Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shelovesdoctor

sex z dwoma facetami

Polecane posty

Gość shelovesdoctor

Uprawiałam sex z dwoma facetami,jest na prawdę cudownie,z młodszym i starszym od siebie,jeden ma 26 lat a drugi 52,lepiej niż z jednym do tego podwójny orgazm,coś cudownego,uwielbiam anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
Chcę, żeby dwóch panów spenetrowało mój odbycik, a w pochwie był wibratorek. Mam rozciąnięty odbycik, sądzę, że wejdą dwie pałeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
.DO AUTORA.ojciec z synem nie oprawiają ze sobą sexu:/ tylko ja z nimi,dlaczego muszę tłumaczyć jak jakimś dzieciom neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
to też jest moje spełni ci się znajdziesz sobie facetów,którzy chętnie spełnia twoją erotyczną fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielecccc
ja lubie jak mi gówno wciska do gęby i jak wymiotuje i gówno mi wylatuje z nosa wraz ze żygami. Potem tą mieszanine podsmażamy na patelni i jemy razem w łózku wtedy mam największy orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexnowy
z dwoma facetami spróbuj tego: Zabawę w trójkącie na dwa baty le razem do pochwy która jest coraz popularniejsza.Dla najlepszego przebiegu zabawy najlepiej zacząć na pieska kończąc po razie w pochwie,potem jeden się kładzie ona wkłada samą główkę,drugi od tyłu też swojego wciska i pchają do połowy dwa całe.Kiedy wejdą do środka,partner od tyłu odchyla się do tyłu by partnerka miała swobodę nabijania pochwy na dwa.Partner od tyłu musi pamiętać że najlepiej podczas zabawy mieć członki przyciśnięte do siebie razem po same jądra bo tylko wtedy najwygodniej wchodzą w partnerke dając jej komfort przy mocnym wypełnieniu.Wcześniej zalana pochwa jest tak śliska że odczuwalne wtedy jest tylko ścisk i mocne doznania.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam to zrobic dzisiaj mysle ze nie zawiode panow a i oni mi dogodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie to rancowalo zeby mi dwuch w mojej pisi buszowalo i pare miesiecy temu sie tak stalo,bylo super i bojowo,myslalam ze tego podnietu nie przezyje,ale moja balbina to wytrzymala i jeszcze by chciala i chyba znow kiedys sproboje tylko dwuch przystojniakow poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×