Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White_Lips

Bez makijazu, wygladam jak.... no jak??

Polecane posty

Hey dziewczyny! :) Ciekawi mnie jak wygladacie jak sie nie pomalujecie? Ja wygladam strasznie - male oczka, brzydka skora... ale czesto chodze bez makijazu bo nie chce miec zmarszczek za pare lat. Niektore moje kolezanki co maluja sie codziennie i ktos je przyuwazy bez tapety to sie czesto pytaja czy chora jest czy co... haha wy tez tak macie? Jak to u was wyglada bez malowania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluję się bardzo delikatnie (krem bb+tusz do rzęs) i teraz małą widzę różnicę jak jestem bez makijażu. Wcześniej używałam podkładu i miałam wtedy gorszą cerę. Jak się nie umalowałam to faktycznie mnie pytano czy dobrze się czuję i czy nie jestem chora lub czy się wyspałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooxxii
ujdzie w tłumie:-) a tak serio, to nie jest źle, mam tylko małe oczy i wygladam zwyczajnie, na szczęscie cere mam ładną. Podobnie jak Ty często śmigam bez make up-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha z tymi chorobami to sa najlepsze teksty, nie raz bylam swiadkiem jak sie chlopak dziewczyny pytal czy wszystko ok... haha Jak ja sie maluje to juz dosc ostro tz. czarna kredka podklad, puder, usta i czesto tez cienie, wiec u mnie widac kolosalna roznice! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynapyta
a ja nie używam podkładu. Maluje się tuszem i eyelinerem. Bez tego mam małe niewyaźne oczy- więc różnice widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja............
pewnie mają wory/cienie pod oczami, ja na szczescie jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess19
ja dziwnie, mimo że używam tylko fluidu i tuszu. jak nie wytuszuję chociaż rzęs to mam małe oczy i przez to wydaję mi się, że dziwnie wyglądam. bo tak to fluid mogłabym odstawić. ale nie tuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonifacylda
ja wyglądam jak dziecko bez makijażu, tragedia. Muszę zawsze się na oczach skupic bo mam wielkie i je pomniejszam optycznie, podkładów raczej nie używam, wole kremy bb, z tym że cięzko mi znalesc odpowiedni odcień bo jestem blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonifacylda, pomniejszasz optycznie oczy? przeciez to wielki atut!! Moje sa male i powieki zapadajace... wszystko bym dala za duze oczka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam zrobioną hennę brwi i rzęs to wyglądam nawet OK, ale jeśli nie mam to niestety wyglądam kiepsko, bo mam jasną oprawę oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojadrugaSzansaa
Ja tam nie wychodzę bez makijażu... podkład+tusz musi być, czasami cienie i błyszczyk. bez makeupu wyglądam koszmarnie i nijako... a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
jak 1 wiecemiss Polski 2012 r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jak co,ale ...
Ja się nie maluję. Mimo to jestem strasznie atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jak jakkk
jak facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonsófka
ja wyglądam strasznie, różnica jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy troszkę sie pomalować żeby odświeżyć spojrzenie. jak sie malujecie mocno, nakładanie dużo fluidów i pudrów to skóra się niszczy, wyskakują jakieś niedoskonałości, i jak zmyjecie to z siebie to bardzo widać. Lepiej wydać troszkę pieniędzy na jakiś peeling czy krem, to wtedy nie trzeba będzie aż tyle tego nakładać. Ja sie maluję tylko na jakieś większe wyjścia, i to delikatnie. Można o siebie zadbać bez nakładania tony szpachli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewgbkp
ja wygladam jak facet, a z makijazem jak jakas miss, uzywam eyelinera,cienie, tusz, kredka, puder to delikatnie, oczy mocno podkreslam jak i brwi. bez tego wszystkiego wszystko jest takie szare..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monissska
No dobra, ale nikt mi nie powie ze w makijażu wygląda się gorzej (nie mowie tutaj o nieumiejętnym makijażu). Prawda jest taka ze jak się ładnie mocniej umalujesz to się wyglądasz ślicznie, bez makijażu pospolicie, chyba ze ktoś jest wyjątkowo ładny ale nawet wtedy nie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skalpelwkrwi0000
Faceci niech sie maluja, moze im cos pomoze na te paskude ryjce :D No i niech sie myja, a nie udaja ze sie myja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorupco
Monisska, ale nie kazdy lubi byc nienaturalny, czasami less is more ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, wolę siebie bez makijażu, wygodnie, swobodnie. Nie szaleję, tusz do rzęs,czarowny nochal opruszyć mąką ziemniaczaną albo pudrem sypkim i gotowe, można oddać za ojczyznę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monissska
Scorupco, możne nie każdy, ale każdy lubi ładniejsze, haaaa! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorupco
Monissska, no wlasnie, LADNIEJSZE, nie sztuczne a bez makijazu i tak brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
edita vilkeviciute :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszkaryy
Każdy wygląda brzydko!! To chyba oczywiste... Okrutna prawda ale prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszkaryy
Singielka to daj swoje foto a nie nam tutaj klamiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
kiedy ja prawie tak samo wyglądam , nie ma mi kto zrobic foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszkaryy
Sam sobie zrobić nie umiesz? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×