Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys brzydki prawik

Mam 27 lat i seks uprawiałem tylko 73 razy. Jestem na szczęście z miesica

Polecane posty

Gość kiedys brzydki prawik

na miesiąc coraz bogatszy (rozwijająca się firma), mądrzejszy (dużo czytam, kształcę się) i silniejszy (ćwiczę na siłowni) więc liczę że ta liczba będzie systematycznie rosła. Dodam, że seks uprawiałem z : - 13 prostytutkami ( Liczba stosunków kolejno: 3,1,1,15,1,5,1,1,7,2,22,1,8) - 2 kobietami poznanymi w klubie (z jedną pojedynczy incydent, z drugą cztery razy) W planach jest sponsorowanie 3 teen-ów z którymi będę uprawiał seks codziennie (każdego dnia z inną), korzystanie z usług prostytutek, założenie konta na portalu randkowych i wyeksponowanie na zdjęciach zamożności i wysportowanego ciała (mogę uprawiać seks nawet z przeciętną dziewczyną. Liczę że tak 3-5 stosunków dziennie będę odbywał. Dzięki temu spróbuję choć troszkę, leciutko, zbliżyć się do przystojniaków którzy od 12go roku życia uprawiają regularnie seks, codziennie po kilka razy :( Aha co do nicku to zrobiłem sobie operacje nosa, uszu i szczęki do tego ostro ćwiczę i jestem na dzień dzisiejszy przeciętny z wyglądu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys brzydki prawik
Nim pojawi się krytyka. Cristriano Ronaldo nikt nie krytykuje że codziennie posuwa inną dziewczynę na wszystkie sposoby, dziewczynę która pozwala mu na WSZYSTKO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×