Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ave_Dave

Czemu życie jest takie niesprawiedliwe?

Polecane posty

Inni się bawili, zaliczali dupy po spelunach, albo i poza i żyją szczęśliwie. A ja zawsze żyłem szlachetnie, uczciwie, w miarę starań honorowo, nie zaliczając jednej randki do 27 lat, ani nie wadząc nikomu, a być może czeka mnie odsiadka . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
A co zbroiłeś, że aż odsiadka? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wcale nie
nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss u buntu z haczykiem
Mała wioska gdzieś na Kaukazie, zamieszkana i przez prawosławnych, i przez muzułmanów. W czasie modlitwy wchodzi pop do meczetu. Pop cały zakrwawiony, ledwo się na nogach trzyma, ale mówi: - Jest jakiś odważny muzułmanin? Muzułmanie patrzą się po sobie, po dłuższej chwili wychodzi jeden chwacko zbudowany. Wychodzą z popem przed meczet. Tam pop tłumaczy: - Wczoraj u nas było święto i myśmy sobie troszkę popili. Dzisiaj żona mówi: "Zarżnij barana". Próbowałem, ale tylko go naciąłem. Krwią wszystko zachlapał, wyrwał się, biega po wybiegu. Sam go nie złapię. Żona poradziła, żebym muzułmanina do pomocy poszukał, bo wy nie pijecie. Poszli razem. Biega wielki baran po obejściu, próbują go to tak, to siak złapać. Parę razy było już prawie-prawie, ale się nie udało, tylko ich obu juchą pobrudził jeszcze bardziej. W końcu muzułmanin mówi do popa: - Sami nie damy rady. Trzeba jeszcze kogoś do pomocy. Idź do meczetu. Pop poszedł. Wchodzi do meczetu. Jeszcze bardziej okrwawiony, jeszcze bardziej zdyszany... i sam. I pyta: - Jest jakiś odważny muzułmanin? Muzułmanie patrzą się po sobie, po dłuższej chwili wychodzi najstarszy z nich, klęka przed popem i mówi: - Ty żeś ostatniego zarezał. Myśmy tu wszyscy na chrzest już gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
A od kiedy to za honorowe zachowanie grozi odsiadka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wcale nie
27 i od razu bękart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu rozmawiałem z pewnym pałarzem bardzo po męsku przez telefon i dostałem grzywnę za grożby, której nie mam zamiaru zapłacić. A inna sprawa jest taka, że jestem wzywany jako świadek w innej sprawie. Nie stawiam się na wezwania. i dzisiaj po mnie przyjechali, ale nie otworzyłem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam taką mentalność, że może jestem nieśmiały, ale nigdy nie dam się degradować . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Skoro jesteś czysty, to czemu chowasz głowę w piach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam honor, i nie uznaję tego systemu państwowego. A poza tym myśle, że oni po prostu chcą mnie skonfrontować z tym szmaciarzem z którym rozmawiałem, bo pracuje na tamtym komisariacie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
A o czym tak rozmawialiście?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz z nim rozmawiałem. zlekceważył mnie. Swoją drogą jest zwykłym złodziejem. Potem zadzwoniłem do dyżurnego i powiedziałem, że "ludzie z miasta" się zajmą panem m . . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
No i ty się dziwisz że tak masz ? Żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie z jakimiś tam ideologiami, normalny człowiek nikomu nie grozi. Ja dostaniesz mandat to też nie zapłacisz bo przecież ideologia ci nie pozwala :D Po prostu powiedz że nie masz kasy a nie tak się tu pocisz z tym twoim "honorem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Ech, bez sensu. Nie lepiej zbierać dowody, zamiast rzucać słów na wiatr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kase to ja mam, ale na co innego :D Ale jest inna kwestia, że nie stawiam się na wezwania, a powiedziałem sobie, że jak przyjdą po mnie następny raz to wyjadę na nich z pięściami . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Tylko ten, kto nie ma racji, używa siły. Jakbyś miał czyste sumienie i zachował się z klasą, nie byłoby tej sytuacji. Jeżeli czyjeś zachowanie Ci nie odpowiada, to go pozywasz do sądu, skoro dałeś się sprowokować, poniosło Cię - przegrałeś. Lepiej schować dumę w kieszeń i iść dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Wsadzą cie do psychartyka idioto :o A na co ty kase wydajesz niby ? :D Lepiej skończ te "studia", naważyłeś piwa do go wypij, nie rozumiem po co ten temat zakładasz. i tak cie wszyscy zjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
dokładnie, tak - człowiek który używa siły jest słaby paradoksalnie. Co niby chcesz pokazać jak i tak wszyscy cie w dupie będa mieli za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli chodzi o bycie świadkiem to i tak będziesz musiał sie stawić, a jeśli chodzi o karę to Cie nie zamkną tylko komornik sam sobie zabierze pięć razy tyle ile masz teraz zapłacić więc upór średnio Ci sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 19:44 [zgłoś do usunięcia]AS26 Ech, bez sensu. Nie lepiej zbierać dowody, zamiast rzucać słów na wiatr?" Jakie dowody?! Mam niby na to czas aby się bawić w tę popelinę i zbieranie dowodów. Jeszcze trafić kase na adwokatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moim zdaniem jeśli chodzi o bycie świadkiem to i tak będziesz musiał sie stawić" Nic nie będę musiał, bo stwić się nie zamierzam . . . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Jesteś idiotą, dziękuje dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
w dodatku tchórzem :D Nie płać, zobaczymy jak będziesz ćwierkać jak ci komornik zajmie konto, tudzież zapuka do drzwi w asyście policji - i to nie byle jakiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 20:04 [zgłoś do usunięcia]tylko prawik jest w stanie Jesteś idiotą, dziękuje dobranoc " Wolałbym być idiotą niż frajerem, jak ty . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Frajerem ? Ja się nie bałabym zeznawać POD PRZYSIĘGĄ panie "honorowy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam się podcierają twoją przysięgą. Tylko układy się liczą i kasa . . . A poza tym z jakiej racji ma mnie sądzić ktoś, krto jest gorszy ode mnie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym sprawa dotyczy mojego kuzyna więc mógłbym odmówić składania zeznań. Ale ja nie mam zamiaru pokazać uległości. Liczy się honor . . . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Ktoś gorszy od ciebie ? Za kogo ty się uważasz :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×