Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wermna

Dlaczego 25 grudnia markety są zamknięte?

Polecane posty

Gość Wermna

Gdzie ludzie mają zrobić zakupy? Ten kraj jest po prostu chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mochito
Zakupy robi się wczesniej żeby ludzie pracujący w marketach tez mogli w swieta odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz? wina Tuska
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wermna
dobrowolnie sie zgodzili na te prace, i wiele do gadania nie mają. ja bym takich co nad prace przedkladaja zabobony zwane religia , czyli sprzeciwiaja sie tolerancji wygonil na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w marketach
też pracują ludzie i mają prawo do odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
Autorko, a dlaczego Ty nie pracujesz w święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo long, long time ago, in our galaxy, 2012 years ago przybili ułana do okienka...tfu,. nie ta piosenka. Znaczy pinokia za karę, że kłamał przybili do krzyża chcąc z niego zrobić pacynkę. Ale jak wiadomo pacynka ma wisieć na sznurkach, a oni go bezpośrednio do krzyża przybili i chujnia była. Potem się skapli, że ktoś im podał fałszywe dane i zamiast syna cieśli Dżepetta, przybili syna cieśli Józefa. I tak się schlali z rozpaczy, że przez dwa następne dni nikt nie pracował. i zostało to na pamiątkę do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wermna
Ja nie jestem jakiś plebs, żebym do roboty przed świętami chodziła, czy w niedziele. Pochodzę z dobrej i szanującej się rodziny. Ojciec jest prokuratorem już na emeryturze i sobie dorabia, bo zna dużo ważnych ludzi a dziadek był milicjantem na stanowisku. Mąż prowadzi firmę, więc nie muszę pracować jak jakiś plebs, tym bardziej, że się rozwijam intelektualnie i potrzebuję na to dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wermna
Nie wyzywaj mnie karczochu durnowaty, od ekspedientek :D Jak się pochodzi z lepszej rodziny, to to to do czegoś zobowiązuje, nieprawdaż? Ale co ty możesz o tym wiedzieć, klamocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wermna
nawet penisa biore w dłoń przez bibułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×