodu! A to że wysyłasz życzenia świąteczne to bardzo dobrze o tobie świadczy! pamiętasz po prostu i nie masz żalu , moim zdaniem będzie mile zaskoczona. A odpisuje ci na te życzenia ? macie ze sobą jakiś kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wysyłam
Mamy sporadyczny kontakt ze sobą gdyż nie ma zbyt wiele czasu od kiedy została matką a ojciec dziecka ( kochanek) zostawił ją samą. A czas nie wiem czy wyleczy rany bo właśnie Ją widziałem jako matkę moich dzieci a ojcem zawsze chciałem być gdyż sam nigdy go nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka2425
Jeżeli ją dalej kochasz i jesteś w stanie zaakceptować tą sytuacje i dziecko pokochać jak swoje to wrć do niej zacznijcie wszystko od nowa, od podstaw. Wiem że to holernie trudne ale możliwe. Pamiętaj że to dziecko nie jest niczemu winne i nie możesz je za nic winić. Winni są nieodpowiedzialni ludzie czyli ona i on ich głupota. Postaraj sie zblizyc do niej jesli byla tobie naprawde bliska i wazna. Ale nie daj tego po sobie odczuc odrazu. Wszystko jest mozliwe ale bardzo trudne tu trzeba miec tzw " twarda dupe i serce" twardynsilny harakte jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu ostatniemu EX nie wysyłam, zamknięty rozdział to zamknięty. Za drugiego EX, który niestety nie żyje, pomodlę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsuuaa
nie wysylam,on juz dzwonil i mi zlzyl,ale dla mnie to zamkniety rozdzial zostawil mnie i nie widze potrzeby wysylac mu zyczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmx00
nie, nie wysylamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka2425
Ja moge powiedzieć tylko tak... " ja im nigdy w niczym nie zawiniłam" tylko oni byli winni (tzn.2 ex) . Ale mimo to że z nimi nie jestem i nie mamy kontaktu jednak ja wysyłam życzenia i nie mam już im tego za złe co zrobili. Czas minął a mimo to jeden z nich wciąż boi się na mnie spojrzeć i zagadać bo zostawił mnie z dnia na dzie bez słowa. Wiesz nie oczekuje niczego. nie zależy mi, ale świąteczne życzenia składam wszystkim to świadczy tylko i wyłącznie o mnie , a sobie w trj kwestii nie mam nic do zarzucenia . A co sobie pomyślą i czy odpiszą czy tez nie to swiadczy to tylko i wylacznie o nich. mnie to nie grzeje nie ziebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmx00
to juz do konca swojego zycia bedziesz im wysylac te zyczenia rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporwos
świąteczne życzenia do ex????? zgroza! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ex mi wysyła
a ja mu zawsze dziekuję i też życzę Wesołych Świąt. Jednak to dopiero od niedawna, bo zaraz po rozstaniu przez 2 lata była cisza z obu stron. Teraz mamy dobry, koleżeński kontakt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka2425
Ja co roku wysyłam każdemu bez wyjątku. Przecież są to zwykłe życzenia nie żadne wyznanie uczuć ... zwykłe '' wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku'' ... bez żadnych gratisów!! Nie widze w tym nic złego ani prowokującego @ do '' mój ex mi wysyła'' a jak nawiązaliście ponowny kontakt? i kto zrezygnował ze związku? Ja np. nie mam swoich ex w znajomych na FB ale wiem że oni używają więc tam im napisałam ... przecież całe życie się gniewać nie będę w końcu kiedyś byliśmy blisko i po co mamy sobie do gardła skakać? bez sensu. Ja osobiście lubie z ludźmi mieć dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmx00
dobry kontakt z ex? tzn ze co chodizsz z nimi na piwo, kawe? czy dobry kontakt=wyslanie zyczen netem/tel? jesli to drugie to chyba troche to naduzycie ztym dobrym kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co???????????????
Jesli utrzymujecie kontakt to ok rozumiem ,że wysyłacie zyczenia. Ale po jakiego grzyba wysyłaci tym ex z którymi nie rozmawiacie? Nie mówcie ,że robicie to z grzeczności bo to śmieszne.... Zapewne liczycie jeszcze na coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 90
do bylego nr 1 wysylam-studiujemy razem,mamy kontakt do bylego nr 2 rowniez, bo rozstalismy sie niedawno,ale licze na to ze kazde przemysli swoje zachowanie i wrocimy do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka2425
z przed ostatnim mamy kontak tel i czasami sie widzimy nie za często bo pracujemy cały tydzień od rana do wieczora. Z tym ostatnim się nie kontaktujemy od momentu kiedy mnie zostawił bez słowa z dnia na dzień... co gorsze to pracuje ze mną ale w innym budynku ... do tej pory boi sie spojrzeć mi w oczy i co kolwiek powiedzieć dla tego milczy i mnie unika ... myśli że jestem na niego zła itd i on na siebie to samo ... Ok więc w wysyłaniu życzeń nie widze nic złego. A dobry kontakt mam z większością osób które znam. czemu sądzisz że wysłanie świątecznych życzeń to nadużywanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka2425
Ja akurat na nic nie liczę bo mi na tym od dawna nie zależy , zwłaszcza że minęło od tego momentu prawie 14 miesięcy . Widzisz teraz od 3 miesięcy dopiero się z kimś spotykam ale o tamtych nawet przez chwile mi przez myśl nie przeszło że coś ''chcę '' haha po takim czasie ? nie realne! mówie czy odpiszą czy też nie mnie to nie grzeje ani nie ziębi świadczy to tylko o nich co zrobią co pomyślą / jak już wcześniej wspominałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmx00
wysylanie zyczen do kogos z kim na co dzien czesciej lub rzadziej nie gada sie, jest tak sztuczne, ze hej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, a po co
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mone
A co w tym złego? Ja dzisiaj dostałem od mojej byłej takie życzenie www.nostresowychswiat.pl. Moim zdaniem bardzo fajne zyczenia, takie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna mania
Wiesz co nie oszukuj sie, wysłąłaś im życzenia, nic Cię ni eobchodzi, czy odpiszą, nic od nich nie chcesz, a zakładzasz taki wątek. Bywasz czasem szczera? Gdybybyło tak jak mówisz, wysłąłabyć i tera zdobrze bawiła się, a nie pytała na forum co inni myślą. Pewnie Ci nie odpowiedzieli,a liczyłaś na to i teraz chcesz ich wymieszać z błotem, bo Cię zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
ja dostalam...rowniez odpisalam, nie lubie starych oklepanych zyczen, wiec wyslalam takie z serca, jak kazdemu kogo znam moj wysyla, mowi, dzwoni jak mu "zawieje" np na dzien kobiet widzialam go 2x ale zyczen nie zlozyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×