Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość longhair cross

zrobilam sobie sesję zdjęciową, dodałam zdjęcie na fb i ...

Polecane posty

Gość longhair cross

... wprawdzie polubiło je 17 osób, ale: 15 to moje koleżanki, 1 to mój wujek a 1 to facet mojej koleżanki! a mam przeszlo 150 znajomych, w tym ok 70 facetów co jest z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontakion
Moze w koncu dotrze do Ciebie ze nie jestes pepkiem swiata A ludzie maja tez inne zajecia jak ciagle przegladanie fotek na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukryta prawda
jak poznac ze ktos cie usunal (opocz tego ze ci zmaleje liczba) pisze to gdzies?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie w paint wpisałam jakich mam znajomych na nk i jakich mam na fb. Później jest taki pasek gdzie są aktywni znajomi i na samym dole wpisuje imie i nazwisko danej osoby, jeśli tej osoby na tym pasku nie ma oznacza: - że usuneła profil - że usuneła ciebie z grona znajomych albo... czasami że cię zablokowała. Sprawdziłam to raz bo mam inny profil fikcyjny na fb i na tamtym profilu jest. Kopiuje link profilu tej osoby. Właczam sobie swój prawdziwy profil, wklejam link i tam pisze że nie mogę oglądać tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgf
ludzie, ile wy lat macie... jeszcze nie mówcie że sesja specjalnie z myślą o fb, porażka, życia nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zenada, najlepsze sa te panienki co najpierw robily sobie milion samojebek w pokoju, a teraz chca udwac ze podrozuja, to robia zdjecie przy jakims pomniku o ktorym nie maja pojecia lub uwaga"na lawce" przy drzewie itp iiii lajkujcie, sa to zazwyczaj dziewczyny z wioch, ktore uciekly do miasta lub innego kraju, zeby sie dowartosciowac,a ich zycie jest puste jak bęben, nie znaja zadnego obcego jezyka i zyją nasza klasa, faceebokiem i lajkami, naszczescie jeszcze wiekszosc jest normalna. Takie osoby sa nie lubiane, liczą lajki zastanwiaja sie co jest ze zdjeciem nie tak, gdy nie wywolalo show, ogolnie ilez mozna pokazywac ten sam ryj? az do znudzenia. Prawda jest taka, ze osoby ktorych masz w znajomych nic nie obchodzi twoja gęba i nowa bluzka. Zawsze smiejemy sie w gronie znajomych z takich pustakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Ja zasadniczo nie rozumiem związku pomiędzy wstawieniem przez ciebie jakiś fot a lajkami od facetów - znajomych. Po co to w gole wklejasz? I pewnie jeszcze uważasz, że kto ma konto na fb i jest tam twoim znajomym powinien zaspokajać twoją próżność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×